Wiadomości z tagiem Williams  RSS
Vowles: dla Williamsa P7 to coś więcej niż dodatkowe 9 milionów dolarów

29.11.2023 9:48

Szef zespołu Williamsa James Vowles twierdzi, że sukces jego ekipy i utrzymanie po ostatnim wyścigu sezonu siódmego miejsca w klasyfikacji konstruktorów znaczy dla niego coś więcej niż dodatkowe 9 milionów dolarów jakie wpłynie do kasy zespołu od FOM.

Tagi: Williams
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Bilbao coraz bliżej zatrzymania wielkiego talentu. Giganci obejdą się ze smakiem

29.11.2023 9:00


Wielkie kluby miały chrapkę na Nico Williamsa. 21-latkowi po sezonie 2023/24 wygasa kontrakt z Athletic...

Tagi: Williams
Źródło: pilkarskiswiat.com

"Czynnik X" i Iga Świątek. Wskazali jej największy atut

28.11.2023 10:52

Iga Świątek odpoczywa po męczącym sezonie 2023, który zakończyła jako liderka rankingu WTA. Wśród wielu komentarzy podsumowujących rok w tenisie na szczególną uwagę zasługują słowa byłego trenera Sereny Williams. "Czynnikiem X dla Igi Świątek jest to, że jest wyjątkowo skoncentrowana" — uważa Rick Macci.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Yuki Tsunoda został Kierowcą Dnia, ale AlphaTauri nie awansowało

26.11.2023 18:41

Yuki Tsunoda swoją dzisiejszą szarża zasłużył na miano Kierowcy Dnia. Jego ósma lokata nie wystarczyła jednak, aby ekipa AlphaTauri awansowała przed Williamsa w klasyfikacji konstruktorów. Danielowi Ricciardo ponownie zabrakło trochę dystansu, aby finiszować w punktach.

Tagi: Williams
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Williams utrzymał swoje miejsce w klasyfikacji konstruktorów

26.11.2023 18:12

Pomimo słabego występu w ostatnim wyścigu sezonu, Williams zdołał zachować siódmą lokatę w Mistrzostwach Konstruktorów. Dzisiejszy wyścig z pewnością nie należał do najprzyjemniejszych. Kierowcy brytyjskiego zespołu długo jechali w pociągu DRS na końcu stawki i nie mieli wystarczającego tempa wyścigowego, by przebijać się do przodu.

Tagi: Williams
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Williams w formie, ale to nie wystarczyło, by dostać się do Q3

25.11.2023 17:28

Widać, że obaj kierowcy Williamsa dobrze wstrzelili się w weekend wyścigowy zarówno charakterystyką bolidu, jak i ustawieniami. Alex Albon miał szansę na kolejny występ w Q3 w tym sezonie, ale niestety jego okrążenie w drugiej części czasówki nie było tak dobre, jak to z pierwszej. Logan Sargeant nie pokonał niestety żadnego czystego okrążenia i nie ustanowił żadnego czasu. Alex Albon pokonał zatem swojego kolegę zespołowego we wszystkich sesjach kwalifikacyjnych tego sezonu.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Sargeant otrzymał reprymendę. Williams i Aston Martin z grzywnami

24.11.2023 14:46

Sędziowie rozstrzygnęli dwie sporne sytuacje z 1. treningu do GP Abu Zabi. Za jedną z nich Logan Sargeant otrzymał drugą w tym sezonie reprymendę.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Iga Świątek na ustach Amerykanów. Były trener sióstr Williams zachwycony!

23.11.2023 10:53

Amerykanie zachwycają się grą Igi Świątek. — Na kortach ziemnych Iga Świątek jest jak Martina Hingis na sterydach — powiedział Rick Macci, były trener sióstr Venus i Sereny Williams. Ona szuka takich kątów, że wycina cię jak indyka na Święto Dziękczynienia — dodał.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

C.Cunnigham: “Jesteśmy kiepscy i musimy wziąć się w garść”

20.11.2023 22:53

Trener Monty Williams może przekonywać, że pomimo serii jedenastu porażek jest zadowolony z pracy swoich zawodników, ale nawet oni dostrzegają już, że coś w Detroit jest mocno nie tak. Pistons mieli zacząć walczyć o zwycięstwa, a zamiast tego mamy powtórkę z poprzednich lat i na razie nie widać nawet małego światełka w tunelu.Chcesz czytać dalej?Poniżej […]

Tagi: Williams
Źródło: szostygracz.pl

reklama
Kontakt z nami