Wiadomości z tagiem Hubert Hurkacz  RSS
Hurkacz uciął spekulacje. "Kryzys"

29.06.2022 9:48

Hubert Hurkacz sensacyjnie odpadł w pierwszej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu. Po porażce z Alejandro Davidovichem Fokiną głośno było o problemach żołądkowych Polaka. Ten odniósł się do tych doniesień w rozmowie ze sport.pl.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

''Podczas Wielkiego Szlema Hubert Hurkacz to jest inny facet''

28.06.2022 16:37

Porażka Huberta Hurkacza w pierwszej rundzie Wimbledonu z Hiszpanem Alejandro Davidovichem Fokiną była gigantyczną niespodzianką. Do tej porażki odniósł się dziennikarz Canal Plus, Bartosz Ignacik, który był gościem w programie "Misja Sport".

Źródło: sport.onet.pl

Hubert Hurkacz odpadł z Wimbledonu. Mogła go zatrzymać klątwa

28.06.2022 13:27

Hubert Hurkacz już na początku zmagań pożegnał się z kortami Wimbledonu. Lepszy od niego okazał się Hiszpan Alejandro Davidovich Fokina. Można zatem powiedzieć, że Polaka dosięgnęła klątwa turnieju w Halle, który ostatnio wygrał.

Źródło: sport.onet.pl

Klątwa Halle. Hubert Hurkacz kolejną ofiarą

28.06.2022 12:34

Hubert Hurkacz odpadł w pierwszej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu, przegrywając 2:3 z Hiszpanem Alejandro Davidovichem Fokiną. Kilkanaście dni wcześniej okazał się być najlepszy w turnieju w niemieckim Halle.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hubert Hurkacz: To był trudny mecz i smutno, że to tak się zakończyło

28.06.2022 10:50

To był trudny mecz, wyrównana walka, ale gdzieś tej dobrej gry mi dziś zabrakło i smutno, że tak się to zakończyło - przyznał Hubert Hurkacz po przegranym meczu z Hiszpanem Alejandro Davidovichem Fokiną w pierwszej rundzie Wimbledonu.

Źródło: sport.dziennik.pl

Hurkacz załamany. To mówił po meczu

28.06.2022 8:01

Nie tak przygodę na kortach Wimbledonu wyobrażał sobie Hubert Hurkacz, który z turniejem pożegnał się już w I rundzie. Po meczu był strasznie załamany, niewiele mówił na konferencji prasowej.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hubert Hurkacz zgłaszał problemy SMS-em w przerwie meczu. Wojciech Fibak zdradza szczegóły

28.06.2022 7:25

Hubert Hurkacz już w pierwszej rundzie pożegnał się z turniejem na Wimbledonie po porażce z Alejandro Davidovichem Fokiną. Były znakomity polski tenisista Wojciech Fibak zdradził, że rozmawiał w jednej z przerw z 25-latkiem i zasugerował, że za jego przegraną stały problemy zdrowotne.

Źródło: sport.onet.pl

Hiszpańskie media wychwalają rywala Huberta Hurkacza

27.06.2022 22:54

Hubert Hurkacz stoczył zacięty bój w pierwszej rundzie Wimbledonu. Zeszłoroczny półfinalista po zaciętej batalii musiał uznać wyższość Alejandro Davidovicha Fokiny 6:7(4), 4:6, 6:4, 6:2, 6:7(8). Sprawdziliśmy, co o tym meczu piszą hiszpańskie media.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wszystko wyszło na jaw. Ogromne problemy Hurkacza

27.06.2022 22:38

Hubert Hurkacz sensacyjnie odpadł z Wimbledonu już w pierwszej rundzie po porażce z Alejandro Davidovichem Fokiną. W trakcie spotkania korespondował z Wojciechem Fibakiem. Ten w rozmowie z Interią ujawnił, z jakimi problemami zmagał się wrocławianin.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hurkacz podłamany po zaskakującej porażce na Wimbledonie. "Smutno"

27.06.2022 22:34

— To był trudny mecz, wyrównana walka, ale gdzieś tej dobrej gry mi dziś zabrakło i smutno, że tak się to zakończyło — przyznał Hubert Hurkacz po przegranym meczu z Hiszpanem Alejandro Davidovichem Fokiną w pierwszej rundzie Wimbledonu.

Źródło: sport.onet.pl

reklama
Kontakt z nami