Wiadomości z tagiem Fogo Unia  RSS
Żużel. Grzegorz Zengota o powrocie do Leszna. To dlatego wybrał Unię

29.11.2022 11:20

W listopadowym okienku transferowym Grzegorz Zengota zdecydował się na powrót do Fogo Unii Leszno, w której to barwach ścigał się w przeszłości. - Nigdzie nie będzie mi lepiej - przyznał otwarcie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sprzedaż karnetów na sezon 2023 FOGO Unii Leszno rusza od 5 grudnia

29.11.2022 9:45

LesznoMałymi krokami przygotowujemy się do nadchodzącego sezonu żużlowego. FOGO Unia Leszno startuje ze sprzedażą karnetów na sezon 2023 już od 5 grudnia (poniedziałek). Więcej szczegółów poniżej.

Źródło: speedway.info.pl

Ekspert zaniepokojony sytuacją tej drużyny. "Mamy poszkodowany klub"

27.11.2022 20:02

Żużel. Sytuacja kadrowa drużyn PGE Ekstraligi na 2023 rok jest znana niemal w stu procentach. Poszczególne zespoły mogą jeszcze wypożyczać zawodników lub kontraktować tych bez przynależności klubowej. Nie wszyscy zaliczą tegoroczne okienko transferowe do najlepszych. W tym gronie z pewnością jest Fogo Unia Leszno.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Czekają na niego jak na zbawienie. Rosjanin da im upragnione złoto?

26.11.2022 10:52

Żużel. To był prawdziwy hit zeszłorocznego okna transferowego. For Nature Solutions Apator Toruń wyciągnął z Fogo Unii Leszno wieloletniego lidera tego klubu, Emila Sajfutdinowa. Kibice z Grodu Kopernika nie nacieszyli się jednak startami Rosjanina w barwach "Aniołów". Jego federacja została zawieszona przez FIM w ramach sankcji nałożonych na Rosję za wywołanie wojny w Ukrainie, a zawodnik odsunięty od startów m.in. w Grand Prix i polskiej lidze. W przyszłym roku trzeci żużlowiec świata z sezonu 2021, będzie jednak mógł wrócić do ścigania, jako... Polak. W Toruniu czekają na niego jak na zbawienie.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Smektała zaczyna przygotowania do sezonu. Mówi o zaletach indywidualnego treningu

25.11.2022 19:53

Żużel. Sezon 2023 będzie wyjątkowy dla Bartosza Smektały, gdyż wychowanek Fogo Unii Leszno wraca do macierzystego klubu. W Lesznie ma co udowadniać po ostatnich przeciętnych sezonach spędzonych w zielona-energia.com Włókniarzu Częstochowa.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Black Friday w klubowym sklepie FOGO Unii Leszno

25.11.2022 18:49

LesznoWystartowaliśmy z Black Friday, który zachęca nas do zrobienia zakupów w promocyjnej cenie. FOGO Unia Leszno również przystąpiła do tej akcji. Na wybrany asortyment obowiązuję aż -40% na zakupy.

Źródło: speedway.info.pl

Odszedł, ale Unia nie zamyka przed nim drzwi. "Być może to nie był nasz ostatni wspólny rok"

23.11.2022 20:02

Żużel. Fogo Unia Leszno zakończyła tegoroczny sezon w PGE Ekstralidze na szóstym miejscu. W klubie nikt z tego powodu nie tragizuje, zdając sobie sprawę z realiów, z jakimi "Byki" musiały się zmierzyć. Jednym z istotnych ogniw w pierwszej fazie rozgrywek był David Bellego, który w 2023 roku będzie startował w pierwszoligowej Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Unia zaczęła z rozmachem, ale sen o potędze szybko się skończył

21.11.2022 20:02

Żużel. Po sezonie 2022 kibice Fogo Unii Leszno z pewnością mogą odczuwać ogromne rozczarowanie. Osiemnastokrotny mistrz Polski zaczął sezon z dużym rozmachem, pewnie pokonując osłabionych brakiem Artioma Łaguty obrońców tytułu - wrocławian, czy zmagających się z wahaniami formy częstochowian. Szczęśliwą passę leszczyńskich Byków szybko zakończył rozpędzony od początku sezonu Motor Lublin, a kontuzje: Piotra Pawlickiego i Janusza Kołodzieja zupełnie wybiły zespół trenera Piotra Barona z rytmu.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Doyle powiedział dlaczego wybrał Wilki. Zaskakujące wyjaśnienie!

21.11.2022 20:02

Żużel. Jego przenosiny z Leszna do Krosna były największą "bombą transferową" listopadowego okna transferowego. Jason Doyle, indywidualny mistrz świata z 2017 r., pierwszy zawodnik ze światowej czołówki, który obwieścił światu, gdzie będzie się ścigał w sezonie 2023, nagle złamał słowo dane w czerwcu działaczom Fogo Unii Leszno i przyjął propozycję beniaminka PGE Ekstraligi, Cellfast Wilków Krosno — To najlepsza decyzja dla rozwoju mojej kariery — przyznał.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

reklama