Wiadomości z tagiem Magda Linette  RSS
Ogromny awans Magdy Linette w rankingu WTA! Topnieje za to przewaga Igi Świątek

30.01.2023 10:53

Iga Świątek wciąż jest liderką rankingu WTA po opublikowaniu najnowszego zestawienia po zakończeniu Australian Open. Nową wiceliderką została Aryna Sabalenka, a spektakularny awans zaliczyła Magda Linette, która dotarła do półfinału wielkoszlemowego turnieju w Melbourne.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Katarzyna Nowak: Magda Linette zagrała kapitalnie. Dzięki Sabalence i Rybakinie turnieje mogą być w tym roku ciekawsze

30.01.2023 10:53

Katarzyna Nowak, prekursorka zawodowego tenisa w Polsce i pierwsza polska tenisistka w Top 50, przekazuje nam swoje interesujące wnioski po Australian Open. Jest w nich dużo optymizmu. I dla nas, i dla świata.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Świątek wciąż liderką rankingu WTA, duży awans Linette

30.01.2023 10:50

Iga Świątek nadal z dużą przewagą prowadzi w światowym rankingu tenisistek. Po wielkoszlemowym Australian Open do przetasowań doszło na innych pozycjach w czołowej "10", a wiceliderką została jego triumfatorka Aryna Sabalenka. Na najwyższą w karierze 22. pozycję awansowała Magda Linette.

Źródło: sport.dziennik.pl

Ranking WTA/ Świątek wciąż liderką, Sabalenka druga, duże awanse Rybakiny i Linette

30.01.2023 9:26


Iga Świątek nadal z dużą przewagą prowadzi w światowym rankingu tenisistek. Po wielkoszlemowym Australian Open do przetasowań doszło na innych pozycjach w czołowej “10”, a wiceliderką została jego triumfatorka Aryna Sabalenka. Na najwyższą w karierze 22. pozycję awansowała Magda Linette. Świątek, choć po odpadnięciu w 1/8 finału w Melbourne straciła 540 punktów, w poniedziałek rozpoczęła […]

Źródło: wiadomosci.com

Magda Linette z życiowym sukcesem. Topnieje przewaga Igi Świątek

30.01.2023 6:26

W poniedziałek ukazało się najnowsze notowanie rankingu WTA. Na czele światowej klasyfikacji pozostała Iga Świątek, ale dystans do niej zmniejszyła nowa mistrzyni Australian Open. Jak po świetnej grze w Melbourne zmieniła się sytuacja Magdy Linette?

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Iga Świątek napisała do Magdy Linette po jej porażce. Wystarczyło kilka słów

27.01.2023 19:53

Magda Linette zaliczyła najlepszy występ na turnieju wielkoszlemowym w swojej karierze, dochodząc do półfinału Australian Open. W nim uległa Białorusince Arynie Sabalence. Po odpadnięciu Poznanianki w kilku słowach zwróciła się do niej liderka światowego rankingu, Iga Świątek.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Wojciech Fibak: Magda wzbudziła nasz podziw. Sabalenka jest inna niż kiedyś

27.01.2023 10:53

Wojciech Fibak opowiada "PS" o tym, co osiągnęła Magda Linette, jak zmieniła się Aryna Sabalenka i jak widzi jej finał z Jeleną Rybakiną.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Linette jest wdzięczna swojej ekipie. "Wykonaliśmy świetną robotę"

27.01.2023 10:53

— Przez całe życie traktowałam błędy bardzo osobiście. Oddzielenie tenisa od życia prywatnego było dla mnie naprawdę trudne, ponieważ wiele razy czułam, że błędy mnie definiują. Ja i trenerzy wykonaliśmy naprawdę świetną robotę i jestem im wdzięczna — przekonuje Magda Linette, która dotarła aż do półfinału Australian Open, w którym musiała uznać wyższość Aryny Sabalenki.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Białorusini liczyli na "swój finał". Zwycięstwo nad Linette też ich cieszy

27.01.2023 10:53

Białorusini mieli nadzieję na swój wewnętrzny finał na australijskiej ziemi. Jelena Rybakina z Kazachstanu pokonała Wiktoryję Azarankę. Media na Białorusi cieszą się jednak z wygranej Aryny Sabalenki nad Magdą Linette. Zauważają istotny fakt.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Wielkie brawa dla Linette. Zobacz, jak kibice pożegnali Polkę [WIDEO]

27.01.2023 10:53

Magda Linette w tegorocznej edycji Australian Open osiągnęła swój najlepszy wynik w karierze. Polka zakończyła udział w tym wielkoszlemowym turnieju na półfinale po przegranej 6:7(1), 2:6 z Aryną Sabalenką. Po spotkaniu kibice zgromadzeni na stadionie pożegnali ją wielkimi brawami.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

reklama
Kontakt z nami