Wiadomości z tagiem Magda Linette  RSS
Bolączka polskiego tenisa. Trafiamy na barierę nie do przebicia

23.11.2023 10:53

Z krótkiego filmu stworzonego przez "Vox" wynika, że ok. 80 proc. zawodników sklasyfikowanych w czołowym tysiącu rankingów tenisowych, nie zarabia wystarczająco dużo, by pokryć koszty związane z uprawianiem tej dyscypliny. Bariera finansowa w tenisie to także polski problem. — To, że mamy Igę, Huberta, Magdę Linette czy wielu innych zawodników to super sprawa, ale nie uważam, że to dzięki systemowi — mówi w rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet Marcin Matkowski.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Iga Świątek na szczycie! Oto nowy ranking WTA

13.11.2023 19:52

W poniedziałek na stronie WTA ukazał się najnowszy ranking najlepszych tenisistek świata. Pierwsze miejsce zajmuje Iga Świątek, która powróciła na szczyt po zwycięstwie w turnieju WTA Finals. Swoje pozycje utrzymały też inne Polki, Magda Linette oraz Magdalena Fręch. W klasyfikacji wciąż dochodzi do zmian. Zobacz najnowsze notowanie!

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Czech oburzony słowami Magdy Linette. "To było głupie"

13.11.2023 12:10

Nie milkną echa organizacji WTA Finals w Cancun. Niewiele brakło, by turniej odbył się w Ostrawie. Czeski biznesmen Tomas Petera w rozmowie ze sport.pl odniósł się do słów Magdy Linette, która krytykowała tę kandydaturę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kolejna porażka Magdy Linette. Polki bez zwycięstwa w Billie Jean King Cup Finals

12.11.2023 10:51

Magda Linette przegrała z Sarą Sorribes Tormo 7:5(5), 6:3 w drugim spotkaniu, w którym Polki mierzą się z Hiszpankami. Biało-Czerwone kończą udział w turnieju z kompletem przegranych.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Grały gema blisko dziesięć minut. Ale wymiana w meczu Linette [WIDEO]

10.11.2023 21:30

Pasjonującą walkę w pierwszym secie toczyły Sara Sorribes i Magda Linette. Jeden z gemów trwał blisko dziesięć minut i zakończył wygraną Hiszpanki. Polka postawiła jej jednak trudne warunki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Co za maraton! Niesamowita bitwa Magdy Linette

10.11.2023 21:24

Magda Linette i Sara Sorribes stoczyły niesłychaną batalię w meczu rozgrywanym w ramach Pucharu Billie Jean King. Z wygranej cieszyła się Hiszpanka, która zapewniła swojej drużynie zwycięstwo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Klęska polskich tenisistek. Stracona szansa. Zawodniczki załamane

10.11.2023 10:52

Reprezentacja Polski rozpoczęła udział w Billie Jean King Cup w najgorszy możliwy sposób. Już po dwóch starciach w meczu z Kanadą wiadomo było, że Biało-Czerwone straciły szansę na wyjście z grupy. Rozczarowania po swoich spotkaniach nie kryły singlistki. Magda Linette i Magdalena Fręch przyznawały, że oba mecze były dla nich bardzo trudne.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Sromotna porażka Polek w Billie Jean King Cup. Dramatyczny wynik

10.11.2023 10:52

Polki uległy Kanadyjkom 3:0 na otwarcie rywalizacji w Billie Jean King Cup i tym samym odpadły z rywalizacji w tej imprezie. Po singlowych porażkach Magdy Fręch oraz Magdy Linette swój mecz przegrał także debel, którego reprezentowały Weronika Falkowska i Katarzyna Kawa. Przegrały one 2:6, 3:6 z Eugenie Bouchard oraz Gabrielą Dabrowski.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

To nie tak miało być! Koniec szans! Polki za burtą

10.11.2023 10:52

Magda Linette przegrała 2:6, 3:6 z Leylah Fernandez w drugim meczu polsko-kanadyjskiej rywalizacji w Billie Jean King Cup. Tym samym nasza reprezentacja już nie ma szans na zwycięstwo w tym pojedynku, ani na wyjście z grupy, ale może jeszcze zdobyć honorowy punkt w rywalizacji deblowej. Mecz od początku do końca był pod kontrolą Kanadyjki.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Leylah Fernandez bezwzględna dla Magdy Linette. Koniec marzeń Polek

09.11.2023 22:14

To już koniec szans Polek na półfinał Pucharu Billie Jean King w Sewilli. Magda Linette nie stawiła oporu Leylah Fernandez, a Polska przegrała mecz z Kanadą.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami