Wiadomości z tagiem Bayern Monachium  RSS
Nowy trener i nowe wzmocnienia? To może nie spodobać się kibicom Barcelony

29.03.2023 10:26

Świeżo upieczony szkoleniowiec Bayernu Monachium szuka wzmocnień. Na jego radarze znalazła się kontuzjowana gwiazda FC Barcelony.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ujawniono brudy w szatni. To z nim pokłócił się Nagelsmann

29.03.2023 9:21

Julian Nagelsmann kilka dni temu oficjalnie pożegnał się z Bayernem Monachium. Dziennik "Bild" ujawnił incydent, do którego doszło w szatni Bayernu w końcówce kadencji niemieckiego szkoleniowca.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Podolski skomentował zwolnienie Nagelsmanna. "Jeśli u mnie w kebabie..."

28.03.2023 19:11


Lukas Podolski zjawił się ostatnio w Niemczech na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Manta, Manta - Zwoter Teil" - został wówczas zagadnięty przez dziennikarzy jednak nie tylko o wspomniane dzieło, ale i o bieżące wydarzenia w świecie piłki. "Poldi" skomentował m.in. niedawne zwolnienie Juliana Nagelsmanna z Bayernu Monachium - a więc swojej byłej drużyny.

Źródło: sport.interia.pl

Bayern Monachium: Nowy trener nie wpłynie na transfer Laimera

28.03.2023 9:00


Konrad Laimer ukończył w poniedziałek pomyślnie pierwszą część badań medycznych przed przenosinami do Bayernu Monachium....

Źródło: pilkarskiswiat.com

Nagelsmann wróci w mgnieniu oka? Może poprowadzić czołowy klub Premier League

27.03.2023 21:23

Kurz po zwolnieniu Juliana Nagelsmanna z Bayernu Monachium jeszcze nie opadł, a Niemiec już ma na stole poważną propozycję z Anglii. Tottenham Hotspur rozważa zatrudnienie byłego trenera mistrzów Niemiec.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Thomas Tuchel rozzłościł byłego pracodawcę. "Rozczarowanie"

27.03.2023 10:24


Thomas Tuchel zastąpił Juliana Nagelsmanna na stanowisku szkoleniowca Bayernu Monachium i szybko planuje zaprowadzić nowe porządki. Niemiec publicznie wyraził bowiem chęć nawiązania współpracy z trenerem Anthonym Barrym, z którym miał okazję spotkać się za czasów pracy w Chelsea. Ta wiadomość mocno rozczarowała jego byłego pracodawcę.

Źródło: sport.interia.pl

Roszady na stołkach trenerskich. Odszedł z Bayernu, chcą go już dwa kluby

27.03.2023 9:17


Tottenham szuka nowego szkoleniowca po rozwiązaniu umowy z Antonio Conte. Głównym kandydatem do przejęcia "Kogutów" ma być Julian Nagelsmann, ale po byłego trenera Bayernu Monachium rękę może też wyciągnąć Real Madryt.

Źródło: sport.interia.pl

Tak Niemcy zareagowali na wybór Thomasa Tuchela. Zaskakujące wyniki sondażu

27.03.2023 9:16

Nie wszyscy chcą Thomasa Tuchela w Bayernie Monachium. Wyniki najnowszego sondażu niemieckiego "Kickera" mogą zaskakiwać.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami