Wiadomości z tagiem FIA  RSS
Pozytywne wyniki testów w polskiej kadrze. Co dalej z naszymi olimpijczykami?

28.01.2022 19:57

Pięć osób ze składu reprezentacji Polski na zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Są to: Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, szef misji medycznej — Hubert Krysztofiak, trener — Arkadiusz Skoneczny, lekarz Krzesimir Sieczych). Szóstym jest mieszkający poza wioską olimpijską Maciej Nędza-Kubiniec, serwismen w kadrze biathlonistów. Wszystkich czeka teraz izolacja. Jakie są dalsze procedury?

Źródło: sport.onet.pl

Stefanos Tsitsipas czuje się ofiarą. "Od dawna we mnie celują"

28.01.2022 17:00

Stefanos Tsitsipas przegrał z Daniłem Miedwiediewem w półfinale Australian Open 2022, a w trakcie meczu otrzymał ostrzeżenie za tzw. "coaching". Grek uważa, że został potraktowany niesprawiedliwie, bo i tak nie słyszał uwag swojego ojca, Apostolosa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zbigniew Bródka: Uratować ludzkie życie to jak zdobyć medal [PORTRETY]

28.01.2022 10:57

Taktyka, dyscyplina i organizacja ważne są zarówno podczas akcji ratowniczo-gaśniczej, jak i na łyżwiarskim torze. Wie o tym Zbigniew Bródka, zawodowy strażak i mistrz olimpijski z Soczi. — Wiadomo, że jeździmy ratować ludzkie życie, co nie zawsze się udaje. Gdy jedzie się o wypadku z ofiarami śmiertelnymi, trzeba działać zadaniowo, emocje odłożyć na bok — mówi strażak-panczenista. Oto kolejny odcinek cyklu "Portrety".

Tagi: FIA
Źródło: sport.onet.pl

FURY, USYK, AJ, WHYTE - NA STOLE BYŁO 155 MILIONÓW?

28.01.2022 9:13


Arum: Fury ubija sparingpartnerów, przylatuje w sobotę
11 godzin miały trwać zakończone fiaskiem finalne negocjacje dotyczące organizacji w Arabii Saudyjskiej walki o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO). 
Według Mike'a Coppingera z ESPN, powołującego się na anonimowe źródła, saudyjscy inwestorzy gotowi byli wyłożyć na przedsięwzięcie 155 milionów, z czego część trafiłaby do kieszeni Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO) i Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO), którzy w zamian za rekompensatę finansową mieli czasowo zrezygnować ze swoich mistrzowskich roszczeń, odpowiednio wobec Fury'ego i Usyka.
Wobec niepowodzenia rozmów Fury zmierzy się Whytem (na dziś zaplanowany jest przetarg), zaś Joshua wyjdzie po raz drugi do ringu z Usykiem.

Tagi: FIA
Źródło: www.ringpolska.pl

Perfekcyjny występ Polaka w Hiszpanii. Trafiał jak szalony

27.01.2022 20:01

Adam Waczyński był liderem Casademont Saragossy w wygranym meczu z UCAM CB Murcią. Polak spędził w grze niespełna 21 minut, ale to wystarczyło, aby zaimponować swoją skutecznością.

Tagi: FIA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Bramkarz futsalowej reprezentacji Nowej Zelandii zginął w zamachu na meczet

26.01.2022 19:54

Nowozelandzka federacja piłkarska poinformowała, że wśród ofiar zamachów na meczety w Christchurch był Atta Elayyan, bramkarz reprezentacji Nowej Zelandii w futsalu.

Tagi: FIA, Futsal
Źródło: sport.onet.pl

Kim jest José Mourinho?

26.01.2022 11:17


Sukces drużyny piłkarskiej zależy od współpracy w zespole, pomiędzy zawodnikami zajmującymi różne pozycje na boisku, zaangażowania, ale i strategii obranej przez trenera. Z pewnością jednym z najlepszych trenerów w dziejach jest José Mourinho. Kim on jest i jak przebiegała jego kariera zawodowa? Krótka biografia José Mourinho José Mourinho, a właściwie José Mário dos Santos Félix […]

Tagi: FIA
Źródło: igol.pl

Kolejne ofiary koronawiursa. PLK musiało odwołać następne mecze

25.01.2022 11:29

Niestety mamy kolejne przypadki COVID-19 w klubie Energa Basket Ligi. Władze rozgrywek zmuszone były przełożyć na inne terminy dwa kolejne mecze.

Tagi: FIA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kolejne ofiary koronawiursa. PLK musiało odwołać następne mecze

25.01.2022 11:29

Niestety mamy kolejne przypadki COVID-19 w klubie Energa Basket Ligi. Władze rozgrywek zmuszone były przełożyć na inne terminy dwa kolejne mecze.

Tagi: FIA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama