Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Robert Lewandowski  RSS
Nie tylko "Lewy"! Wypadł kolejny piłkarz. Takim składem mamy zagrać z Holandią

16.06.2024 9:32


Nie tylko Robert Lewandowski nie będzie mógł zagrać przeciwko reprezentacji Holandii. Selekcjoner Michał Probierz nie będzie mógł skorzystać także z Pawła Dawidowicza. Ten jeszcze w sobotę wieczorem konsultował stan zdrowia z doktorem, ale nie otrzymał zielonego światła na występ. Prezentujemy, jak ma wyglądać wyjściowy skład reprezentacji Polski na inaugurację Euro 2024.

Źródło: sport.interia.pl

Bez Lewandowskiego reprezentacja Polski wygrywa tylko ze słabeuszami

14.06.2024 10:49

Robert Lewandowski jest kontuzjowany. Michał Probierz twierdzi, że udział napastnika Barcelony w pierwszym meczu na Euro 2024 z Holandią jest wykluczony. Kapitan naszej reprezentacji w kadrze w 150 spotkaniach strzelił 82 gole. Bez niego biało-czerwonym w pojedynkach o stawkę idzie jak po grudzie.

Źródło: sport.dziennik.pl

Oto cała prawda o Lewandowskim. Koniec lamentu przed meczem z Holandią

14.06.2024 9:44


Robert Lewandowski nie weźmie udziału w niedzielnym meczu z Holandią w finałach Euro 2024. Pod znakiem zapytania stoi również jego występ w kolejnych spotkaniach grupowych. Cios dla reprezentacji Polski? Zdania w tym temacie są mocno podzielone. - Gdyby go zabrakło kilka lat wstecz, jęczelibyśmy, a flagi narodowe byłyby opuszczone do połowy masztu - twierdzi Radosław Kałużny w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". I dodaje otwarcie, że obecnie absencja kapitana kadry nie jest stratą nie do powetowania.

Źródło: sport.interia.pl

Ogłaszają o Szczęsnym, teraz to już oficjalne. Pójdzie w ślady Lewandowskiego

13.06.2024 15:15


Najpierw Robert Lewandowski, później Jakub Błaszczykowski, a teraz Wojciech Szczęsny. Studio Papaya Films wyprodukuje kolejny film dokumentalny o wybitnym polskim piłkarzu. Produkcję będzie można oglądać na platformie Prime Video. - Dlaczego zdecydowałem się na ten film? Bo mam nadzieję, że w tej formie uda mi się powiedzieć całą prawdę o sobie w taki sposób, żeby nie krzywdzić innych ludzi - powiedział główny bohater, cytowany w komunikacie prasowym.

Źródło: sport.interia.pl

Lewandowski nie zagra z Holandią. Selekcjoner rywali ma wątpliwości

12.06.2024 19:50

Robert Lewandowski jest kontuzjowany i nie zagra w pierwszym meczu na Euro 2024. Taką informację przekazał we wtorek sztab medyczny reprezentacji Polski. Selekcjoner reprezentacji Holandii ma jednak wątpliwości, czy to prawda.

Źródło: sport.dziennik.pl

Lewandowski jest niezastąpiony w kadrze? Znany trener nie ma wątpliwości

12.06.2024 19:15


Sztab medyczny reprezentacji Polski ogłosił we wtorek że Robert Lewandowski nie zagra z Holandią, czyli w pierwszym meczu naszej kadry na Euro 2024. To duża strata dla naszego zespołu o czym jest przekonany Bogusław Kaczmarek, trener, który pracował przy zespole narodowym jako asystent Leo Beenhakkera. Spotkanie z "Pomarańczowymi" odbędzie się 16 czerwca w Hamburgu. Początek o 15.00.

Źródło: sport.interia.pl

Zaskakująca opinia. "Polska może zyskać na nieobecności Lewandowskiego"

12.06.2024 10:50

Robert Lewandowski doznał kontuzji w towarzyskim meczu z Turcją. Uraz wyeliminuje kapitana reprezentacji Polski z pierwszego meczu na Euro 2024. Według Grzegorza Mielcarskiego to wcale nie musi być osłabienie naszej kadry w niedzielnym spotkaniu z Holandią.

Źródło: sport.dziennik.pl

Cristiano Ronaldo śrubuje rekord bramek w reprezentacji

11.06.2024 22:54


Cristiano Ronaldo zdobył we wtorek dwie bramki dla reprezentacji Portugalii w towarzyskim meczu z Irlandią w Aveiro (3:0). Piłkarz z Madery ma na koncie 130 trafień i jest pod tym względem absolutnym rekordzistą. Dziewiąte miejsce w klasyfikacji strzelców wszech czasów zajmuje Robert Lewandowski – 82 bramki. Piłkarze z największą liczbą goli w reprezentacji (* - […]

Źródło: wiadomosci.com

Lewandowski wykluczony z meczu z Holandią. Czy to "zasłona dymna" Probierza?

11.06.2024 19:50

We wtorkowe popołudnie gruchnęła wiadomość, że Robert Lewandowski jest kontuzjowany i z tego powodu nie zagra w pierwszym meczu Euro 2024. Gdy nasz kapitan opuszczał boisko w trakcie pierwszej połowy spotkania z Turcją wydawało się, że uraz nie jest groźny. Czy komunikat o jego absencji w pojedynku z Holandią może być zasłoną dymną?

Źródło: sport.dziennik.pl

Robert Lewandowski nie zagra w pierwszym meczu Euro 2024

11.06.2024 19:50

Fatalna wiadomość napłynęła z obozu reprezentacji Polski. Biało-czerwoni w pierwszym meczu Euro 2024 zagrają bez największej gwiazdy zespołu. Robert Lewandowski jest kontuzjowany i jego występ w niedzielnym pojedynku z Holandią jest wykluczony.

Źródło: sport.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami