Wiadomości z tagiem Stelmet  RSS
Żużel. Falubaz pomógł zawodnikowi. Ten obierze inny kierunek?

24.11.2022 7:58

Choć Stelmet Falubaz oficjalnie nie ogłosił podpisania kontraktu z Damianem Pawliczakiem, to do parafowania umowy jednak doszło. Mimo wszystko zawodnik może obrać inny kierunek i wcale nie chodzi o zmianę klubu.

Tagi: Stelmet
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. U siebie mogą być groźni, jak nikt. Czy Polonia spełni marzenia fanów?

23.11.2022 15:07

Zarząd Abramczyk Polonii szybko przyjął koncepcję budowy składu i trzymał się jej do końca. Finalizacja przyszła błyskawicznie i dosyć łatwo. Bydgoszczanie będą niezwykle groźni u siebie, ale czy przeciwstawią się Stelmet Falubazowi?

Tagi: Stelmet
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Wyrównana kadra z legendarnym trenerem na czele. Będą czarnym koniem eWinner 1. Ligi?

21.11.2022 12:45

Stelmet Falubaz Zielona i Abramczyk Polonię Bydgoszcz wymienia się w gronie pretendentów do jazdy w PGE Ekstralidze w sezonie 2024. Nieco z tyłu zaatakować może jednak H.Skrzydlewska Orzeł Łódź, który wcale nie stoi na straconej pozycji.

Tagi: Stelmet
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Falubaz zaszalał na rynku. Oto topowe transfery eWinner 1. Ligi

20.11.2022 12:28

Stelmet Falubaz rozbił bank, jeśli chodzi o transfery na zapleczu PGE Ekstraligi. Angaż Ramusa Jensena i Przemysława Pawlickiego ma sprawić, że zielonogórzanie wygrają eWinner 1. Ligę. Nie próżnowały też pozostałe kluby.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jeszcze jeden transfer i powalczą. Trener ROW-u optymistą

20.11.2022 11:01

Żużel. ROW Rybnik ogłosił w piątek oficjalnie wypożyczenie ze Stelmet Falubazu Zielona Góra na sezon 2023 Jana Kvecha. Sięgając po 21-letniego Czecha prezes rybniczan, Krzysztof Mrozek zakończył budowę seniorskiego składu na przyszłoroczne rozgrywki. — By powalczyć w I lidze o czołowe miejsca, brakuje nam już tylko jednego — skomentował trener ROW-u, Antoni Skupień.

Tagi: Stelmet
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Żużel. Stelmet Falubaz dobrze to przemyślał. Pokerowa zagrywka

20.11.2022 8:45

Stelmet Falubaz Zielona Góra nie myśli tylko o przyszłym sezonie, ale również o następnych. Podpisanie dwuletniego kontraktu z Janem Kvechem i wypożyczenie go do ROW-u Rybnik może przynieść klubowi same pozytywy.

Tagi: Stelmet
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami