Boks  RSS
Tego w Polsce jeszcze nie było! Trzy walki mistrzowskie jednego wieczoru

#zrodlo
Już samo starcie Łukasza Różańskiego z Alenem Babiciem w Rzeszowie, którego stawką będzie pas mistrza świata WBC było zaskoczeniem. Jednak to nie wszystko. Organizatorzy poinformowali o trzeciej już walce mistrzowskiej. Szansę dostanie Laura Grzyb.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Służy barwom Federacji Rosyjskiej". Kliczko ostro o niemieckim szefie MKOl-u

#zrodlo
Władimir Kliczko nie gryzł się w język, komentując zalecenie MKOl-u dla federacji sportowych ws. dopuszczenia rosyjskich i białoruskich sportowców do zawodów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

91-latek brutalnie pobity. Nastolatkowie nie wiedzieli kto to?

#zrodlo
Słynny promotor boksu zawodowego, 91-letni Don Elbaum, został brutalnie zaatakowany na jednej z ulic. "Wszystko z nim dobrze, ale ja jestem wściekły!" - komentuje Bill Krackomberger, który pokazał zdjęcie pobitego. Uwaga! Materiał drastyczny.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sportowcy, którzy zagrali w filmach - rozpoznaj ich na zdjęciach!

#zrodlo
Sportowcy, którzy trafili do naszej najnowszej zabawy, występowali również na wielkich, filmowych ekranach. Zadanie jest oczywiste - rozpoznaj ich bezbłędnie na zdjęciach. W kilku przypadkach może to być dość trudne wyzwanie. A zatem powodzenia!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ukrainka mówi, co słyszała od Rosjan. "Pakują im to do głowy od dziecka"

#zrodlo
Aleksandra Sidorenko jest wdzięczna Polakom za pomoc okazaną jej rodakom po wybuchu wojny, za którą odpowiada reżim Putina. - Rosjanie mówili: my się nigdy nie sprzedajemy - dodaje pięściarka.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

O nich powstały biografie - rozpoznaj ludzi świata sportu po okładkach książek!

#zrodlo
O wielu osobach związanych ze sportowym światem powstały biografie. Niekiedy ujawniające prawdziwe sekrety. Twoim zadaniem tym razem jest poprawnie rozpoznać te osoby po okładkach książek. Zmierz się z nowym wyzwaniem i uzbieraj komplet punktów!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Młoda Rosjanka wygrała fortunę. Musieli powtarzać dla niej ceremonię na MŚ

#zrodlo
Rosyjska pięściarka Anastazja Demurczan zdobyła złoty medal podczas trwających w Delhi mistrzostw świata. Podczas wręczenia medalu organizatorzy odegrali utwór Piotra Czajkowskiego zamiast rosyjskiego hymnu. Incydent nie spodobał się zwycięzcom. Organizatorzy musieli przeprowadzić całą ceremonię od nowa.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Rosjanie wściekli. To stało się podczas ceremonii medalowej


Anastazja Demurczjan zdobyła złoty medal podczas mistrzostw świata kobiet IBA w New Delhi. Po tym, jak stanęła na najwyższym stopniu podium, nie usłyszała jednak hymnu Rosji. To wywołało spore poruszenie w jej kraju.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Działo się! Hitowa walka nie zawiodła

#zrodlo
Wobec walki Davida Benavideza z Calebem Plantem były ogromne oczekiwania. Okazuje się, że nie były one przesadą. Obaj pięściarze na gali PBC w Las Vegas stoczyli niesamowity pojedynek, który emocjonował fanów od pierwszej do ostatniej minuty.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

One wspierają polskich sportowców - rozpoznaj na zdjęciach żony i partnerki!


