Pływanie  RSS
Sportowcy, których musisz znać. 15/15 to obowiązek!


Sportowców, którzy tym razem trafili do naszej zabawy, po prostu musisz znać, o ile uważasz się za prawdziwego kibica. Oklaskuje ich cały świat. Jak poradzisz sobie z wyzwaniem? Pochwal się wynikiem w komentarzu!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mówią o nich kibice na całym świecie - poznajesz sportowe legendy?


Tych sportowców zna cały świat. Odnosili liczne sukcesy i zdobywali medale. Czy ty też jesteś w stanie rozpoznać ich bezbłędnie na zdjęciach? Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę, jeśli uważasz się za prawdziwego kibica. Powodzenia!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Oskarżyła ojca o molestowanie. Są nowe fakty ws. afery


- Ona doskonale wie, że to kłamstwa - mówi Gerda Szilagyi. Węgierska pływaczka tak reaguje na wstrząsające oskarżenia swojej siostry, która przekonuje, że przez lata była molestowana przez ich ojca.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szokujący wpis gwiazdy sportu. Opisała, co robił jej ojciec


Liliana Szilagyi zszokowała opinię publiczną szczerym wpisem umieszczonym w mediach społecznościowych. Opisała, jak przez lata znęcał się nad nią ojciec.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

W wieku 15 lat była na szczycie. Rok później zakończyła karierę


Igrzyska olimpijskie. Pewna australijska uczennica przyjeżdża do Monachium i zdobywa pięć medali, w tym trzy złote. I nagle potem podejmuje decyzję, która zszokowała środowisko sportowe.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Największe legendy polskiego sportu - 15/15 to obowiązek!


Tu nie ma miejsca na pomyłkę. Prezentujemy największe polskie legendy sportu. Twoim zadaniem jest bezbłędnie je rozpoznać. Bądź uważny! Jak zawsze życzymy też powodzenia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Pełnym ogniem szedł do końca". Kolega wspomina zmarłego pływaka


Śmierć Michała Rokickiego dla wszystkich jest ogromnym szokiem. 37-latka dobrze znał Paweł Korzeniowski, który wspomina go w "Super Expressie".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polski żołnierz na ustach całego świata


Mariusz Błaszczak zwrócił się do Radosława Kawęckiego w mediach społecznościowych, o którym mówi cały świat. Minister Obrony Narodowej pogratulował zdobycia mistrzostwa świata, który jest nie tylko świetnym pływakiem, ale także szeregowym.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Największe osiągnięcie polskiej pływaczki w MŚ na krótkim basenie w XXI wieku


Katarzyna Wasick zdobyła brązowy medal w konkurencji 50 metrów stylem dowolnym podczas mistrzostw świata 2021 na krótkim basenie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polak został mistrzem świata!


Radosław Kawęcki zdobył w Abu Zabi złoty medal w rywalizacji na 200 metrów stylem grzbietowym podczas piętnastej edycji mistrzostw świata na krótkiej pływalni.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Michał Rokicki nie żyje


Smutne wieści przekazał Polski Związek Pływacki. W poniedziałek zmarł Michał Rokicki, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i uczestnik igrzysk olimpijskich. Miał zaledwie 37 lat.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Katarzyna Wasick szybsza od rekordzistki świata! Złoty medal dla 41-latka


Katarzyna Wasick wygrała pierwszy półfinał na 50 metrów stylem dowolnym podczas mistrzostw świata 2021 na krótkim basenie w Abu Zabi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kacper Stokowski z rekordem życiowym. Minimalne różnice w rywalizacji o medale


Kacper Stokowski zajął w Abu Zabi szóstą lokatę w finale na 50 metrów stylem grzbietowym podczas 15. edycji mistrzostw świata na krótkim basenie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jeden krok za daleko


Cienki lód, parzenice, brak wyobraźni. Powodów jest kilka. Ale zawsze te same. Woda przyciąga ludzi nawet zimą. Wystarczy jeden krok za daleko, aby zwykły spacer zamienił się w tragedię.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Walka o medal do ostatniego metra. Katarzyna Wasick z 3. czasem w drugiej połowie finału


Katarzyna Wasick zajęła czwarte miejsce w rywalizacji na 100 metrów kraulem podczas mistrzostw świata 2021 na krótkim basenie w Abu Zabi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

To jeszcze nie koronna konkurencja, ale już jest pewny awans. Katarzyna Wasick w finale mistrzostw świata


Katarzyna Wasick awansowała do finału konkurencji 100 metrów kraulem podczas drugiego dnia mistrzostw świata 2021 na krótkiej pływalni w Abu Zabi. Kacper Stokowski zajął piątą lokatę w zmaganiach na 100 metrów stylem grzbietowym.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polak najlepszy w eliminacjach mistrzostw świata. W piątek szansa na medal


W Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozpoczęto mistrzostwa świata 2021 w pływaniu na 25-metrowym basenie. Do finału awansował Kacper Stokowski.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Przyznał się do seksu z 13-latką


Francuskie media informują o ogromnym skandalu z udziałem dwukrotnego mistrza olimpijskiego Yannicka Agnela. Utytułowany pływak przyznał się do seksu z 13-latką.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Skandal z udziałem dwukrotnego mistrza olimpijskiego. Jest podejrzany o gwałt


Francuskie media informują o ogromnym skandalu z udziałem dwukrotnego mistrza olimpijskiego Yannicka Agnela. 29-latni Francuz jeszcze w czasach kariery zawodowej miał dopuścić się gwałtu na nieletniej.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Najbardziej muskularna pływaczka". Nowe wyzwanie przed polską zawodniczką


Tatiana Zalas jest znaną polską zawodniczką sportów sylwetkowych. Tym razem kulturystka postanowiła sprawdzić się w innym sporcie i wystąpi w zawodach... pływackich.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
reklama
Kontakt z nami