Wiadomości z tagiem Bayern Monachium  RSS
Bayern Monachium znalazł następcę Suele?

28.01.2022 14:27

Wiadomo już, że Niklas Suele nie przedłuży z Bayernem wygasającej w czerwcu umowy, w związku z czym w Bawarii rozpoczęły się poszukiwania nowego środkowego obrońcy. Doniesienia sugerują, że ten znalazł się w Premier League.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Lewandowski przedłuży umowę z Bayernem? Jest komentarz władz klubu

26.01.2022 19:49

Prezes Bayernu Monachium Oliver Kahn potwierdził, że rozmowy kontraktowe z Robertem Lewandowskim, Manuelem Neuerem i Thomasem Müllerem stanowią najwyższy priorytet dla klubu w najbliższej przyszłości.

Źródło: sport.dziennik.pl

Oficjalnie: Niklas Suele odchodzi z Bayernu Monachium

26.01.2022 19:01


Po zakończeniu bieżącego sezonu Niklas Suele rozstanie się z Bayernem Monachium. - Negocjacje były długie. Przedstawiliśmy mu ofertę dalszej współpracy. Nie zdecydował się na jej przyjęcie - oznajmił prezes bawarskiego klubu, Oliver Kahn.

Źródło: sport.interia.pl

Sensacyjny transfer do Anglii? Dwa kluby chcą wielką gwiazdę Bayernu

26.01.2022 18:50


Dwa angielskie kluby - Newcastle United i Everton F.C. - będą szukać poważnego wzmocnienia wśród obecnych zawodników Bayernu Monachium. Dziennikarz "Bild Sport" Christian Falk wskazuje, że obie ekipy chcą, by niebawem dołączył do nich Thomas Mueller.

Źródło: sport.interia.pl

Lewandowski czy Haaland? Szef Bayernu Monachium już wybrał

26.01.2022 18:33


​Oliver Kahn zabrał głos ws. przyszłości Roberta Lewandowskiego. Szef Bayernu nie pozostawił żadnych wątpliwości. - Zrobimy wszystko, aby go zatrzymać tak długo, jak to tylko będzie możliwe - powiedział w rozmowie z "Bildem".

Źródło: sport.interia.pl

Media: Bayern podał cenę za Roberta Lewandowskiego

26.01.2022 11:58

Wciąż nie jest jasna klubowa przyszłość Roberta Lewandowskiego. Polak ma jeszcze przez rok ważny kontrakt, ale jeśli go nie przedłuży, to odejdzie z Bayernu Monachium już latem. Wiadomo, ile mistrzowie Niemiec chcieliby zarobić na Polaku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Niemcy wybrali zdjęcie roku. Nie mogło być inne!

25.01.2022 21:48

Robert Lewandowski i Bayern Monachium z kolejnym trofeum. Tym razem jednak tylko pośrednio. Dlaczego? Niemcy wybrali zdjęcie roku, a na nim Robert Lewandowski.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wyciekło zdjęcie koszulki Bayernu na przyszły sezon. Są zmiany!

25.01.2022 19:50

W mediach społecznościowych można już zobaczyć zdjęcie trykotu z zestawu domowego Bayernu Monachium na przyszły sezon. Strój zostanie oficjalnie zaprezentowany jeszcze w tym sezonie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Bundesliga: Publiczność powraca na Allianz Arena

25.01.2022 14:28


Dobre wieści dla kibiców Bayernu Monachium. Publiczność wraca na stadiony. Na razie, zgodnie z decyzją...

Źródło: pilkarskiswiat.com

reklama
Kontakt z nami