Wiadomości z tagiem MotoGP  RSS
Gwiazdy PGE Ekstraligi zmienią kluby? To może być koniec dominacji Motoru i Sparty

29.11.2023 11:00

Niedawno poznaliśmy nowy system rozgrywek w PGE Ekstralidze i Speedway 2. Ekstralidze w 2025 roku. Jego główną zasadą będzie to, że ligi zostaną poszerzone o rundę play-down o miejsca 5-8 o utrzymanie. – To jest ruch, który może wiele zmienić w kontraktowaniu zawodników – twierdzi Leszek Tillinger, ekspert "PS".

Tagi: MotoGP
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Znów szaleństwo i wściekłość w Lublinie. Wielu kibicom został telewizor!

29.11.2023 11:00

Żużlowe szaleństwo w Lublinie trwa. Gdy inne kluby PGE Ekstraligi dopiero powoli szykują się do rozkręcania marketingowej machiny, która ma zachęcić kibiców ich drużyn do zakupu całosezonowych wejściówek, w mieście drużynowych mistrzów Polski karnetów na mecze Platinum Motoru Lublin już nie ma! 27 listopada, dokładnie o godz. 20:24, ruszyła internetowa sprzedaż i wszystkie karty wstępu rozeszły się błyskawicznie.

Tagi: MotoGP
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Nowe zasady przywilejów w MotoGP! Producenci podzieleni cztery na grupy

29.11.2023 10:33


Organizatorzy MotoGP – hiszpańska Dorna – dopięli swego i zmienili zupełnie zasady przywilejów, jakie będą stosowane w przyszłym sezonie, i jakie obowiązują już od testów w Walencji. To koniec z liczeniem punktów za zwycięstwa i miejsca na podium. Zmiany wprowadzono, aby pomóc japońskim producentom w walce z Ducati, które doskonałą pracą przez kilka ostatnich lat ...
first appeared on .

Tagi: Ducati, MotoGP
Źródło: motogp.pl

Testy MotoGP, Walencja: Vinales na czele, Marquez udanie debiutuje na Ducati

28.11.2023 19:34


Maverick Vinales (Aprilia) uzyskał we wtorek najlepszy czas podczas posezonowych testów MotoGP na torze w Walencji. W sumie na tor wyjechało dziś 23 zawodników, a największe poruszenie wzbudził oczywiście Marc Marquez, który pierwszy raz w swojej karierze pojechał na innej maszynie niż Honda. Wydaje się, że Marquez dobrze odnalazł się na Desmosedici, ale oczywiście testy ...
first appeared on .

Źródło: motogp.pl

Żużel. Motor Lublin ma nowego zawodnika. Transfer z Falubazu Zielona Góra

28.11.2023 10:51

Dawid Rempała w przyszłym sezonie zadebiutuje w gronie seniorów i nie zamierza kończyć swojej sportowej przygody. Zawodnik związał się z Platinum Motorem Lublin. W barwach mistrza Polski będzie występował w U24 Ekstralidze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Liga Typerów 2023 – zwycięzcy i informacje o nagrodach

28.11.2023 9:41


Kolejny rok z Ligą Typerów na naszym portalu MOTOGP.PL dobiegł końca! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych rozgrywkach. Zgodnie z zapowiedziami, w tym roku nagrody wędrują do najlepszej trójki graczy. Mamy także drobny upominek dla wylosowanej jednej osoby, która wzięła udział w przynajmniej jednym typowaniu. Lista nagrodzonych w Lidze Typerów MotoGP: P1: ameliaMOTOGP ...
first appeared on .

Tagi: MotoGP
Źródło: motogp.pl

RNF Aprilia usunięta z MotoGP! Zespół NASCAR Pitbulla zajmie wolne miejsce?

28.11.2023 8:52


Po sezonie 2023 żegnamy się z ekipą RNF Aprilii. Już od jakiegoś czasu z zespołu, uratowanego przez Razlana Razaliego, dochodziły złe wieści, a sam Malezyjczyk informował kilka dni temu, że przestanie pełnić swoje funkcje. Teraz władze MotoGP rozwiązały umowę. Wiele wskazuje na to, że do stawki trafi zespół Trackhouse ze Stanów Zjednoczonych, który do tej ...
first appeared on .

Tagi: MotoGP
Źródło: motogp.pl

Jedna partia chce miliony dla Motoru Lublin. Odpowiedź jest jedna

27.11.2023 19:59

3 miliony złotych otrzymał klub żużlowy Motor Lublin od lokalnego samorządu na sezon 2023. Miejscy radni z PiS chcą, aby wsparcie na 2024 rok wyniosło 4,5 miliona, ale jak się okazuje w takim trybie jak apelują nie ma na to szans. Co ciekawie, podobnie było dokładnie rok temu. O sprawie informuje Dziennik Wschodni. A Platinum Motor Lublin to potentat PGE Ekstraligi. Wygrał ligę w dwóch ostatnich sezonach.

Tagi: MotoGP
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Nawet prezes nie uchronił Motoru przed klęską. Mistrzowie zyskali jednak coś więcej!

27.11.2023 19:59

W miniony weekend osoba Tomasza Jędrzejaka ponownie połączyła wielu ludzi o dobrych sercach. Z inicjatywy stowarzyszenia Charytatywnego SMS "Dajemy Nadzieję" w Ostrowie Wlkp. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9, odbył się pierwszy turniej memoriałowy ku pamięci tego żużlowca w halową piłkę nożną. Podczas imprezy prowadzona była zbiórka na 4-letniego Filipa Wierzyka cierpiącego m.in. na rozszczep kręgosłupa i wodogłowie. Najwięcej emocji i zainteresowania wzbudzały mecze Platinum Motoru Lublin.

Tagi: MotoGP
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Frustracja w PGE Ekstralidze sięgnie zenitu. Jest głos z Motoru Lublin

27.11.2023 19:51

Od 2025 roku w polskich ligach, a dokładnie w PGE Ekstralidze i Speedway 2. Ekstralidze będzie obowiązywał nowy system rozgrywek. Jak zmiany oceniają w ekipie mistrza PGE Ekstraligi Platinum Motoru Lublin? — Nie jestem za częstymi modyfikacjami, ale zarówno wprowadzenie play-down, a więc meczów o utrzymanie, jak i powrót baraży oceniam bardzo pozytywnie – mówi Jacek Ziółkowski, menedżer mistrzów PGE Ekstraligi Platinum Motoru Lublin.

Tagi: MotoGP
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

reklama
Kontakt z nami