Wiadomości z tagiem Kamil Stoch  RSS
Kamil Stoch przygotowuje się do sezonu. "Chcę się jeszcze rozwijać"

30.05.2022 20:01

Polscy skoczkowie przygotowują się do sezonu z Thomasem Thurnbichlerem, który jest nowym szkoleniowcem naszej kadry. O swojej przyszłości i pracy nowego trenera opowiadał na spotkaniu z mediami Kamil Stoch. — Mamy chęć podejmowania nowych wyzwań — powiedział.

Źródło: sport.onet.pl

Kamil Stoch: Jestem pod miłym wrażeniem pracy z Thurnbichlerem

28.05.2022 19:49

"Jestem pod miłym wrażeniem pracy z Thomasem Thurnbichlerem" - tak skoczek narciarski Kamil Stoch ocenił początek przygotowań do sezonu 2022/23 pod okiem nowego szkoleniowca biało-czerwonych.

Źródło: sport.dziennik.pl

Stoch zachwycony nowym trenerem. Wskazał ważną zmianę

28.05.2022 14:31

- Znaleźliśmy wspólny język. Zajęcia są bardzo ciekawe. Została złamana monotonia. To były naprawdę przyjemne zajęcia - tak o współpracy z nowym trenerem - w rozmowie z "TVP Sport" - mówi Kamil Stoch.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Nabrałem dystansu" - Kamil Stoch z nowymi siłami

27.05.2022 21:40

- Mieliśmy spotkanie online z trenerem. Przedstawił się i wytłumaczył wizję. Powiedział o swoich celach i pomysłach. To wszystko spowodowało, że nabrałem dużo chęci do tego, co chcę dalej robić i osiągnąć. Chciałbym skakać tak długo, jak będę w stanie to robić na najwyższym poziomie. Jestem skoncentrowany i otwarty na...

Źródło: www.skijumping.pl

Kamil Stoch: podczas skoku śpiewałem hymn Liverpoolu tak głośno, by było mnie słychać w Paryżu

27.05.2022 20:00

— To wszystko budziło bardzo dużo niepokoju i dlatego też wydarzyła się sytuacja, która nie powinna się wydarzyć. Dziś to wszystko wygląda inaczej — podkreśla Kamil Stoch na starcie przygotowań do kolejnego sezonu.

Źródło: sport.onet.pl

Kamil Stoch gotowy, by ponownie rozwinąć skrzydła. "Kocham to"

22.05.2022 20:35

- Bardzo szybko udało nam się znaleźć wspólny język i podobają mi się nowe pomysły na trening. Jestem pod wrażeniem. Z optymizmem czekam na pierwsze treningi na skoczni, a to już wkrótce - przekazał Kamil Stoch, który rozpoczął przygotowania do sezonu 2022/23. Nadchodząca edycja Pucharu Świata będzie dwudziestą w karierze...

Źródło: www.skijumping.pl

Czy po odejściu Doleżala myślał o zakończeniu kariery? Stoch odpowiedział na pytania fanów

22.05.2022 16:54

Kamil Stoch dotrzymał słowa i stanął w ogniu pytań internautów. Było bardzo poważnie, bardzo merytorycznie i z odrobiną humoru.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stoch ma niespodziankę dla kibiców. Nigdy tego nie robił

21.05.2022 17:23

Kamil Stoch we wpisie na Instagramie przyznał się do tego, że ostatnio trochę zaniedbał swoich fanów. Teraz chce im to wynagrodzić.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami