Wiadomości z tagiem Kamil Stoch  RSS
Bardzo mocna polska szóstka na finał Letniego Grand Prix w Klingenthal

26.09.2021 14:52


Zawody na dużej Vogtland Arenie (HS-140) zakończą tegoroczny cykl Letniego Grand Prix. W zawodach w Klingenthal zaprezentuje się najprawdopodobniej najmocniejsza na obecną chwilę polska szóstka. Nie zabraknie trzeciego w klasyfikacji generalnej cyklu Dawida Kubackiego, triumfatora z Wisły Jakuba Wolnego, mistrza świata Piotra Żyły i utytułowanego Kamila Stocha. Przed finałowym weekendem Letniego Grand Prix w […] first appeared on .

Źródło: www.skokipolska.pl

Kamil Stoch sfrustrowany. "Zacząłem kombinować"

26.09.2021 12:38

Kamil Stoch nie był zadowolony ze swojej postawy w sobotnich zawodach Letniego Grand Prix w Hinzenbach. - Zacząłem kombinować - przyznał w rozmowie ze skijumping.pl.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Odczucia Michala Doležala po powrocie Polaków do rywalizacji

25.09.2021 21:35

Sobotnie popołudnie w Hinzenbach przyniosło siódme miejsce Piotra Żyły i ósmą lokatę Dawida Kubackiego. Pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej Letniego Grand Prix 2021 - tuż przed finałowymi zmaganiami w Klingenthal - zdobyli Kamil Stoch i Kacper Juroszek. Paweł Wąsek i Andrzej Stękała nie znaleźli drogi do drugiej serii. Finał cyklu...

Źródło: www.skijumping.pl

Kamil Stoch zabrał głos w sprawie końca kariery. "Noszę na plecach wór presji"

25.09.2021 19:58

Kamil Stoch ma już 34 lata. Co jakiś czas jest pytany zatem o koniec kariery i pomysły na to, co będzie robił, kiedy skończy ze skokami narciarskimi. Czołowy polski skoczek zabrał w tej sprawie głos na łamach "Super Expressu".

Źródło: sport.onet.pl

Zaskakujące słowa. Kamil Stoch zabrał głos ws. końca kariery

25.09.2021 18:53

Najwybitniejszy polski skoczek po zakończeniu nadchodzącego sezonu będzie miał już 35 lat. Czy po zimowych igrzyskach olimpijskich Kamil Stoch zdecyduje się powiedzieć pas? Sam zainteresowany o swojej przyszłości mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

LGP Hinzenbach: Ryoyu Kobayashi liderem konkursu, Stoch i Żyła najwyżej z Polaków

25.09.2021 16:32


Główny faworyt zawodów Letniego Grand Prix w Hinzenbach, Ryoyu Kobayashi, póki co nie zawodzi. Japończyk jest liderem na półmetku zmagań na Aigner-Schanze (K-85 / HS-90). Najwyżej sklasyfikowanymi Polakami są Piotr Żyła i Kamil Stoch, którzy wspólnie zajmują siódme miejsce. Ryoyu Kobayashi w pierwszej serii konkursowej skorzystał z podmuchu wiatru pod narty rzędu 0,47 m/s […] first appeared on .

Źródło: www.skokipolska.pl

LGP Hinzenbach: Aschenwald na czele serii próbnej, Żyła i Stoch tuż za Austriakiem

25.09.2021 15:25


Reprezentant gospodarzy Philipp Aschenwald okazał się najlepszym zawodnikiem serii próbnej poprzedzającej konkurs Letniego Grand Prix w austriackim Hinzenbach. Tuż za nim na Aigner-Schanze (K-85 / HS-90) uplasował się ex aequo dwaj Polacy – Piotr Żyła i Kamil Stoch. Najlepszy skok w serii próbnej oddał Austriak Philipp Aschenwald, który poszybował 90 metrów. Drugie miejsce zajęli […] first appeared on .

Źródło: www.skokipolska.pl

LGP w Hinzenbach. Żyła i Stoch w ścisłej czołówce serii próbnej

25.09.2021 15:23

Philipp Aschenwald okazał się najlepszy w serii próbnej przed konkursem Letniego Grand Prix w Hinzenbach. Świetnie zaprezentowali się Piotr Żyła i Kamil Stoch.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami