Wiadomości z tagiem UEFA  RSS
Znany sędzia wyjawił, dlaczego UEFA nie odsunęła Marciniaka

04.06.2023 17:10

Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) zadecydowała, że Szymon Marciniak poprowadzi finał Ligi Mistrzów. Rafał Rostkowski na łamach TVP Sport zdradził, że federacja wzięła pod uwagę kilka czynników.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Donosy, pomówienia, pogróżki. "Everest" Szymona Marciniaka [FELIETON]

04.06.2023 10:49

Awantura, która rozpętała się wokół sędziego Szymona Marciniaka okazała się burzą w szklance wody, choć pojawiło się w niej więcej wątków niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. UEFA podjęła dobrą decyzję i za 6 dni Polak poprowadzi finał Ligi Mistrzów w Stambule.

Tagi: UEFA
Źródło: sport.dziennik.pl

Tomaszewski ostro ws. Marciniaka. "Powtarzam, idiota z UEFA"

04.06.2023 7:28

Szymon Marciniak to obecnie najlepszy sędzia piłkarski na świecie. Przez donos stowarzyszenia "Nigdy Więcej", mógł jednak nie posędziować finału Ligi Mistrzów. Mocny głos w tej sprawie zabrał Jan Tomaszewski, który jak zawsze nie gryzł się w język.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Popis Pajor nie wystarczył, FC Barcelona triumfuje w Lidze Mistrzyń

03.06.2023 17:55


W wielkim finale Ligi Mistrzyń UEFA FC Barcelona pokonała 3:2 VfL Wolfsburg i po raz drugi w przeciągu trzech lat triumfowała w tych prestiżowych rozgrywkach. Świetny mecz rozegrała Ewa Pajor, która zdobyła bramkę i zaliczyła asystę, ale to nie wystarczyło, by Polka mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Na "pocieszenie" został jej tytuł królowej strzelczyń całych rozgrywek z dziewięcioma bramkami na koncie.

Źródło: sport.interia.pl

Leśnordorski: – „Nigdy Więcej” i UEFA? To perfidny biznes do wyłudzania kasy

03.06.2023 12:37


Były prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski w ostrych słowach wypowiedział się w Stanie Futbolu o stowarzyszeniu „Nigdy Więcej” i jej relacji z UEFA, która mogła zaszkodzić Szymonowi Marciniakowi.  – „Nigdy Więcej” i UEFA? To biznesowa relacja. UEFA już lata temu postanowiła zapłacić stowarzyszeniu kasę, żeby polowało na czarownice. I to może się wydawać śmieszne, ale […]

Tagi: UEFA, Futbol
Źródło: weszlo.com

Bortniczuk zabrał głos w sprawie Marciniaka. "UEFA zgrzeszyła naiwnością"

03.06.2023 10:49

"UEFA zgrzeszyła naiwnością" - oświadczył w telewizji Polsat News minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk, odnosząc się do sprawy bezpodstawnie oskarżonego o rasizm czołowego sędziego piłkarskiego Szymona Marciniaka.

Tagi: UEFA
Źródło: sport.dziennik.pl

Ciąg dalszy afery z Szymonem Marciniakiem. Współtwórca "Nigdy więcej" Rafał Pankowski dementuje

03.06.2023 8:28


Takiego rollercoasteru emocji, jak w ciągu ostatnich kilkunastu godzin, Szymon Marciniak w swoim życiu jeszcze pewnie nie doświadczył. Przez kilka godzin, według nieoficjalnych doniesień, polski arbiter był odsunięty przez UEFA od poprowadzenia finału Ligi Mistrzów w roli sędziego głównego, aż w końcu Europejska Federacja Piłki Nożnej przekazała wymarzony komunikat dla 42-latka z Płocka. W przestrzeni publicznej trwa burza o rolę w tej sprawie stowarzyszenia "Nigdy Więcej", któremu od początku zarzucano "donos" do UEFA. W rozmowie z...

Źródło: sport.interia.pl

Bortniczuk o sprawie Marciniaka: UEFA zgrzeszyła naiwnością

02.06.2023 21:06


“UEFA zgrzeszyła naiwnością” – oświadczył w telewizji Polsat News minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk, odnosząc się do sprawy bezpodstawnie oskarżonego o rasizm czołowego sędziego piłkarskiego Szymona Marciniaka. W piątek Europejska Unia Piłkarska (UEFA) potwierdziła, że Marciniak poprowadzi 10 czerwca mecz finałowy Ligi Mistrzów. Dzień wcześniej zapowiedziała, że zbada zarzuty pod jego adresem, sformułowane przez […]

Tagi: UEFA
Źródło: wiadomosci.com

UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne przeciwko Mourinho

02.06.2023 19:50

UEFA wszczęła postępowanie dyscyplinarne przeciwko trenerowi AS Roma Portugalczykowi Jose Mourinho za obrazę sędziego, który w środę w Budapeszcie prowadził finał Ligi Europy, przegrany przez drużynę z Rzymu z Sevillą po rzutach karnych.

Tagi: UEFA, Roma, AS Roma
Źródło: sport.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami