Polska Liga Koszykówki  RSS
Świetna, zbilansowana Arged BM Stal. Każdy dał coś od siebie

Arged BM Stal udowadnia, że jest jedną z najlepiej grających w obronie drużyn w Orlen Basket Lidze. Ostrowianie zatrzymali Arriva Twarde Pierniki na zaledwie 57 punktach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stało się. Już tylko jedna drużyna bez wygranej w PLK

Do szóstej kolejki na pierwszą wygraną w sezonie czekali koszykarze Sokoła Łańcut. Udało się w starciu przeciwko znacznie wyżej notowanej ekipie Grupa Sierleccy Czarni Słupsk. Corey Sanders w końcu zagrał jak lider, a Sokół wygrał 88:74.

Czwarta kwarta, która wstrząsnęła Netto Areną! Anwil nadal niepokonany w polskiej lidze

Co to był za mecz! Hit OBL nie zawiódł. Choć przed ostatnią kwartą wydawało się, że King ma mecz pod kontrolą, to Anwil Włocławek wygrał w Szczecinie (93:92), ale potrzebował do tego dogrywki. Punkty na wygraną z linii wolnych zdobył Janari Joesaar.

Legia nie dała szans Arce. Świetny Pluta to za mało

Nie było wielkich emocji w stolicy. Legia Warszawa pewnie rozprawiła się z Krajową Grupą Spożywczą Arką 87:67. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego już do przerwy mieli na swoim koncie 21 punktów więcej od rywali.

Spójnia bez Danielsa też może! Zadziwiająca niemoc Trefla

Lider PGE Spójni Stargard w drugiej kwarcie meczu doznał kontuzji, ale Trefl Sopot i tak nie zdołał tego wykorzystać. Stargardzianie wytrzymali pogoń rywala, wygrali 80:73. Trefl jest w tym momencie na minusie.

Fatalne błędy i końcówka WKS Śląska. To już szósta porażka z rzędu!

Trwa koszmar wicemistrzów Polski. WKS Śląsk Wrocław, licząc Eurocup, doznał już... szóstej porażki z rzędu! Drużyna Olivera Vidina roztrwoniła w piątek w Lublinie 16 punktów przewagi.

Szybka reakcja. Śląsk musiał gasić kolejny pożar. Czy tym razem się uda?

Po tym, jak Frankie Ferrari zanotował "szybki pit stop" we Wrocławiu, Śląsk musiał szukać. I znalazł. Nowym graczem wicemistrzów Polski został Kendale McCullum. Czy będzie liderem na miarę Travisa Trice'a czy Jeremiaha Martina?

Tagi: Ferrari

Co oni grają?! Są nie do zatrzymania

W niebywałym gazie są koszykarze MKS-u Dąbrowa Górnicza! Czwarta setka w szóstym meczu, piąta wygrana w sezonie. Tym razem MKS rozbił we własnej hali Dziki Warszawa aż 116:83, a to i tak łagodny wymiar kary.

Trwa koszmar GTK Gliwice. Bolesna porażka po zaciętym meczu

Nie dał rady przełamać się w czwartek na własnym parkiecie Tauron GTK Gliwice. Drużyna Pawła Turkiewicza rozpoczyna sezon od bilansu... 0-6.

Zaległości finansowe w polskim klubie. Jest oficjalny komunikat

To nie są dobre tygodnie dla Sokoła Łańcut. Drużynie nie wiedzie się w Orlen Basket Lidze, a zawodnicy nerwowo spoglądają na swoje konta bankowe. Klub wydał w środę oficjalny komunikat. Z nazwy klubu znika sponsor tytularny, czyli Sewertronics.