Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Kamil Stoch  RSS
Szturc ostrzega ws. Stocha

25.04.2024 15:37

Kamil Stoch będzie miał indywidualnego trenera. W wywiadzie dla Interii Jan Szturc, pierwszy szkoleniowiec Adama Małysza wskazał, jakie zagrożenia dla polskiej reprezentacji mogą wiązać się z taką decyzją.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Małysz komentuje decyzję Stocha

25.04.2024 8:04

Kamil Stoch chce nadal skakać, ale na innych zasadach. Stąd pojawił się pomysł skoczka, że chce pracować indywidualnie z Michalem Doleżalem. Kulisy tej decyzji zdradził Adam Małysz w rozmowie z Interią.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stoch będzie mial indywidualnego trenera

24.04.2024 13:41


Do sezonu 2024/25 w skokach narciarskich Kamil Stoch będzie przygotowywał się indywidualnie – poinformował PZN. Szczegółowe warunki oraz nazwisko szkoleniowca, z którym Stoch będzie pracował nie są jeszcze znane. „Polski Związek Narciarski respektuje prośbę Kamila Stocha i zajmie się stworzeniem ramowych warunków dla indywidualnego przygotowania do sezonu. Rozpatrzenie niniejszego wniosku stanowi gest dobrej woli Polskiego […]

Źródło: wiadomosci.com

Zmiany u Stocha. Komentarz Thurnbichlera

24.04.2024 12:38

Michal Doleżal trenerem Kamila Stocha? Takie rozwiązanie jest coraz bliżej. - Jak na razie osoby decyzyjne w związku tworzą plan ramowy - przekazuje WP SportoweFakty trener reprezentacji Polski Thomas Thurnbichler.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stoch z indywidualnym trenerem

24.04.2024 8:57

Polski Związek Narciarski poinformował, że w przyszłym sezonie Kamil Stoch będzie trenować pod opieką indywidualnego trenera. Nie potwierdzono natomiast, że będzie to Michal Doležal. O takiej możliwości głośno mówiło się już od kilku tygodni, a sam Stoch dopuszczał taką opcję już w......

Źródło: www.skokinarciarskie.pl

Kamil Stoch będzie trenował indywidualnie? PZN wydał komunikat

24.04.2024 8:53

W jaki sposób Kamil Stoch będzie szykował się do do Pucharu Świata 2024/25 i światowego czempionatu w Trondheim? W środowe przedpołudnie Polski Związek Narciarski (PZN) przekazał, iż trzyokrotny mistrz olimpijski rozważa trenowanie pod okiem indywidualnego szkoleniowca.

Źródło: www.skijumping.pl

Wielka zmiana u Stocha. PZN zabrał głos

24.04.2024 8:26

W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się o powrocie Michala Doleżala do polskich skoków. Czech miałby zostać indywidualnym trenerem Kamila Stocha. Głos w tej sprawie postanowił zabrać sam Polski Związek Narciarski, publikując oświadczenie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Rewolucja u Stocha? Mamy komentarz Małysza

17.04.2024 16:34

Kamil Stoch będzie trenował indywidualnie? Media obiegły informacje o jego możliwej współpracy z byłym selekcjonerem kadry Michalem Doleżalem. Mamy komentarz Adama Małysza w tej sprawie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sensacyjny powrót do polskiej kadry? "Trwają rozmowy"

16.04.2024 10:12

Michał Doleżal nie sprawdził się w roli trenera reprezentacji polski skoków narciarskich. Teraz jednak może trafić do obozu Kamila Stocha. - Nie jestem jego zwolennikiem, ale jeśli Kamilowi to pomoże... - mówi wiceprezes TZN Rafał Kot.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Będzie wielki powrót do polskich skoków?

14.04.2024 19:00

W czeskich źródłach pojawiły się sensacyjne informacje na temat przyszłości Kamila Stocha. Mówi się o tym, że trzykrotny mistrz olimpijski może podjąć współpracę z dobrze znanym szkoleniowcem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami