Pływanie  RSS
Prezydenci, prezesi i sportowi działacze - rozpoznaj ich na zdjęciach!


Piastują wysokie funkcje w sportowych federacjach. Czy jesteś w stanie rozpoznać bezbłędnie na zdjęciach prezydentów, prezesów i działaczy? W kilku przypadkach może to być naprawdę trudne. Powodzenia!

Tagi: Piast
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Paraolimpijczyk oskarżony o gwałt na 19-latku z autyzmem


19-latek z autyzmem złożył pozew przeciwko Robertowi Griswoldowi. Utytułowany paraolimpijczyk miał wielokrotnie wykorzystać swojego kolegę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mistrzynie w Szkołach odwiedzą Gdańsk. Będą wielkie gwiazdy sportu olimpijskiego!


To będzie niezwykła chwila dla blisko pięciuset uczennic ze szkół w Gdańsku! W czwartek, 17 listopada, na specjalną lekcję WF-u w ERGO Arenie, przyjadą cztery wielkie mistrzynie sportu, które mają na swoim koncie największe sukcesy m.in. podczas IO.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Medalista olimpijski trafił do więzienia. Odgrywał "centralną rolę"


O poważnych problemach może mówić dwukrotny medalista olimpijski - Scott Miller. Znany pływak przyznał się do kierowania kartelem narkotykowym w jego rodzimej Australii. Sąd skazał byłą gwiazdę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wybitne, polskie sportsmenki - rozpoznaj je na zdjęciach!


W Polsce nigdy nie brakowało wybitnych sportsmenek, które zdobywały najwyższe laury. Twoim zadaniem będzie zatem jak zawsze poprawne ich rozpoznanie na zdjęciach. Powodzenia!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Rodzinny dramat multimedalisty olimpijskiego


Zmarł ojciec Michaela Phelpsa, 23-krotnego złotego medalisty olimpijskiego. Znakomity pływak wzruszająco pożegnał swojego tatę w mediach społecznościowych.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Gigantyczne talenty polskiego sportu. Rozpoznaj wszystkie


Głośne nazwiska, wielki talent i tytaniczna praca na treningach. Ci sportowcy zrobili dużo, aby zyskać zachwyt całego świata. Rozpoznaj ich! 50 zdjęć i 50 poprawnych odpowiedzi. Dozwolony jest jeden błąd. Niewielką podpowiedzią są nazwy dyscyplin.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Blisko pięćset dziewczynek na niezwykłej lekcji wf z mistrzyniami sportu


Blisko pięćset uczennic z Łodzi wzięło udział w czwartej tegorocznej odsłonie akcji "Mistrzynie w Szkołach".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"To dla mnie poniżające". Mistrzyni Europy uderza w polski związek


W ten weekend w Berlinie odbędą się zawody Pucharu Świata w pływaniu na krótkim basenie. Przed wyjazdem do Niemiec Alicja Tchórz, aktualna mistrzyni Europy, zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym skrytykowała Polski Związek Pływacki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Za nami ostatni Otylia Swim Tour w tym roku. "Jestem dumna, że przeszkoliliśmy tyle osób"


To były ostatnie zajęcia z cyklu Otylia Swim Tour w tym roku. Ponad stu adeptów pływania ćwiczyło z trenerami współpracującymi z Fundacją Otylii Jędrzejczak w Siemiatyczach na Podlasiu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wielcy sportowcy na emeryturze - rozpoznaj ich na zdjęciach!


Sportowcy, którzy trafili do naszej najnowszej zabawy, zdecydowali się zakończyć swoje kariery. Część z nich już dawno, a inni w ostatnim czasie. Twoim zadaniem jak zawsze jest poprawne rozpoznanie ich na zdjęciach. Powodzenia!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sportowi rekordziści świata - rozpoznaj ich na zdjęciach!


Sportowcy, którzy trafili do naszej najnowszej zabawy, są rekordzistami świata w różnych dyscyplinach, choć głównie w lekkoatletyce. Twoim zadaniem, jak zawsze, jest poprawne rozpoznanie ich na zdjęciach. Powodzenia!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tragiczne doniesienia. Na wojnie zginął mistrz świata


Kolejny ukraiński sportowiec zginął podczas wojny z Rosją. Pod Chersoniem życie stracił Dmytro Zacharczuk. To mistrz Europy i medalista mistrzostw świata w pływaniu w płetwach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dopasuj Polaka do zdjęcia. Polegniesz już na drugim pytaniu


Piastują obecnie, albo robili to w przeszłości, ważne funkcje w polskich związkach sportowych. Część z nich ma za sobą wspaniałą przeszłość, sukcesy i medale. Czy jesteś w stanie rozpoznać na zdjęciach prezesów i ministrów? Powodzenia!

Tagi: Piast
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Otylia Jędrzejczak zaprasza na Śniadanie Mistrzyń. Kobiece gwiazdy sportu w Łodzi


"Sport jest Kobietą - Śniadanie Mistrzyń" - to kolejny program realizowany przez Fundację Otylii Jędrzejczak. W piątek, 30 września, w Łodzi odbędzie się pierwsza tegoroczna odsłona akcji.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wielkie legendy sportu - 15/15 to obowiązek!


Tym razem do naszej zabawy trafiają wielkie legendy światowego sportu, a to oznacza, że nie ma tu miejsca na pomyłkę. Jak zwykle zachęcamy do chwalenia się swoim wynikiem w komentarzu. Powodzenia!

Tagi: FIA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

NIezwykła lekcja wychowania fizycznego z mistrzyniami olimpijskimi w Nysie. Blisko pięćset uczestniczek


Blisko pięćset uczennic wzięło udział w poniedziałek w trzeciej tegorocznej odsłonie akcji "Mistrzynie w Szkołach", która odbyła się w Nysie. Z dziewczętami wspólnie ćwiczyły cztery wielkie mistrzynie sportu, w tym aż trzy mistrzynie olimpijskie!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Otylia Jędrzejczak szkoli swoich następców. Za nami kolejny Otylia Swim Tour


W Prudniku na Opolszczyźnie odbyła się kolejna odsłona akcji "Otylia Swim Tour", skierowana do młodych adeptów pływania i ich rodziców. To projekt Otylii Jędrzejczak - mistrzyni olimpijskiej z Aten, a obecnie prezes Polskiego Związku Pływackiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wielki quiz! Rozpoznaj wybitne polskie sportsmenki


50 zdjęć i 50 poprawnych odpowiedzi. Jedyna podpowiedź to dyscyplina sportu. Bezbłędne rozwiązanie quizu to mistrzostwo świata! Pochwal się wynikiem w komentarzu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Otylia Jędrzejczak kolejny raz zaprasza młodych adeptów pływania na Otylia Swim Tour


Ponad 120 młodych adeptów pływania – a także ich rodzice – weźmie udział w trzeciej tegorocznej odsłonie akcji "Otylia Swim Tour".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
reklama
Kontakt z nami