Wiadomości z tagiem MotoGP  RSS
Historyczna decyzja w Czechach

29.11.2022 19:30

CzechyAutoklub Republiki Czeskiej, jako pierwsza krajowa organizacja motorowa na świecie, wydał zgodę na używanie w zawodach żużlowych motocykli o napędzie elektrycznym.

Tagi: MotoGP
Źródło: speedway.info.pl

Żużel. Kapitan opuścił drużynę. Legenda klubu nie ma wątpliwości, co do jego zachowania

29.11.2022 15:12

Jednym z najgorętszych hitów ostatniego okienka transferowego było przejście Mikkela Michelsena z Motoru Lublin do Włókniarza Częstochowa. W ostatnich dniach na ten temat wypowiedział się legendarny zawodników mistrzów Polski Marek Kępa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Tak minął tydzień. Karnety na Motor wyprzedane w 30 sekund i karta pokładowa dla Bartosza Zmarzlika

27.11.2022 16:09

"Tak minął tydzień" to zbiór najciekawszych informacji z kończącego się tygodnia. Przypominamy, co ważnego wydarzyło się w ostatnich dniach.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

W Australii mają nowego mistrza. Zawodnik Motoru Lublin stracił ostatnią szansę w życiu

27.11.2022 11:02

Żużel. W Adelajdzie na torze Gillman Speedway odbył się zaległy finał Indywidualnych Mistrzostw Australii juniorów do lat 21. "Zaległy", gdyż turniej powinien zostać rozegrany na początku roku, ale na przeszkodzie stanęła pandemia COVID-19.

Tagi: MotoGP
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

W Lublinie chwalą się złotem. Prezydent powiedział o oczekiwaniach

27.11.2022 11:02

Żużel. Od zdobycia złotego medalu drużynowych mistrzostw Polski przez Motor Lublin upłynęło już sporo czasu, jednak w Lublinie nie przestają świętować. W miniony czwartek (24.11), w lubelskim ratuszu została otwarta wystawa zdjęć autorstwa Przemysława Gąbki, przedstawiająca złoty sezon tegorocznego Mistrza. Wraz z władzami klubu, otworzył ją prezydent miasta Lublin — Krzysztof Żuk.

Tagi: MotoGP
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

"Gdyby nie Zmarzlik, potencjał Motoru byłby mniejszy niż w tym roku"

25.11.2022 20:02

Żużel. — W miejsce Mikkela Michelsena przyszedł Fredrik Lindgren, a za Maksyma Drabika zjawił się Jack Holder. Odszedł również Wiktor Lampart z formacji młodzieżowej. To sprawiło, że ten transfer Bartosza Zmarzlika to było "must have" Motoru, bo w mojej ocenie przyjście jakiegokolwiek innego zawodnika spowodowałoby, że Lublin przed kolejnym sezonem dysponowałby nieco mniejszym potencjałem — powiedział były menedżer, obecnie ekspert żużlowy Jacek Frątczak.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Wspaniałe wieści dla Motoru Lublin. Teraz już naprawdę cała Polska będzie im zazdrościć

25.11.2022 20:02

Żużel. Motor Lublin to żużlowa potęga. W sezonie 2021 drużyna zajęła drugie miejsce w PGE Ekstralidze, a w sezonie 2022 pierwsze. Mecze lublinian od początku, gdy awansowali do elity, a więc od 2018 roku oglądają komplety fanów. W ogóle w Lublinie na punkcie żużla jest istne szaleństwo. Brakowało tylko jednego. Obiektu na miarę wyników i zainteresowania fanów.

Tagi: MotoGP
Źródło: przegladsportowy.onet.pl

reklama