Wiadomości z tagiem Unia Leszno  RSS
Żużel. Niebezpieczny wypadek na torze w Lesznie. Rywal wjechał w Janusza Kołodzieja

04.06.2023 19:54

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło podczas czwartego biegu w meczu pomiędzy Unią Leszno i Stalą Gorzów. Gospodarze jechali na podwójnym prowadzeniu, ale na szczycie pierwszego łuku drugiego okrążenia na tor upadli Paluch i Kołodziej.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Niedziela będzie emocjonująca. Eksperci są zgodni tylko z jednym meczem

04.06.2023 12:21

W niedzielę na polskich torach rozegranych zostanie sześć spotkań. Już o godzinie 14 rozpoczną się dwa mecze 1. Ligi Żużlowej. Po nich ruszy także PGE Ekstraliga oraz 2. Liga Żużlowa. Na deser czeka nas potyczka Stali Gorzów z Unią Leszno.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Osłabione Byki spróbują rzucić wyzwanie gorzowianom

03.06.2023 17:42

Fogo Unia Leszno przegrała wysoko w Gorzowie z ebut.pl Stalą. Teraz nadchodzi okazja do rewanżu, lecz to znów podopieczni Stanisława Chomskiego są faworytem. Problemy kadrowe dają się leszczynianom we znaki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Nieudany powrót Miedzińskiego. "Spora pomyłka"

02.06.2023 20:02

Adrian Miedziński w minioną niedzielę powrócił do ścigania się po 275 dniach od wypadku w Zielonej Górze, po którym cała Polska modliła się o jego życie. Zawodnik wrócił na żużlowe tory i to od razu do PGE Ekstraligi, gdzie do końca sezonu będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Baron o kontuzjach w Unii. Jest decyzja w sprawie Zengoty

02.06.2023 20:02

W niedzielę 4 czerwca Fogo Unia Leszno spotkaniem z ebut.pl Stalą Gorzów zainauguruje zmagania w rundzie rewanżowej PGE Ekstraligi. Na przedmeczowej konferencji prasowej menedżer "Byków" Piotr Baron wypowiedział się na temat kontuzjowanych zawodników.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Co cię nie zabije, to cię wzmocni. W Lesznie liczą na pozytywny wstrząs

02.06.2023 20:02

Powiedzieć, że Fogo Unia Leszno znalazła się w ciężkiej sytuacji na półmetku PGE Ekstraligi, to jak nic powiedzieć. "Byki" dzięki udanemu początkowi sezonu mają kapitał, z którym być może będą musiały zostać nawet do końca rozgrywek.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Żużel. Unia ma plan na zastąpienie Zengoty. Czy były rozmowy z Miesiącem?

02.06.2023 17:25

Przesądzone jest, że Unia Leszno w najbliższym meczu będzie musiała sobie radzić bez Grzegorza Zengoty. Jak zatem klub zamierza zastąpić 34-latka? Wiemy też, czy Byki kontaktowały się z Pawłem Miesiącem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami