Wiadomości z tagiem Hubert Hurkacz  RSS
Kamil Majchrzak odpadł z Australian Open. Polak za burtą turnieju

20.01.2022 6:57

Nie było niespodzianki. Alex de Minaur pokonał Kamila Majchrzaka w meczu drugiej rundy Australian Open 6:4, 6:4, 6:2. Polski singlista, tak jak wcześniej Hubert Hurkacz, pożegnał się z wielkoszlemowym turniejem. Osiągnął jednak swój najlepszy wynik w dotychczasowych występach w Melbourne.

Źródło: sport.onet.pl

Hubert Hurkacz: W Australian Open nie grałem na takim poziomie, na jakim potrafię

19.01.2022 19:49

Hubert Hurkacz przyznał, że przez cały mecz drugiej rundy wielkoszlemowego Australian Open miał małe kłopoty, których nie potrafił przezwyciężyć. "Zabrakło przełamania na początku, by wygrać parę gemów i się rozpędzić" - ocenił polski tenisista po niespodziewanej porażce.

Źródło: sport.dziennik.pl

Adam Romer: "Nam się wydaje, że jak Hubert Hurkacz jest 10. na świecie, to za chwilę będzie trzeci"

19.01.2022 15:56

– Po tej i wszystkich innych porażkach trzeba doceniać, że Hubert przed chwilą był 10. tenisistą świata – zauważa w rozmowie z Onet Sport Adam Romer. Redaktor naczelny magazynu "Tenisklub" nadmienia, że zarówno sam sportowiec, jak i publiczność ma wobec niego zbyt wysokie oczekiwania. Mówi też o szansach Magdy Linette i Igi Świątek oraz o tym, kto jest główną faworytką całego Australian Open.

Źródło: sport.onet.pl

Australian Open: Hurkacz odpadł w drugiej rundzie

19.01.2022 13:33


Rozstawiony z numerem 10. Hubert Hurkacz na drugiej rundzie zakończył występ w tegorocznej edycji wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Polski tenisista przegrał w Melbourne z Francuzem Adrianem Mannarino 4:6, 2:6, 3:6. Hurkacz, półfinalista ubiegłorocznego Wimbledonu, jeszcze nigdy w Melbourne nie dotarł do trzeciej rundy, a dwukrotnie wystąpił w drugiej (poprzednio w 2020 roku). Wrocławianin z […]

Źródło: wiadomosci.com

Hubert Hurkacz po porażce: Nie grałem tak, jak potrafię. Ogromnie mi tego szkoda

19.01.2022 12:43

Hubert Hurkacz przyznał, że przez cały mecz drugiej rundy wielkoszlemowego Australian Open miał małe kłopoty, których nie potrafił przezwyciężyć. – Zabrakło przełamania na początku, by wygrać parę gemów i się rozpędzić – ocenił polski tenisista po niespodziewanej porażce.

Źródło: sport.onet.pl

Katastrofa Hurkacza. Po fatalnej grze pożegnał się z Australian Open

19.01.2022 10:50

Rozstawiony z numerem 10. Hubert Hurkacz na drugiej rundzie zakończył występ w tegorocznej edycji wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Polski tenisista przegrał w Melbourne z Francuzem Adrianem Mannarino 4:6, 2:6, 3:6.

Źródło: sport.dziennik.pl

Twitter zareagował na porażkę Huberta Hurkacza. "Odbił się od Australian Open jak kangur"

19.01.2022 10:48

Niestety, ale bardzo szybko swoją przygodę z Australian Open 2022 zakończył Hubert Hurkacz, który przegrał 4:6, 2:6, 3:6 w II rundzie z Adrianem Mannarino.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wściekły Hurkacz. Polakowi puściły nerwy

19.01.2022 10:28

Nie tak mecz z Adrianem Mannarino wyobrażał sobie Hubert Hurkacz. Polak był faworytem meczu, ale to przeciwnik prezentował się dużo lepiej. Tak zdenerwowanego Hurkacza jeszcze nie widzieliśmy

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Co za sensacja na Australian Open! Hubert Hurkacz był bezradny

19.01.2022 10:06

Takiego scenariusza nie spodziewał się nikt. Hubert Hurkacz przegrał wszystkie trzy sety z notowanym o niemal 60 pozycji niżej w rankingu ATP Adrianem Mannarino i już w drugiej rundzie pożegnał się z wielkoszlemowym Australian Open. To niewątpliwie największa sensacja na tak wczesnym etapie turnieju – Polak wciąż wymieniany jest w gronie najlepszych rakiet na świecie.

Źródło: sport.onet.pl

Hubert Hurkacz nie wytrzymał. Nerwy wzięły górę [WIDEO]

19.01.2022 9:54

Hubert Hurkacz nie pokazał się z najlepszej strony w meczu drugiej rundy Australian Open, w której mierzył się z Adrianem Mannarino. Polak stracił panowanie nad spotkaniem w pierwszym secie, w drugim puściły mu nerwy, co widać na załączonym wideo.

Źródło: sport.onet.pl

reklama
Kontakt z nami