Piłka ręczna  RSS
Pierwszy mecz u siebie i brzemienny w skutkach. Nie zabrakło kontrowersji

#zrodlo
Młyny Stoisław Koszalin przegrały na zakończenie 4. kolejki PGNiG Superligi Kobiet. Nie udało im się pokonać ostatniego w tabeli Eurobudu JKS-u Jarosław (20:21). Gospodynie mogła uratować Hanna Rycharska. Zdaniem sędziów faulowała w ofensywie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Koniec passy Piotrkowianina. Schodowski show w Lubinie

Gracze Piotrkowianina ściągnięci na ziemię. Po świetnym początku sezonu w PGNiG Superlidze natrafili w Lubinie na mur. Bohaterem Zagłębia Marcin Schodowski.

Nowa profesja Karola Bieleckiego. "Skupiam się na korporacjach"

Kiedyś rewelacyjny szczypiornista, dziś czerpie pełnymi garściami z zamkniętej kariery sportowej. Ale nie bezczynnie. Ma mnóstwo spraw na głowie i tylko jedna pośrednio dotyczy sportu!

Czerwona latarnia zaświeciła w Mielcu. Stal dołuje

Sezon 2021/22 niebezpiecznie zaczyna przypominać poprzednie rozgrywki w wykonaniu Stali Mielec. Drużyna Rafała Glińskiego jako jedyna nie zdobyła jeszcze punktu, w 4. kolejce przegrała 27:30 z Sandra Spa Pogonią Szczecin.

To nie była łatwa przeprawa Łomży Vive. Powrót wielkiego talentu

Odczuwali w mięśniach starcia z rywalami z Veszprem, ale w PGNiG Superlidze wykonali swój obowiązek i wygrali z Energą MKS-em Kalisz. Po raz pierwszy od dawna przed własnymi kibicami zaprezentował się Haukur Thrastarson.

Różnica klas wyszła w drugiej połowie. Chrobry bez sukcesu w Puławach

Chrobry Głogów przegrał z Azotami Puławy 28:40. Drużyna z województwa dolnośląskiego do pewnego momentu grała jak równy z równym, później jednak wyszła wyższa jakość prezentowana przez brązowych medalistów z ubiegłego sezonu.

Mateusz Kosmala wprost po meczu z Gwardią. Gdańszczanie powinni zapewnić sobie szybciej zwycięstwo

Torus Wybrzeże Gdańsk po remisie 23:23, przegrało po karnych z Gwardią Opole. Zespół znad morza prowadził przez większość spotkania i jak przyznał Mateusz Kosmala, już wcześniej powinien rozstrzygnąć to starcie na swoją korzyść.

Dobili do czterdziestki. Puławianie potwierdzili wysokie ambicje

Chrobry Głogów tylko w trakcie I połowy potrafił być równorzędnym rywalem dla puławian. Azoty jeszcze przed przerwą wyszli na pięciobramkowe prowadzenie, by ostatecznie wygrać 40:28.

Zatrzymał swoich byłych kolegów. Awans Sandra Spa Pogoni

Handball Stal Mielec nie poradziła sobie z Sandra Spa Pogonią Szczecin (27:30). Gospodarze nawiązali walkę... w końcówce. Za późno. Już po kwadransie stracili swojego lidera, co też zaważyło na ich grze w 4. serii PGNiG Superligi Mężczyzn.

Sportowa złość Artsioma Karaleka. Łomża Vive nie zawiodła

To nie był wielki mecz Łomży Vive Kielce, ale czego oczekiwać dwa dni po wyczerpującym boju w Lidze Mistrzów z Veszprem. Energa MKS Kalisz nie była jednak w stanie sprawić niespodzianki w PGNiG Superlidze.

Doskonały występ bramkarza to nie wszystko. Karne rozstrzygnęły mecz w Gdańsku

Torus Wybrzeże Gdańsk miało "na widelcu" KPR Gwardię. Prowadziło przez większość spotkania dzięki doskonałemu Miłoszowi Wałachowi, jednak przez słabą grę w drugiej połowie, o wszystkim rozstrzygnęły karne, które wygrali opolanie.

Wielki talent może dołączyć do Łomży Vive Kielce. Jego brat grał w Orlen Wiśle

Elliot Stenmalm, król strzelców tegorocznych Mistrzostw Europy do lat 19, może podpisać kontrakt z Łomżą Vive Kielce. O całej sytuacji poinformował Bertus Servaas, prezes kieleckiego klubu.

Dwie zupełnie inne połowy. Start wyrwał punkty w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrcovia Piotrków Trybunalski prowadziła ze Startem Elbląg już różnicą siedmiu bramek, by po wielkich emocjach w ostatnich sekundach najpierw zremisować po 60 minutach 22:22, a następnie przegrać po karnych.

Strzeleckie popisy w Lubinie. Outsiderki postawiły się mistrzyniom

MKS Zagłębie Lubin zmierzyło się w czwartej kolejce z przedostatnią Suzuki Koroną Handball Kielce, ale niżej notowane rywalki tanio skóry nie sprzedały. Aż trzynaście bramek rzuciła Marta Rosińska.

Pogrążył byłych kolegów z szatni. Świetna końcówka reprezentanta Polski

Pierwsza połowa stała pod znakiem Martina Galii, końcówka meczu była popisem Damiana Przytuły. Gole reprezentanta Polski przypieczętowały sukces Górnika Zabrze.

Mieszkow Brześć znalazł następcę Stasa Skubego

W Brześciu nadal stawiają na graczy z Bałkanów. Następcą odchodzącego do Łomży Vive Kielce Stasa Skubego będzie reprezentant Serbii.

Wojna nerwów jak na prawdziwy hit przystało

W czwartej kolejce zmagań w PGNiG Superlidze Kobiet doszło do emocjonującego starcia medalistek. Zawodniczki KPR Gminy Kobierzyce odwróciły w końcówce losy meczu i pokonały u siebie MKS FunFloor Perła Lublin.

Pogromca Łomży Vive zderzył się ze ścianą

Dinamo Bukareszt u siebie a na wyjeździe, to dwie różne drużyny. W Paryżu mistrzowie Rumunii byli bez szans z PSG, przegrali 30:41.

Wielki mecz Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów. Grzechy odkupione

Żółto-niebieska szarańcza przeszła przez Halę Legionów. Łomża Vive Kielce w wielkim stylu pokonała jednego z faworytów Ligi Mistrzów, Telekom Veszprem.

Popisy skrzydłowych. Siódemka 3. serii PGNiG Superligi Kobiet

Czas na wyróżnienia za trzecią serię zmagań w PGNiG Superlidze Kobiet. Zobacz, które zawodniczki zrobiły różnicę i poprowadziły swoje zespoły do zwycięstw. Jest jeden wyjątek.