Za sukcesami polskich sportowców stoją nie tylko znakomici trenerzy. Mocno wspierają ich też żony i partnerki. A zatem zadanie jest oczywiste w naszej najnowszej zabawie - rozpoznaj te panie na zdjęciach. Powodzenia!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pogromca Polaków się nie zatrzymuje. Robert Talarek poległ w Manchesterze

#zrodlo
W sobotę w obronie pasa mistrzowskiego WBO w katerii cruiser wystąpił niedawny pogromca Polaków - Lawrence Okolie. Brytyjczyk znów pokazał wielką klasę. Tym razem pokonał Davida Lighta. Na gali w Manchesterze wystąpił również Robert Talarek.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pas mistrza i wielkie pieniądze! Wyszło na jaw, ile może zarobić Różański

#zrodlo
Łukasz Różański pod koniec kwietnia stoczy walkę o mistrzostwo świata WBC w wadze bridger. Rywalem Polaka - na gali w Rzeszowie - będzie Alen Babić. Padła już kwota, którą zgarnie zwycięzca. Bokser odniósł się do tego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tyson Fury wszystkich zaskoczył. Znowu ma powód do świętowania


Tyson Fury niedawno odrzucił propozycję walki z Ołeksandrem Usykiem. Brytyjczyk jednak za chwilę będzie mieć jeszcze więcej obowiązków, bo powiększy mu się rodzina.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kompromitacja króla boksu. Jeśli ktoś jest winny, to Fury. Co zabija ten sport?

#zrodlo
Skąd my to znamy... Znów nie odbędzie się walka, która w dyscyplinie sportu rządzącej się zdrowymi regułami byłaby oczywistością. Tym razem chodzi o pojedynek Tyson Fury – Ołeksandr Usyk. Dlaczego w boksie zawodowym regularnie dochodzi do takich chorych paradoksów?

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Fury ostro do Usyka. "Ty mały tchórzu!"

#zrodlo
Tyson Fury nie wejdzie do ringu z Ołeksandrem Usykiem w kwietniu. Mistrz świata WBC nie gryzł się w język, komentując zachowanie Ukraińca.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Przyjaźń z Polkami była bardzo mocna. Rosjanki mówiły: my się nigdy nie sprzedajemy"

#zrodlo
— Gdy byłam nastolatką, to ludzie spoza Ukrainy mówili, że to Rosjanie i Wschód są nam bliscy, a nam już wtedy bliższy był Zachód i Polska — mówi Aleksandra Sidorenko, pochodząca z Ukrainy bokserka, która mieszka w Łomiankach i reprezentuje teraz Polskę. Do naszego kraju sprowadził ją związek, który okazał się nieudany, ale wcale nie żałuje przyjazdu. Opowiada o różnicach między Polską a Ukrainą dotyczących m.in. dostępu do aborcji i antykoncepcji, podejścia do uprawiania sportu i poziomu życia emerytów.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Amerykanin z szokującą opinią na temat Putina. "Jest osobą godną podziwu"

#zrodlo
Amerykański bokser — Kevin Johnson 31 marca w Moskwie skrzyżuje rękawice z Wiaczesławem Diacykiem. Podczas wizyty w Rosji pięściarz rozegrał partię szachów z Aleksandrem Powietkinem, a sam przyznał, że marzy mu się rywalizacja z... Władimirem Putinem. — Jest najbardziej szanowaną i godną podziwu osobą, jaką znam — zszokował swą opinią 43-latek.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Skandal. Nawet się nie kryją z tym, na co poszły pieniądze rosyjskiego giganta

#zrodlo
Skandal na mistrzostwach świata w boksie. Gazprom za pośrednictwem IBA sfinansował przelot zawodniczkom z ponad 20 krajów. Wszystko po to, by Rosjanie i Białorusini... mieli z kim walczyć.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sensacyjny mistrz w "ulubionej" kategorii Polaków! Ilunga Makabu zdetronizowany

#zrodlo
Gala w Arabii Saudyjskiej zakończyła weekend z wielkim boksem. Nie obyło się bez sporej niespodzianki, ponieważ zdetronizowany został Ilunga Makabu, który od dawna dzierżył pas mistrzowski WBC w kategorii cruiser. Ta walka przeszła do hisotrii.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Cristiano Ronaldo wybrał się na galę boksu. Co za spotkanie!

#zrodlo
W niedzielę w Diriyah odbyła się gala boksu zawodowego, w której udział brali m.in. Ilunga Makabu i Tommy Fury. Gościem podczas imprezy był Cristiano Ronaldo. W sieci opublikował zdjęcie z legendarnym Mike'em Tysonem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Polecamy
reklama
Kontakt z nami