punkta kod zniżkowy
Pływanie  RSS
Tłumy dzieci na ostatnich tegorocznych zajęciach Otylia Swim Tour. Otylia Jędrzejczak: Kończymy ten rok z przytupem


– Kolejny raz mamy stuprocentową frekwencję, więc jestem dumna, że kończymy ten rok Otylia Swim Tour z przytupem i mam nadzieję, że kolejny też będzie bardzo dobry – mówi Otylia Jędrzejczak, najwybitniejsza polska pływaczka w historii.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zdobyła blisko 400 medali. To wielka polska sportsmenka


82 razy została mistrzynią Polski seniorek. W swojej karierze zdobyła w sumie 370 medali z imprez krajowych i zagranicznych. Jest określana mianem najwszechstronniejszej pływaczki w polskim sporcie. To Alicja Pęczak.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wielkie legendy kobiecego sportu - rozpoznaj je na zdjęciach!


Tym razem w naszym sportowym quizie bierzemy pod lupę panie. Twoim zadaniem jest poprawnie rozpoznać na zdjęciach legendy kobiecego sportu zarówno z Polski jak i ze świata. Jak zawsze życzymy powodzenia!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Te dziewczyny są idolkami". Ostatni akcent projektu Otylii Jędrzejczak


To już ostatnia tegoroczna odsłona akcji "Mistrzynie w Szkołach". W czwartek w Lublinie z uczennicami szkół miasta na wyjątkowej lekcji wychowania fizycznego spotkają się m.in. dwie mistrzynie olimpijskie: Otylia Jędrzejczak i Natalia Kaczmarek.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mistrzynie sportu rozmawiały o wpływie technologii na ludzkie życie


Ponad 200 młodych ludzi z Sanoka wzięło udział w wyjątkowym spotkaniu z cyklu „Śniadanie Mistrzyń – sport jest kobietą”. O wpływie nowoczesnych technologii na nasze życie rozmawiali z Otylią Jędrzejczak, Weroniką Nowakowską i Eweliną Kobryn.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Złoty medal olimpijski w rękach uczestników Otylia Swim Cup!


Złoto olimpijskie Otylii Jędrzejczak, fantastyczny obiekt, piękne medale, atrakcyjne nagrody i lodówki pełne lodów – to atrakcje dwudniowych zawodów dla młodych adeptów pływania Otylia Swim Cup, które w sobotę rozpoczęły się w Lublinie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polskie mistrzynie wróciły do szkoły. Świetna akcja Otylii Jędrzejczak


- Dziewczyny, przychodźcie na lekcje wychowania fizycznego, bo aktywność fizyczna ma tylko plusy – mówi Otylia Jędrzejczak, najwybitniejsza w historii polska pływaczka.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

QUIZ: wielkie sukcesy Polaków. Pamiętasz je dobrze? Udowodnij!


To były wiekopomne występy i sportowcy, którzy na zawsze zapisali się w historii polskiego sportu. Jesteś pewien, że dobrze pamiętasz ich sukcesy? Udowodnij, rozwiązując nasz quiz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pływacy z Koszalina wygrali klasyfikację medalową Otylia Swim Cup w Kaliszu


Zawodnicy klubu MKS Znicz Koszalin wygrali klasyfikację medalową zawodów pływackich Otylia Swim Cup, które w piątek i sobotę odbyły się w Kaliszu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pierwsze medale Otylia Swim Cup rozdane! Młodzi pływacy z całej Polski rywalizują na zawodach u Otylii Jędrzejczak


Blisko pół tysiąca młodych adeptów pływania rywalizuje w zawodach pływackich Otylia Swim Cup, które rozpoczęły się w piątek w Kaliszu. Impreza, organizowana przez Fundację Otylii Jędrzejczak, każdorazowo gromadzi tłumy zawodników z całej Polski.

Tagi: Roma
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Otylia Jędrzejczak organizuje wielkie zawody dla dzieci i młodzieży! W piątek i sobotę Otylia Swim Cup w Kaliszu


Ponad sześciuset młodych pływaków ma wystartować w zawodach Otylia Swim Cup, które w piątek i sobotę odbędą się w Kaliszu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Najsłynniejsi sportowcy w historii - rozpoznaj ich na zdjęciach!


Mamy dla ciebie kolejną, ciekawą zabawę. Tym razem twoim zadaniem będzie poprawnie rozpoznać na zdjęciach najsłynniejszych sportowców w historii. Proste? Uważaj, by nie popełnić błędu. Powodzenia!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Otylia Jędrzejczak: Trzeba pokazywać dzieciom, że warto walczyć o swoje marzenia


- Chcemy pokazać dzieciom, że warto walczyć o swoje marzenia. Każde dziecko biorące udział w Otylia Swim Tour otrzymuje koszulkę, na której jest napisane, że może zostać mistrzem. Hasłem przewodnim naszej fundacji jest bowiem "Zostań Mistrzem Życia".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Mistrzynie w Szkołach" wracają po wakacjach! Niezwykła lekcja wychowania fizycznego tylko dla dziewcząt


To będzie trzecia tegoroczna odsłona akcji "Mistrzynie w Szkołach". We wtorek w Markach pod Warszawą w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego tylko dla dziewcząt udział wezmą wybitne mistrzynie sportu z pływaczką Otylią Jędrzejczak na czele.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Osiem miesięcy temu był szok, ale najgorszy scenariusz się nie spełnił. Pływalnia w Szamotułach znów działa


Zimą zamykano ją po 20 latach działalności, teraz na szczęście wróciła do życia. Pływalnia w Szamotułach znów jest otwarta, udało się więc uniknąć najgorszego scenariusza.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Aż trudno uwierzyć w to, jak mieszka. Tylko spójrz na zdjęcie łazienki


Był reprezentantem Polski w pływaniu, a obecnie rywalizuje w programie "Top Model". Filip Krogulski zyskuje popularność w naszym kraju, choć na co dzień mieszka w Danii. W mediach społecznościowych pokazał, jak wygląda jego mieszkanie.

Tagi: WTA Tour
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dopuścili Rosjan, a oni drwią. "To kpina!"


Międzynarodowa organizacja pływacka ugięła się i pod kilkoma warunkami postanowiła dopuścić do udziału w zawodach Rosjan i Białorusinów. Ci jednak wcale nie są z tego powodu zadowoleni i krytykują obostrzenia, jakie wobec nich zastosowano.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kolejna federacja ugięła się. Chodzi o Rosjan


Coraz więcej federacji wyraża zgodę na start reprezentantów Rosji i Białorusi w zawodach międzynarodowych. W tej sprawię ugięła się pływacka organizacja. I to pomimo wciąż trwającej wojny w Ukrainie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

QUIZ: Pamiętasz tych reprezentantów Polski? Rozpoznaj ich na zdjęciu!


Z pewnością wiele razy widziałeś ich występy w reprezentacji Polski, ale czy nadal ich dobrze pamiętasz? Spróbuj rozpoznać byłych kadrowiczów na zdjęciu. To, wbrew pozorom, nie jest takie proste zadanie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Legendy kobiecego sportu - rozpoznaj je na zdjęciach!


Tym razem, w naszym quizie, oddajemy pole paniom, a właściwie wspaniałym sportsmenkom. Twoje zadania jest oczywiste - rozpoznaj je bezbłędnie na zdjęciach. Powodzenia!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami