Wiadomości z tagiem FIA  RSS
Steiner wezwany do sędziów za nieprzychylne komentarze (akt.)

03.06.2023 13:11

Czwartkowe komentarze szefa Haasa nie spodobały się FIA, która wezwała go na dywanik pod pretekstem naruszenia kilku artykułów Międzynarodowego Kodeksu Sportowego. To nie pierwsza taka sytuacja z udziałem włoskiego działacza.

Tagi: FIA
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Nowe zeznania ws. Daniego Alvesa. Kuzynka ofiary zabrała głos

03.06.2023 13:05

Na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie Daniego Alvesa. Głos zabrała kuzynka pokrzywdzonej kobiety, która przedstawia wersję zdarzeń z grudnia ubiegłego roku.

Tagi: FIA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sławomir Mentzen grzmi po aferze z Szymonem Marciniakiem. Ostrzega Polaków. "Lewackie ideologie"

02.06.2023 15:59


Sławomir Mentzen - prezes partii "Nowa Nadzieja" oraz organizator ostatniej konferencji "Everest" - zabrał głos w sprawie afery, jaka wybuchła wokół polskiego sędziego Szymona Marciniaka w związku z jego udziałem we wspomnianym wydarzeniu. - Nikt nie może być pewien, czy nie stanie się kolejną ofiarą jakiejś absurdalnej nagonki. Każdy, kto będzie chciał coś osiągnąć, będzie musiał dać się złamać, poniżyć, pokłonić lewackim ideologiom - napisał jeden z liderów Konfederacji na Twitterze.

Tagi: FIA
Źródło: sport.interia.pl

Afera wokół Szymona Marcniaka, piszą o "bezprecedensowej decyzji" UEFA. "Stał się ofiarą"

02.06.2023 8:49


Zagraniczna prasa wieszczy "bezprecedensową decyzję" w sprawie Szymona Marciniaka po donosie, jaki do UEFA złożyło stowarzyszenie Nigdy Więcej. Ale Michał Listkiewicz stara się studzić nastroje. Jego zdaniem piłkarska federacja istotnie przyjrzy się sprawie, ale raczej nie odbierze Polakowi prowadzenia finału Ligi Mistrzów. Przy okazji ostro podsumowuje: "Jestem zbulwersowany zachowaniem Nigdy Więcej. (...) Szymon stał się ofiarą polskiej polityki wewnętrznej" - ocenia.

Tagi: UEFA, FIA
Źródło: sport.interia.pl

Donos na Marciniaka. Wiemy, jak może zareagować UEFA

01.06.2023 20:48

- Szymon stał się ofiarą polskiej polityki wewnętrznej - mówi WP SportoweFakty Michał Listkiewicz, były prezes PZPN i działacz UEFA. Przekonuje też, że Szymon Marciniak nie musi obawiać się decyzji UEFA po "donosie" "Nigdy Więcej".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

A jednak, trudna decyzja już zapadła, obóz Roberta Lewandowskiego potwierdza. "Akceptujemy"

01.06.2023 9:17


A jednak nie wszystko może zakończyć się biznesowym sukcesem. Mimo że Robert Lewandowski z powodzeniem inwestuje w liczne interesy, nie każdy przynosi oczekiwane rezultaty. Tak jest przy okazji projektu RL9Sport Games, który zakładał stworzenie pierwszej polskiej gry sportowej typu menedżer. Pomysł zakończył się fiaskiem. "Akceptujemy decyzję o zakończeniu projektu podjętą przez większościowych akcjonariuszy" - potwierdził przedstawiciel obozu "Lewego".

Źródło: sport.interia.pl

Aldona Morawiec: Na początku meczu nie trafiałyśmy niczego. WIDEO

01.06.2023 8:59


Reprezentacja Polski kobiet w koszykówce 3x3 przegrała po dramatycznej końcówce z Egiptem 18:21 w meczu mistrzostw świata. O porażce Biało-Czerwonych przesądził fatalny początek. Nasze zawodniczki przegrywały nawet 8:17. - Na początku meczu nie trafiałyśmy niczego, a Egipt trafił nam trzy czy cztery "dwójki", zrobiła się przewaga, którą odrobiłyśmy, ale potem zabrakło nam czasu - skomentowała Aldona Morawiec, zawodniczka reprezentacji Polski.

Tagi: FIA
Źródło: sport.interia.pl

To może pogrążyć Daniego Alvesa na dobre. Szokujące zeznania ofiary. "Położył mnie na ziemi"

31.05.2023 8:52


Dani Alves od stycznia przebywa w areszcie po tym, jak został oskarżony o napaść seksualną na 23-letniej kobiecie w jednym z klubów w Barcelonie. Światło dzienne ujrzały teraz wstrząsające zeznania ofiary, która dokładnie opowiedziała o tym, co stało się 30 grudnia. Jej słowa mogą pogrążyć 40-latka: "Nie wiedziałam, dokąd idę. Szłam tam, gdzie on. (...) Pamiętam, że otworzył drzwi, a kiedy tam weszłam, zobaczyłam, w co się pakuję".

Tagi: FIA
Źródło: sport.interia.pl

Reprezentantka Polski zakończyła karierę w wieku 21 lat. "W piłce kobiecej jest wiele aspektów, które zabrały moją radość z gry"

29.05.2023 19:49

Zofia Buszewska, która 20 razy wystąpiła w reprezentacji Polski, ogłosiła zakończenie piłkarskiej kariery w wieku 21 lat. Za kadencji selekcjonerki Niny Patalon była podstawową zawodniczką drużyny narodowej.

Tagi: FIA
Źródło: sport.dziennik.pl

Pierwsze decyzje w Wiśle Płock. Są zwolnienia po spadku z Ekstraklasy

29.05.2023 16:31

Wisła Płock w ostatniej kolejce sezonu została zdegradowana do Fortuna I ligi. Pierwszą ofiarą został dyrektor sportowy klubu Paweł Magdoń. Wkrótce zwolniony ma też zostać prezes Tomasz Marzec.

Tagi: FIA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami