punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Hubert Hurkacz  RSS
Życiowy wynik przeszedł Hubertowi Hurkaczowi koło nosa

20.05.2024 7:23

Hubert Hurkacz zajmuje ósme miejsce w najnowszym notowaniu rankingu ATP. Powtórzył tym samym najlepsze osiągnięcie w życiu. A mogło być jeszcze lepiej.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Sensacyjny finalista w Rzymie! Nagle zaczął się prawdziwy horror

18.05.2024 8:24

Wydaje się, że wynik 5:3 i 40:0 przy własnym serwisie jest idealną sytuacją do zamknięcia tenisowego meczu. Nie jest to jednak takie łatwe, o czym przekonał się Nicolas Jarry. Chilijczyk miał trzy piłki meczowe z rzędu na wagę życiowego sukcesu i awansu do finału turnieju rangi Masters 1000 w Rzymie. A potem zaczął się horror. Ostatni gem meczu trwał kilkanaście minut i był olbrzymim rollercoasterem emocji nie tylko dla zawodników, ale i kibiców. Ostatecznie Chilijczyk wygrał z Tommym Paulem 6:3, 6:7(3), 6:3, a mecz obfitował w zagrania, które mogą stanąć w szranki z pięknym tweenerem Huberta Hurkacza z meczu Sebastianem Baezem jako kandydat do akcji turnieju. Zobacz najlepsze zagrania z półfinału.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Awans Huberta Hurkacza! Kapitalne wieści po turnieju w Rzymie

17.05.2024 21:18

Hubert Hurkacz na ćwierćfinale zakończył udział w prestiżowym turnieju ATP 1000 w Rzymie. Taki wynik oznacza, że polski tenisista w najnowszej odsłonie rankingu ATP zaliczy awans i wyrówna swoje najlepsze życiowe osiągnięcie. A biorąc pod uwagę formę, w jakiej ostatnio znajduje się wrocławianin, to na pewno nie jest jego ostatnie słowo.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

"Nie mogłem w to uwierzyć". Wojciech Fibak oszołomiony po meczu Huberta Hurkacza

16.05.2024 19:23

— Jednym okiem patrzyłem na to, co się dzieje i nie mogłem uwierzyć, że to nie Hubert, a Paul wygrał tego seta — mówi w rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet Wojciech Fibak po meczu Huberta Hurkacza. Po niesamowitym emocjach i wielu zwrotach akcji Polak uległ w ćwierćfinale turnieju w Rzymie Tommy'emu Paulowi 5:7, 6:3, 3:6. Legenda tenisa postanowiła przyjrzeć się przyczynom porażki wrocławianina i wskazać, co zawiodło w najważniejszych akcjach.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Boleśnie punktują Huberta Hurkacza. Taka szansa! "Jakim cudem?"

16.05.2024 17:15

Hubert Hurkacz już poza turniejem w Rzymie. Polak nie wykorzystał wielkiej szansy i przegrał z Tommym Paulem 5:7, 6:3, 3:6 w ćwierćfinale. Po tym meczu tenisowi eksperci boleśnie punktują Polaka. "Niesamowicie niekonsekwentny" — piszą. I wskazują na jego największy problem.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Jak on to obronił?! Hubert Hurkacz wyczyniał cuda przy piłkach meczowych. I nie tylko! [SKRÓT]

16.05.2024 17:06

Hubert Hurkacz rozegrał jeden z najbardziej szalonych meczów w swojej karierze, a już na pewno jego spotkanie było największym rollercoasterem podczas turnieju w Rzymie. Ostatecznie uległ w ćwierćfinale imprezy po ponad 2,5-godzinnym boju i ogromie przełamań 5:7, 6:3, 3:6 Tommy'emu Paulowi. Jednak sposób, w jaki obronił trzy piłki meczowe, robi olbrzymie wrażenie. Te zagrania trzeba zobaczyć!

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Ogromny niedosyt po meczu Huberta Hurkacza. Te elementy zaważyły o porażce

16.05.2024 16:59

Nic dwa razy się nie zdarza i turniej w Rzymie tylko to potwierdził. Hubert Hurkacz nie awansował do półfinału "tysięcznika", a ja mam z tego powodu ogromny niedosyt. Polaka w czwartkowym przegranym 5:7, 6:3, 3:6 starciu z Tommym Paulem stać było na znacznie więcej, a o porażce zadecydowały dwa elementy.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Zmarnowana szansa Huberta Hurkacza. Był krok od życiowego rekordu

16.05.2024 16:23

Hubert Hurkacz przegrał z Amerykaninem Tommym Paulem 5:7, 6:3, 3:6 i odpadł już w ćwierćfinale. Stracił również tym samym okazję na osiągnięcie życiowego wyniku w rankingu. Są też dużo gorsze konsekwencje jego porażki.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Dramatyczny mecz Hurkacza! Co tam się wydarzyło?

16.05.2024 16:00

Hubert Hurkacz przegrał w ćwierćfinale turnieju ATP 1000 w Rzymie. Zwycięsko z tego starcia wyszedł Tommy Paul, który pokonał Polaka 7:5, 3:6, 6:3. Był to niezwykle dramatyczny mecz pełen zwrotów akcji. Poziom gry obu zawodników jednak falował.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zryw Hurkacza nie wystarczył! Stracona szansa! Półfinał był w zasięgu

16.05.2024 15:56

Nie będzie półfinału "tysięcznika" w Rzymie dla Huberta Hurkacza! Polak po niezwykle nerwowym spotkaniu przegrał z Tommym Paulem 5:7, 6:3, 3:6. Amerykanin wykorzystał słabszy tego dnia serwis "Hubiego" i w najdłużej trwającym ostatnim gemie najpierw obronił sześć break pointów, a później przy czwartej okazji wygrał i awansował do piątkowego półfinału.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami