Wiadomości z tagiem FIFA  RSS
Barcelona otrzyma pieniądze od FIFA

26.09.2022 20:48

W Barcelonie wielki smutek, ponieważ kontuzji podczas meczu reprezentacji Urugwaju doznał Ronald Araujo. Na osłodę Barcelona otrzyma wynagrodzenie od FIFA.

Tagi: FIFA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Neymar blisko pobicia rekordu Pelego? Zaprzeczyła temu... brazylijska federacja

25.09.2022 9:16


Neymar w teorii już w najbliższych meczach mógłby pobić rekord bramek zdobytych przez jednego gracza w reprezentacji Brazylii należący do Pelego. W teorii - bo w praktyce wyliczenia FIFA różnią się od tych prezentowanych przez brazylijską federację piłkarską. Ta... dokłada tylko gwieździe PSG wyzwania, uznając Pelemu kilkanaście kolejnych goli z mocno specyficznych meczów towarzyskich.

Tagi: Neymar, FIFA
Źródło: sport.interia.pl

Reprezentant Rosji chce zmienić obywatelstwo! To może uruchomić lawinę

24.09.2022 19:09


Wykluczenie piłkarskiej reprezentacji Rosji z międzynarodowej rywalizacji pod egidą FIFA i UEFA jest dla tamtejszych piłkarzy niezwykle dotkliwe. Jak donoszą dziennikarze, jeden z zawodników "Sbornej" nosi się z zamiarem... zmiany obywatelstwa i reprezentowania innego kraju. Gdyby udało mu się tego dokonać, w jego ślady pójść mogą kolejni gracze.

Tagi: UEFA, FIFA
Źródło: sport.interia.pl

Były reprezentant Polski o Holandii: „Na taką powtórkę nie ma szans”

22.09.2022 10:23


Przed biało-czerwonymi trudne zadanie, na Stadionie Narodowym w Warszawie naszym rywalem jest dzisiaj notowana na miejscu 8 w rankingu FIFA reprezentacja Holandii. - Jak wyjdziemy z optymistycznym, z pozytywnym nastawieniem, to przynajmniej powinniśmy powalczyć. Na papierze mamy może piłkarsko słabszy zespół niż nasz rywal, ale jako nacja potrafimy się sprężyć i pograć – mówi były reprezentant Polski, srebrny medalista olimpijski z Montrealu z 1976 roku Henryk Wawrowski.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.interia.pl

Piłkarze chcą tęczowych opasek na MŚ w Katarze. FIFA ma duży problem

21.09.2022 21:28

Osiem z trzynastu europejskich reprezentacji na MŚ 2022 w Katarze zgłosiło chęć dołączenia do akcji "One Love". W gronie tym nie ma Polski.

Tagi: FIFA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

FIFA odrzuciła apelację Chile. Ekwador zachował miejsce na mundialu

18.09.2022 10:49

Piłkarska reprezentacja Ekwadoru zachowa miejsce w katarskim mundialu. FIFA w piątek odrzuciła apelację federacji Chile. Oskarżenia dotyczyły obrońcy Byrona Castillo, który w kwalifikacjach miał grać na podstawie fałszywych dokumentów.

Tagi: FIFA, Mundial
Źródło: sport.dziennik.pl

FIFA podjęła decyzję w sprawie Ekwadoru

16.09.2022 19:33

Od dłuższego czasu toczyło się postępowanie w sprawie ewentualnego wykluczenia Ekwadoru z mistrzostw świata w Katarze. FIFA podjęła już oficjalną decyzję.

Tagi: FIFA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wstyd. Znalazła się reprezentacja, która zagra towarzysko z Rosją

10.09.2022 10:50

Federacja Piłkarska Bośni i Hercegowiny (NS/FS BiH) poinformowała w piątek, że przyjęła propozycję rozegrania towarzyskiego meczu z reprezentacją Rosji. Spotkanie odbędzie się 19 listopada w Sankt Petersburgu. Rosjanie są wykluczeni z rozgrywek pod egidą FIFA i UEFA.

Tagi: UEFA, FIFA
Źródło: sport.dziennik.pl

Masowe molestowania na sędziach. Kuriozalna kara of FIFA

03.09.2022 21:59

Międzynarodowa Federacja Piłkarska od dwóch lat prowadziła śledztwo w sprawie byłego sekretarza generalnego Komitetu Arbitrów Oberta Zhoy'i. Dochodzenie dotyczyło masowego molestowania sędzi piłkarskich. Wymierzona kara jest kuriozalna.

Tagi: FIFA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami