Wiadomości z tagiem Stelmet  RSS
W niedzielę pojedzie pierwszy mecz od sierpnia. Niedawno nikt by w to nie uwierzył

27.05.2023 11:01

26 sierpnia 2022 w półfinałowym spotkaniu pomiędzy Stelmet Falubazu Zielona Góra, a Abramczyk Polonią Bydgoszcz w ósmym biegu doszło do makabrycznego upadku z udziałem Adriana Miedzińskiego. Wychowanek Apatora Toruń po mocnym uderzeniu o tor został przewieziony do szpitala, gdzie podjęto decyzję o wprowadzeniu go w śpiączkę. Kibice z wielu żużlowych miast modlili się o jego zdrowie. Gdy popularny "Miedziak" wrócił do pełnej sprawności, to postanowił nie kończyć przygody z żużlem. W czwartek Fogo Unia Leszno poinformowała o wypożyczeniu 37-latka. Jak się okazuje, Miedziński w niedzielę pojedzie w meczu w Gorzowie, gdzie zespół Piotra Barona będzie mierzył się z miejscową ebut.pl Stalą.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Krzysztof Stelmach nowym trenerem CUK Aniołów Toruń

22.05.2023 20:58


CUK Anioły Toruń ogłosiły, że nowym trenerem drużyny został Krzysztof Stelmach. „Wierzymy, że jego wieloletnie doświadczenie trenerskie zapewni drużynie z Torunia nowe możliwości rozwoju” możemy przeczytać w komunikacie klubu. Krzysztof Stelmach z siatkówką związany jest od lat. W trakcie kariery zawodniczej był istotnym graczem zarówno w lidze włoskiej, gdzie w sezonie 1994/1995 w barwach Alpitour […]

Źródło: siatka.org

Poważne osłabienie Falubazu. Cztery kolejki bez Amerykanina?

03.04.2023 20:01

Tuż przed inauguracyjnym meczem ligowym, faworyt rozgrywek 1.LŻ — Enea Stelmet Falubaz Zielona Góra, doznał poważnego osłabienia kadrowego. Menedżer Tomasz Szymankiewicz przez najbliższe tygodnie nie będzie mógł skorzystać z usług Luke'a Beckera!

Tagi: Stelmet
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Protasiewicz tłumaczy wybór kapitana. "Miałem wewnętrzne przeczucie"

11.03.2023 11:01

Stelmet Falubaz Zielona Góra przygotowuje się do kolejnego sezonu w eWinner 1. lidze. Kapitanem zespołu będzie Rohan Tungate, któremu tę funkcję powierzył dotychczasowy kapitan, obecnie dyrektor sportowy klubu Piotr Protasiewicz.

Tagi: Stelmet
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Miał jeździć w Apatorze, ale wybrał Falubaz. "Posłuchałem Hancocka"

07.03.2023 20:02

Stelmet Falubaz Zielona Góra w sezonie 2022 miał wrócić do PGE Ekstraligi, ale w 1. Lidze Żużlowej zajął drugie miejsce. Przed nim zatem kolejny sezon na zapleczu elity, a plan pozostaje ten sam co rok temu. To awans.

Tagi: Stelmet
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Zagar czy Krakowiak w Łodzi? Jest inna opcja

07.03.2023 20:02

Marek Cieślak po roku wraca do żużla w roli trenera. W 2023 roku będzie prowadził pierwszoligowy H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. Zdaniem ekspertów, Orzeł na papierze jest trzecią lub czwartą siłą ligi, na równi z Arged Malesą Ostrów. Faworytami są Stelmet Falubaz Zielona Góra i Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Tylko zwycięzca ligi awansuje do PGE Ekstraligi.

Tagi: Stelmet
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Falubaz trenował bez Pawlickiego. Znane powody

07.03.2023 20:02

Pierwszoligowy Stelmet Falubaz Zielona Góra wrócił niedawno z obozu w Świnoujściu, na którym szlifował formę przed zbliżającym się sezonem. Wśród zawodników nie zabrakło Przemysława Pawlickiego, który musiał jednak przedwcześnie opuścić drużynę. Wychowanek Unii Leszno wyjaśnił powody takiej decyzji.

Tagi: Stelmet
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Żużel. Obóz Falubazu bez Pawlickiego. Już wiadomo dlaczego

06.03.2023 17:30

Na zgrupowaniu Stelmet Falubazu Zielona Góra w Świnoujściu zabrakło Przemysława Pawlickiego. Już wiadomo, dlaczego nowy żużlowiec drużyny został w domu.

Tagi: Stelmet
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stal Gorzów bez stadionu i w II lidze. Senator o próbie przekupstwa zawodnika

06.03.2023 11:03

Stelmet Falubaz Zielona Góra, to jeden z faworytów sezonu 2023 w 1. Lidze Żużlowej. Zielonogórzanie nieoczekiwanie spadli z PGE Ekstraligi w 2021 roku. W 2022 roku mieli wrócić. Niewiele im zabrakło, bo dotarli do finału, w którym przegrali z Cellfast Wilkami Krosno. W Zielonej Górze nikt nie chce myśleć co będzie, jak ponownie się nie uda. — Może być trudno. Jest potężny napór kibiców. Ja prosiłem kibiców o cierpliwość. Mówiłem, że awans do elity, to nie jak kupić śliwki na targu — mówi Władysław Komarnicki, senator RP i prezes honorowy Stali Gorzów.

Tagi: Stelmet
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

reklama
Kontakt z nami