Wiadomości z tagiem MMA  RSS
Burmistrz Wielunia potwierdza: gali MMA-VIP w jego mieście nie będzie

28.01.2022 19:53

– Rozwiązaliśmy z Panem Najmanem za porozumieniem stron umowę dotyczącą gali MMA-VIP 4 – poinformował na antenie Radia Zet burmistrz Wielunia. Paweł Okrasa zaprosił jednocześnie do swojego miasta m.in. Marcina Możdżonka i Marcina Gortata, którzy zobowiązali się do przyjazdu do Wielunia, jeśli gala MMA-VIP zostanie odwołana. Wcześniej Polska Agencja Prasowa donosiła, że burmistrz zmienił zdanie na temat organizacji imprezy w trosce o zdrowie swojej rodziny.

Źródło: sport.onet.pl

Gala MMA-VIP może nie odbyć się w Wieluniu. Chodzi o bezpieczeństwo rodziny burmistrza

28.01.2022 19:53

Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa przyznał w rozmowie z PAP, że umowa ws. promowanej przez b. gangstera gali MMA w tym mieście, może być rozwiązana jeszcze w piątek wieczorem. — Robię to w trosce o swoją rodzinę i dobro miasta — powiedział Okrasa. Chodzi o bezpieczeństwo rodziny burmistrza.

Tagi: MMA
Źródło: sport.onet.pl

Wojewoda ostrzega burmistrza Wielunia. "Pierwszy i ostatni raz"

28.01.2022 19:53

Wojewoda łódzki, Tobiasz Bocheński, zaapelował do burmistrza Wielunia o cofnięcie zgody na organizację gali MMA-VIP, której twarzą jest Marcin Najman. Grozi krokami prawnymi. Paweł Okrasa od kilku dni jest krytykowany, bo zgadza się, by wydarzenie odbyło się u niego w mieście.

Źródło: sport.onet.pl

Wojewoda łódzki interweniuje ws. kontrowersyjnej gali Najmana w Wieluniu

28.01.2022 19:49

Niedopuszczalnym jest czynienie z przestępstwa cnoty. Decyzja kompromituje Wieluń oraz psuje renomę całego regionu łódzkiego - oświadczył wojewoda ws. zgody burmistrza Wielunia na organizację gali MMA w tym mieście promowanej przez b. gangstera. Burmistrz odpowiedział, że nie może wypowiedzieć umowy.

Tagi: MMA
Źródło: sport.dziennik.pl

Burmistrz Wielunia zmienił decyzję ws. gali MMA-VIP. Najman ma poważny problem

28.01.2022 18:48

Wygląda na to, że Marcin Najman musi szukać nowej lokalizacji swojej gali MMA-VIP 4. Radiowa Trójka w mediach społecznościowych poinformowała, że burmistrz Paweł Okrasa zmienił decyzję i w Wieluniu nie dojdzie do zaplanowanego wydarzenia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Khabib Nurmagomedov ostrzega organizacje UFC i Bellatora, aby miały się na baczności: „Eagle FC jest tutaj”

28.01.2022 14:16

Zawodnicy MMA niezwiązani kontraktem lub niezadowoleni z obecnej umowy mają teraz kolejnego promotora, który przywita ich z otwartymi ramionami. Były mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov, który został promotorem MMA,…

Tagi: ATP Miami, MMA
Źródło: www.fight24.pl

Khamzat Chimaev odniósł się do wypowiedzi Kamaru Usmana o niedoszłych planach zmiany kategorii: „Więc próbujesz zmienić wagę, zanim po ciebie przyjdę?”

28.01.2022 13:05

Khamzat Chimaev, rosnąca siła w wadze półśredniej, z którą należy się liczyć, ostatni raz walczył w październiku 2021 roku na UFC 267, pokonując Li Jinglianga. Chimaev (10-0 MMA) obecnie trenuje…

Tagi: MMA
Źródło: www.fight24.pl

Artur Szpilka potwierdza medialne doniesienia. "Wstępnie jestem już dogadany"

28.01.2022 10:53

Sensacyjny scenariusz zakładający przejście Artura Szpilki do MMA staje się coraz bardziej realny. 32-letni bokser w rozmowie z "Super Expressem" potwierdził, że najprawdopodobniej kolejną swoją walkę stoczy właśnie w tej formule. — Na razie nic nie jest jeszcze klepnięte, ale wstępnie jestem już dogadany — zapewnia Szpilka.

Źródło: sport.onet.pl

A jednak! Szpilka potwierdza. "Wstępnie jestem już dogadany"

28.01.2022 5:42

Najprawdopodobniej Artur Szpilka kolejną walkę stoczy w MMA. - Na razie nic nie jest jeszcze klepnięte, ale wstępnie jestem już dogadany - podkreślił pięściarz w rozmowie z "Super Expressem".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Gortat uderza w burmistrza Wielunia. "Komiczne wypowiedzi"

27.01.2022 22:06

W marcu w Hali Sportowej WOSiR w Wieluniu ma odbyć się gala MMA-VIP 4 Marcina Najmana. Włodarza miasta ostro skrytykował Marcin Gortat.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami