Wiadomości z tagiem FIFA  RSS
Polacy wywalczyli awans na mistrzostwa świata!

22.05.2022 11:05

FIFAe Nations Cup 2022 kończy się ogromnym sukcesem dla Polaków! Nasi reprezentanci po niezbyt udanym początku w decydującym dniu zmagań, zdołali jednak podnieść się, zwyciężyć dwa najważniejsze mecze i wywalczyć sobie miejsce na mistrzostwach świata FIFA, które odbędą się w Kopenhadze!

Tagi: FIFA
Źródło: sport.onet.pl

Blatter zaprzecza oskarżeniom o przyjmowanie "prezentów seksualnych"

21.05.2022 19:50

Były prezydent FIFA, Sepp Blatter, odrzucił zarzuty, że otrzymał „prezenty seksualne” od byłego prezesa Haiti Football Federation (FHF) Yvesa Jean-Barta podczas wizyty w tym kraju w 2013 roku.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.dziennik.pl

Polska o krok od awansu na mistrzostwa świata

21.05.2022 10:54

Trwają europejskie kwalifikacje do FIFAe Nations Cup 2022, czyli mistrzostw świata reprezentacji w FIFA 22. W zmaganiach bierze udział reprezentacja Polski, która zakończyła fazę grupową na drugim miejscu i jest już o krok od awansu do finałów. W meczu o wszystko biało-czerwoni zagrają z reprezentacją Turcji.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.onet.pl

Gigantyczny skandal z działaczami FIFA. "Piekło na ziemi"

20.05.2022 10:58

Dziennikarz Romain Molina ujawnił dramat pracowników Haitańskiego Związku Piłki Nożnej. Przez dwadzieścia lat byli oni wykorzystywani seksualnie, również przez działaczy FIFA, w tym Josepha Blattera.

Tagi: FIFA, Roma
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jest dobrze, ale może być lepiej. Nadal mamy szansę na pierwsze miejsce w kwalifikacjach do MŚ

20.05.2022 10:57

Pierwszy dzień ostatnich kwalifikacji do mistrzostw świata FIFAe Nations Cup za nami! Polacy walczyli do samego końca, rozgrywając siedem wyczerpujących spotkań, jedno po drugim. Wynik jest zadowalający, aczkolwiek nie jest to jeszcze szczyt naszych możliwości. Liczymy, że dzisiaj będzie jeszcze lepiej.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.onet.pl

Infantino o budowie stadionów w Katarze: Nie wszystko jest idealne, ale zaszły zmiany. WIDEO

20.05.2022 9:40


Amnesty International zwróciła się do FIFA o wypłatę odszkodowania w wysokości co najmniej 440 mln dolarów pracownikom-imigrantom w Katarze, który pod koniec roku będzie gościł piłkarskie mistrzostwa świata. Katar oskarżono o niedostateczne poszanowanie ich praw. Mundial rozpocznie się już 21 listopada.

Tagi: FIFA, Mundial
Źródło: sport.interia.pl

Czy FIFA wypłaci imigrantom pracującym w Katarze 440 mln dolarów? Żąda tego Amnesty International

20.05.2022 9:00


Amnesty International zwróciła się do FIFA o wypłatę odszkodowania w wysokości co najmniej 440 mln dolarów pracownikom-imigrantom w Katarze, który pod koniec roku będzie gościł piłkarskie mistrzostwa świata. Katar oskarżono o niedostateczne poszanowanie ich praw.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.interia.pl

Szymon Marciniak posędziuje na mundialu w Katarze

19.05.2022 20:00


FIFA ujawniła listy sędziów, którzy zostali wybrani do prowadzenia meczów na najbliższych mistrzostwach świata w...

Źródło: pilkarskiswiat.com

MŚ 2022. Kobiety po raz pierwszy wśród arbitrów na mundialu

19.05.2022 16:06


Po raz pierwszy w historii wśród arbitrów nominowanych na piłkarskie mistrzostwa świata są kobiety - ogłosiła FIFA. W gronie sędziów głównych, gdzie będzie m.in. Szymon Marciniak, znalazły się trzy panie, a trzy kolejne jako asystentki.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami