Wiadomości z tagiem Kamil Stoch  RSS
PŚ w skokach. Kubacki, Stoch, Żyła, Wąsek i Zniszczoł kadrze na zawody w Lillehammer

29.11.2023 10:50

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich przystąpi do zawodów w norweskim Lillehammer w najbliższy weekend w identycznym składzie jak na inaugurację w fińskiej Ruce - poinformowała federacja. Wystąpią Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł.

Źródło: sport.dziennik.pl

Ujawnił, jakie mają relacje z trenerem

28.11.2023 10:00

Po niedzielnych wypowiedziach Dawida Kubackiego i Kamila Stocha zawrzało. - Źle zinterpretowano słowa obu zawodników. Wiem, że chwalą sobie współpracę z Thomasem Thurnbichlerem. Tworzymy niepotrzebną sensację - zapewnia wiceprezes TZN Rafał Kot.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stoch już wie, z czym ma problem

28.11.2023 7:56

Kamil Stoch podczas inauguracyjnych konkursów Pucharu Świata w Ruce nie zdobył punktów. Polski skoczek w rozmowie ze skijumping.pl wyznał, z czym ma problem na starcie sezonu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Wiem, gdzie pojawił się problem" – Kamil Stoch komentuje zimowy falstart

27.11.2023 17:50

– Problem pojawił się na zgrupowaniu w Lillehammer, gdzie były wolniejsze tory i płaski rozbieg. Skocznia była kiepsko przygotowana. Tutaj zaczęły się problemy z tą pozycją – wskazuje nam Kamil Stoch, który po nieudanej inauguracji Pucharu Świata w Ruce dotarł wraz z resztą reprezentacji do Norwegii, gdzie w tym tygodniu...

Źródło: www.skijumping.pl

Fortuna zaapelował ws. Thurnbichlera

27.11.2023 6:00

- Zapracował sobie na duży kredyt zaufania - mistrz olimpijski nie ma wątpliwości, czy Thomas Thurnbichler będzie potrafił wyprowadzić polskich skoczków z kryzysu. Wojciech Fortuna uspokoił też ws. kłopotów Kamila Stocha.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wszyscy słyszeli słowa Kamila. "Dał jasno do zrozumienia"

26.11.2023 18:38

Powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu z nagłym kryzysem formy Kamila Stocha. Tym razem zdecydowanie szybciej niż poprzednio, ale tak wtedy jak i teraz, potrzebna jest mocna decyzja.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Koszmar Kamila Stocha w Ruce [WIDEO]

26.11.2023 16:44

Wśród zaledwie czterech zawodników, którzy nie uzyskali awansu do niedzielnego konkursu w Ruce, znalazło się dwóch reprezentantów Polski. Fatalnie spisał się Kamil Stoch. Zobacz próbę w wykonaniu trzykrotnego mistrza olimpijskiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PŚ w Ruce: Forfang górą w kwalifikacjach, Stoch i Zniszczoł bez awansu

26.11.2023 15:54

Johann Andre Forfang wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata na skoczni Rukatunturi (HS142) w Ruce. Reprezentant Norwegii poszybował na odległość 134,5 metra. Piąte miejsce zajął Piotr Żyła (133,5 m). Awans do zawodów wywalczyli jeszcze Dawid Kubacki i Paweł Wąsek. Eliminacyjnego sita nie przeszli Kamil Stoch i Aleksander Zniszczoł.

Źródło: www.skijumping.pl

Dawid Kubacki: W takim momencie nie jest potrzebna panika

26.11.2023 10:01


Dawid Kubacki jako jedyny z Polaków awansował do drugiej serii konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskiej Ruce, zajmując ostatecznie 21. miejsce. W pierwszej serii odpadli Piotr Żyła, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł i Paweł Wąsek. Sobotni konkurs w Ruce wygrał Stefan Kraft. - Wiem, że w takim momencie nie jest potrzebna panika. My, zawodnicy, musimy spokojnie pracować, ja też wiem, co mam robić ze skoku na skok, choć nie idzie to tak szybko, jak sam bym tego chciał - skomentował Kubacki. Zdjęcia: Materiały prasowe PZN

Źródło: sport.interia.pl

"Wszystko się dopiero zaczyna" – spokój Stocha po otwarciu bez punktów

26.11.2023 9:03

Kamil Stoch rozpoczął zimową rywalizację bez zdobyczy punktowej. W przypadku naszego reprezentanta to pierwsza taka sytuacja od sezonu 2013/14 i premiery Pucharu Świata w Klingenthal. Tym razem 36-latek zajął 43. miejsce na Rukatunturi, uzyskując 113,5 metra w sobotnich zawodach.

Źródło: www.skijumping.pl

reklama
Kontakt z nami