punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem UEFA  RSS
Totalny chaos przed meczem Polaków. Sypią się gromy. Fatalny ruch UEFA

15.06.2024 9:12


Wszyscy czekają już na pierwszy mecz reprezentacji Polski na Euro 2024, w którym podopieczni trenera Michała Probierza zmierzą się z Holandią. Czuwający przy naszej kadrze w Hanowerze polscy dziennikarze przed planowaniem wyjazdu do Hamburga przeżyli chwile stresu i zdenerwowania. Wszystko przez pomysł UEFA, a także fatalne i problematycznie wcielenie go w życie.

Tagi: UEFA
Źródło: sport.interia.pl

Euro 2024 ruszyło, Szymon Marciniak z ważnym apelem. Zwrócił się do kibiców

15.06.2024 8:27


Szymon Marciniak nie poprowadził meczu otwarcia i wciąż czeka na pierwsze przydzielone mu spotkanie. Na razie nie wiadomo, do jakiego starcia wyznaczy go UEFA, która na mistrzostwa Europy nominowała 19 sędziów głównych. Polski arbiter zwrócił się już za to z prośbą do kibiców w związku z rozpoczęciem turnieju.

Źródło: sport.interia.pl

⁠Historyczna szansa dla Szymona Marciniaka. Trwa odliczanie do komunikatu UEFA

13.06.2024 8:49


Ze sporym rozczarowaniem Szymon Marciniak mógł przyjąć decyzję UEFA odnośnie do obsady meczu otwarcia EURO 2024. Polski arbiter, uchodzący obecnie za największego fachowca na świecie nie został wytypowany do poprowadzenia meczu Niemcy - Szkocja. W najbliższym czasie może jednak otrzymać dużo ważniejsze wyróżnienie. Dziennikarze "WP Sportowe Fakt" ustalili, że Marciniak ma wielką szansę, żeby zapisać się w historii i to właśnie podczas mistrzostw świata.

Źródło: sport.interia.pl

Euro 2024. Niemieckie służby drobiazgowo sprawdzają polskich dziennikarzy

12.06.2024 19:50

W piątek rozpoczynają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Polscy dziennikarze, którzy przybyli na Euro 2024 do Niemiec, mają spory problem z odebraniem przyznanych już wcześniej przez UEFA akredytacji na turniej. Powodem są względy bezpieczeństwa. Niemieckie służby bardzo szczegółowe sprawdzają dane.

Tagi: UEFA
Źródło: sport.dziennik.pl

Euro 2024. Listkiewicz i Kupsik pomogą Marciniakowi

12.06.2024 10:50

Szymon Marciniak znalazł się w gronie 19 sędziów głównych, wyznaczonych przez Europejską Unię Piłkarską (UEFA) do prowadzenia meczów turnieju finałowego mistrzostw Europy, który w piątek rozpocznie w Niemczech.

Źródło: sport.dziennik.pl

Euro2024: Szymon Marciniak znalazł się w gronie 19 sędziów głównych

12.06.2024 8:55


Szymon Marciniak znalazł się w gronie 19 sędziów głównych, wyznaczonych przez Europejską Unię Piłkarską (UEFA) do prowadzenia meczów turnieju finałowego mistrzostw Europy, który w piątek rozpocznie w Niemczech. 18 sędziów pochodzi z krajów europejskich, a dodatkowo UEFA – w ramach współpracy z Południowoamerykańską Konfederacją Piłkarską – powołała Argentyńczyka Facundo Tello. Rolę sędziów liniowych w meczach […]

Źródło: wiadomosci.com

Prezentacja stadionów Mistrzostw Europy - Dusseldorf. WIDEO

11.06.2024 17:42


zut oka na stadion Merkur Spiel-Arena drużyny Fortuna Dusseldorf przed UEFA Euro 2024 – stadion, na którym rozegrane zostaną pięć meczów podczas całego turnieju. Na arenie odbędą się trzy mecze grupowe: Austria z Francją, Słowacja z Ukrainą i Albania z Hiszpanią. Następnie rozegrana zostanie mecz 1/16 i jeden z ćwierćfinałów.

Tagi: UEFA
Źródło: sport.interia.pl

Wypadł z kadry na ostatniej prostej. Skreślony przez Probierza piłkarz przerwał milczenie

10.06.2024 5:00


Miniony piątek z pewnością był dla Michała Probierza niczym rollercoaster. Selekcjoner musiał do północy przekazać do UEFA ostateczną listę zawodników powołanych na nadchodzące mistrzostwa Europy. Jako, że biało-czerwoni grali wtedy z Ukrainą, trener postanowił poczekać z ostateczną decyzją do ostatniej chwili. Pojawiały się głosy, że tak naprawdę jeszcze przed pierwszym gwizdkiem owa lista była gotowa. Głos w sprawie zabrał jeden z piłkarzy, który ostatecznie zostanie w domu.

Tagi: UEFA
Źródło: sport.interia.pl

Probierz oficjalnie ogłosił kadrę na Euro 2024. Zobacz kogo skreślił

08.06.2024 10:50

Michał Probierz wysłał do UEFA listę 26 piłkarzy, których zabierze ze sobą na Euro 2024. Selekcjoner reprezentacji na zgrupowaniu miał 29 zawodników, więc musiał skreślić trzy nazwiska. Zobacz, kto nie jedzie na turniej do Niemiec.

Tagi: UEFA
Źródło: sport.dziennik.pl

Incydent na Narodowym. Szczęsny się nie hamował. Wiedział, że i tak nie zagra

08.06.2024 7:18


Towarzyski mecz z Ukrainą (3-1) Robert Lewandowski rozpoczął na ławce rezerwowych. Wszedł na plac gry w trakcie drugiej połowy, zaliczył półgodzinny występ. Najważniejsza wiadomość? Zszedł z murawy w pełni sił, w przeciwieństwie do trzech młodszych kolegów. Po ostatnim gwizdku był mocno zatroskany ich stanem zdrowia. Sytuacja z minuty na minutę robiła się coraz bardziej napięta. Czas uciekał, a UEFA czekała na turniejową kadrę "Biało-Czerwonych".

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami