Wiadomości z tagiem Unia Leszno  RSS
Żużel. Leszczyńskie duety marzeń. Bogactwo wśród juniorów

28.01.2022 12:36

Kontynuujemy cykl najlepszych drużynowych duetów PGE Ekstraligi ostatniej dekady. Tym razem pora na Fogo Unię Leszno, prawdziwą kuźnię żużlowych talentów, stąd wybór najlepszej pary młodzieżowców był sporym wyzwaniem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zapytali prezesa o klubowe pieniądze. Po tej odpowiedzi już nikt więcej tego nie zrobi

28.01.2022 10:18

Żużel. W Lesznie zakończyła się saga z odwodnieniem liniowym. W żadnym innym mieście ta inwestycja nie wywoływała tylu emocji. Ostatecznie jeszcze przed inauguracją odwodnienie na Stadionie Smoczyka powstanie. Podczas audycji w radiu "Elka" prezes Unii Leszno Piotr Rusiecki był również pytany o sytuacje finansową Unii Leszno. Prezes odpowiedział dosadnie i w swoim stylu. - Gdy trzeba dołożyć, to wtedy wielu mówi, że to klub prywatny, ale jak odbieramy medale i wchodzimy na podium to już jest miejski – powiedział Rusiecki.

Źródło: sport.onet.pl

Żużel. Półtora okrążenia: Transfer Pludry nie zmieni układu sił. Unia Leszno nie wzmocniła rywala [FELIETON]

25.01.2022 18:45

- Na bezrybiu i rak ryba. Powszechnie wiadomo, jaki problem na rynku jest z juniorami. Nie dziwi zatem ruch GKM-u, który długo zabiegał o Kacpra Pludrę i w końcu pozyskał wychowanka Unii Leszno - pisze w swoim felietonie Marta Półtorak.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pojadą na dwa obozy. Jeden już trwa

25.01.2022 12:00

Żużel: Fogo Unia Leszno po rocznym rozbracie z Hiszpanią powraca do sprawdzonej metody i ponownie w lutym wyruszy na crossowy podbój tego państwa. Co więcej – leszczynianie oprócz zorganizowania treningów na sali wysłali na osobny obóz całą drużynę U24.

Źródło: sport.onet.pl

Stanęli do najważniejszego wyścigu jeszcze przed sezonem. Uda się go wygrać?

25.01.2022 9:32

Żużel: Fogo Unia Leszno podejmuje rękawicę! Rok temu żużlowej rodzinie udało się wygrać z SMA i ukończyć zbiórkę na Ninę Słupską. Zebrano 9 milionów złotych. Tym razem to leszczynianie podejmują rękawicę i rzucają wyzwanie chorobie.

Źródło: sport.onet.pl

Byli potęgą. Mówi, że teraz nie mogą na siebie patrzeć

24.01.2022 17:07

Żużel. Fogo Unia Leszno w sezonie 2021 zajęła czwarte miejsce. Dla sympatyków tej drużyny było to spore zaskoczenie, bo w poprzednich czterech sezonach na leszczynian w PGE Ekstralidze nie było mocnych. W 2022 roku czwarta pozycja byłaby szczytem marzeń, bo zespół w okresie transferowym opuścił Emil Sajfutdinow, a w jego miejsce sprowadzono Francuza Davida Bellego.

Źródło: sport.onet.pl

Pod tym względem nikt nie przebije zawodnika Unii Leszno. Legendy wierne swoim klubom

24.01.2022 7:30

Częste zmiany klubów u zawodników zagranicznych to normalna rzecz. W ostatnich latach kilku żużlowców dołączyło do grona najwierniejszych swoim zespołom. Rekordzista nie zmieniał zespołu przez 15 sezonów!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Najlepsze serie zwycięstw wśród ekstraligowców. Fogo Unia wiedzie prym i "prześladuje" trzech rywali

22.01.2022 13:50

Przyglądając się bezpośrednim pojedynkom pomiędzy drużynami PGE Ekstraligi, które zmierzą się ze sobą w 2022 roku, można znaleźć kilka serii, w których liczone są kolejne wygrane. Trzema najdłuższymi takimi może się pochwalić Fogo Unia Leszno.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami