Wiadomości z tagiem Bartosz Zmarzlik  RSS
Nowy serial dokumentalny „Bartosz Zmarzlik. Taśma Prawdy” już wkrótce w CANAL+ online

29.09.2023 15:19

CANAL+ zaprasza na kolejną, serialową podróż po świecie żużla. Już 1 października w serwisie streamingowym CANAL+ online będziecie mogli zagłębić się w życie jednego z najwybitniejszych polskich zawodników, Bartosza Zmarzlika.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Weekend w pigułce. Bartosz Zmarzlik przed wielką szansą. Czy sześć punktów wystarczy?

29.09.2023 12:55

Przed nami jeden z ostatnich weekendów z dużą dawką żużlowych emocji. W niższych ligach w Polsce rozpoczyna się walka o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. W Toruniu poznamy indywidualnego mistrza świata.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużlowa GP. Zmarzlik walczy o czwarty tytuł w Toruniu

29.09.2023 10:50

Bartosz Zmarzlik o czwarty w karierze tytuł mistrza świata na żużlu będzie walczył w sobotę w Toruniu. Przed ostatnimi zawodami cyklu ma sześć punktów przewagi nad Szwedem Fredrikiem Lindgrenem. O brąz powalczą Słowak Martin Vaculik i Australijczyk Jack Holder.

Źródło: sport.dziennik.pl

Żużel. Kto w sobotę zostanie mistrzem świata? Per Jonsson nie ma wątpliwości!

28.09.2023 8:49

- Nie daję dużych szans Fredrikowi Lindgrenowi na zdobycie w Toruniu tytułu indywidualnego mistrza świata. Złoto zgarnie Bartosz Zmarzlik, który pobije wszelkie możliwe rekordy w tym sporcie - mówi Per Jonsson.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Orlen rusza z nowym projektem. Zainwestował w 16-letni talent

27.09.2023 15:16

W Czechach trwa rebranding stacji Orlen, które dotąd działały pod marką Benzina. Aby zwiększyć wiedzę na temat marki wśród naszych południowych sąsiadów, Orlen ruszył z nowym projektem. Jego twarzą został Bartosz Zmarzlik.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Bartosz Zmarzlik podjął decyzję ws. odwołania. Sprawa dyskwalifikacji przesądzona

27.09.2023 9:14

Kwestia dyskwalifikacji Bartosza Zmarzlika z GP Danii wciąż budzi spore emocje. PZM oferował żużlowcowi pomoc w złożeniu odwołania od absurdalnej decyzji. Zmarzlik odrzucił jednak taką możliwość i w pełni skupia się na kluczowym GP Polski w Toruniu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Fakty i liczby. Drugi tryplet Zmarzlika. Fenomenalne dokonania medalowe Kubery

27.09.2023 7:30

Po raz drugi w karierze Bartosz Zmarzlik trzeci sezon z rzędu wykręcił najlepszą średnią biegową w PGE Ekstralidze. Po raz siódmy w dziewiątym sezonie Dominik Kubera zdobył złoto. Motor zakończył ligę z passą dwunastu wygranych. Oto fakty i liczby.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami