Wiadomości z tagiem Bartosz Zmarzlik  RSS
Bartosz Zmarzlik niczym topowy influencer. Zaprosił go sam Robert Lewandowski

28.03.2023 21:40

Znajomość najlepszych sportowców kwitnie. Niedawno Robert Lewandowski gościł na wieczorze kawalerskim Bartosza Zmarzlika, a teraz najlepszy napastnik świata zaprosił żużlowca Platinum Motoru Lublin na premierę swojego filmu. Nie brakowało gwiazd.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wyjątkowy gość na PGE Narodowym

27.03.2023 21:52

Reprezentacja Polski podejmuje reprezentację Albanii w meczu 2. rundy eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Z perspektywy trybun Biało-Czerwonych dopinguje trzykrotny mistrz świata na żużlu, Bartosz Zmarzlik.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kryterium Asów: Łaguta wygrywa w Bydgoszczy! [NA ŻYWO]

27.03.2023 11:03

Fantastyczne emocje czekają nas dziś w Bydgoszczy. Działaczom miejscowej Abramczyk Polonii udało się zaprosić do udziału w Kryterium Asów im. Mieczysława Połukarda naprawdę wielkie nazwiska. Na torze zobaczymy m.in. aż trzech indywidualnych mistrzów świata: Bartosza Zmarzlika, Artioma Łagutę i Nickiego Pedersena. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo i wyniku live meczu. Początek relacji na żywo w niedzielę, 26 marca, o godz. 17:00.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Ciekawa rozmowa Hampela z Janowskim. Nie dadzą rady?

25.03.2023 19:53

Jarosław Hampel wygrał sobotni turniej pożegnalny Piotra Protasiewicza, który odbył się w Zielonej Górze. Zawodnik Platinum Motoru Lublin wywalczył 14 punktów i swoją formą bardzo pozytywnie zaskoczył. Drugie miejsce zajął Emil Sajfutdinow, a trzecie mistrz świata Bartosz Zmarzlik. Hampel zdobył 14 punktów, a dwaj pozostali zawodnicy na podium zaledwie 11.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

To pytanie naprawdę padło. Bartosz Zmarzlik nawet nie wiedział jak odpowiedzieć

25.03.2023 19:01

Bartosz Zmarzlik nie zdążył jeszcze zadebiutować w Motorze Lublin, a w sobotę podczas transmisji w Canal+ musiał odpowiadać na pytanie, czy bierze pod uwagę transfer do... Polonii Bydgoszcz. Mistrz świata nawet nie wiedział, co ma powiedzieć.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Mistrzostwa Piotra Protasiewicza dla niemal nieomylnego Jarosława Hampela

25.03.2023 17:48

Jarosław Hampel wygrał Mistrzostwa Piotra Protasiewicza, które w sobotnie popołudnie odbyły się w Zielonej Górze. Drugie miejsce zajął Emil Sajfutdinow, a trzecie Bartosz Zmarzlik. Koledzy z toru godnie uhonorowali utytułowanego kolegę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Bydgoszcz spragniona najlepszych. Mistrz świata faworytem Kryterium Asów

25.03.2023 15:05

Po raz trzeci po reaktywacji, a po raz 34. w historii sezon w Bydgoszczy otworzy Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Na liście startowej roi się od tuzów. Faworytem do kolejnej wygranej jest Bartosz Zmarzlik.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Piątek na torze. Debiut Zmarzlika w Platinum Motorze. Treningowe ściganie w Rzeszowie

24.03.2023 21:58

Na ten dzień fani Platinum Motoru Lublin czekali bardzo długo. Choć to na razie sparing, czyli ściganie nieoficjalne, to właśnie w piątek po raz pierwszy w barwach Koziołków wystąpił Bartosz Zmarzlik.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami