Kolarstwo  RSS
Vuelta a Espana 2021. Ciccone dostanie szansę od Trek-Segafredo

Giulio Ciccone będzie liderem amerykańskiego zespołu Trek-Segafredo na wyścig Vuelta a Espana.

Źródło: rowery.org

Maja Włoszczowska i Bartłomiej Wawak Mistrzami Polski w MTB cross-country

Maja Włoszczowska i Bartłomiej Wawak zdobyli złote medale podczas Mistrzostw Polski MTB w Boguszowie-Gorcach.

Japonia i Igrzyska Olimpijskie. Jak wyglądało kolarstwo w 1964 roku?

Japonia ugościła Letnie Igrzyska Olimpijskie po raz drugi. Poprzednio sportowcy do Kraju Kwitnącej Wiśni jechali w 1964 roku. Jak wyglądało wtedy kolarstwo?

Arctic Race of Norway 2021: etap 4. Philipp Walsleben na koniec, Hermans w generalce

Philipp Walsleben (Alpecin-Fenix) zwyciężył na ostatnim etapie Arctic Race of Norway.

Lista startowa Tour de Pologne 2021

Lista startowa Tour de Pologne 2021. 153 zawodników, w tym 12 Polaków, przystąpi 9 sierpnia do rywalizacji w Lublinie.

Tour de Pologne 2021: etap 1 – przekroje/mapki

Zapowiedź 1. etapu Tour de Pologne 2021. 9 sierpnia (poniedziałek): Lublin – Chełm (216,4 km).

Marc Soler przechodzi do UAE Team Emirates

Marc Soler kończy siedmioletni związek z Movistar Team. Hiszpan odchodzi do UAE Team Emirates.

Tokio 2020. Jason Kenny jeszcze raz królem keirinu

Brytyjczyk Jason Kenny został na welodromie w Izu złotym medalistą olimpijskim w keirinie.

Tokio 2020. Jennifer Valente złota w omnium, kraksa Pikulik

Amerykanka Jennifer Valente wygrała na welodromie w Izu rywalizację w omnium i zdobyła złoty medal olimpijski w tej konkurencji.

Tokio 2020. Kelsey Mitchell złotą sprinterką

Kanadyjka Kelsey Mitchell zdobyła na welodromie w Izu złoty medal olimpijski w sprincie indywidualnym.

Alan Banaszek wygrał Tour of Szeklerland 2021

Alan Banaszek (HRE Mazowsze Serce Polski) wygrał rumuński wyścig Tour of Szeklerland (2.2).

Z Lublina do Krakowa. Zapowiedź Tour de Pologne 2021

Zapowiedź Tour de Pologne (9-15 sierpnia), polskiego wyścigu WorldTour. Oto trasa, faworyci, historia oraz program relacji TV.

Arctic Race of Norway 2021: etap 3. Ben Hermans na Fjellandsby

Ben Hermans (Israel Start-Up Nation) po wspinaczce na Fjellandsby triumfował na mecie trzeciego etapu Arctic Race of Norway.

Sazka Tour 2021: etap 3. Królewski dla Tobiasa Hallanda Johannessena

Tobias Halland Johannessen (Uno-X) na pierwszej pozycji przeciął metę trzeciego etapu Sazka Tour.

Vuelta a Burgos 2021: etap 5. Carthy na Lagunas de Neila, Landa zwycięzcą

Hugh Carthy (EF Education-Nippo) wygrał na Lagunas de Neila finałowy odcinek Vuelta a Burgos.