Wiadomości z tagiem Fogo Unia  RSS
Żużel. Osłabione Byki spróbują rzucić wyzwanie gorzowianom

03.06.2023 17:42

Fogo Unia Leszno przegrała wysoko w Gorzowie z ebut.pl Stalą. Teraz nadchodzi okazja do rewanżu, lecz to znów podopieczni Stanisława Chomskiego są faworytem. Problemy kadrowe dają się leszczynianom we znaki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Nieudany powrót Miedzińskiego. "Spora pomyłka"

02.06.2023 20:02

Adrian Miedziński w minioną niedzielę powrócił do ścigania się po 275 dniach od wypadku w Zielonej Górze, po którym cała Polska modliła się o jego życie. Zawodnik wrócił na żużlowe tory i to od razu do PGE Ekstraligi, gdzie do końca sezonu będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Baron o kontuzjach w Unii. Jest decyzja w sprawie Zengoty

02.06.2023 20:02

W niedzielę 4 czerwca Fogo Unia Leszno spotkaniem z ebut.pl Stalą Gorzów zainauguruje zmagania w rundzie rewanżowej PGE Ekstraligi. Na przedmeczowej konferencji prasowej menedżer "Byków" Piotr Baron wypowiedział się na temat kontuzjowanych zawodników.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Co cię nie zabije, to cię wzmocni. W Lesznie liczą na pozytywny wstrząs

02.06.2023 20:02

Powiedzieć, że Fogo Unia Leszno znalazła się w ciężkiej sytuacji na półmetku PGE Ekstraligi, to jak nic powiedzieć. "Byki" dzięki udanemu początkowi sezonu mają kapitał, z którym być może będą musiały zostać nawet do końca rozgrywek.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Żużel. Co z występem Grzegorza Zengoty w niedzielę? Zapadła ostateczna decyzja!

02.06.2023 11:53

W niedzielę Fogo Unia Leszno zmierzy się na własnym torze z ebut.pl Stalą Gorzów. Wiemy już, że w tym starciu na torze nie pojawi się Grzegorz Zengota. Poinformował o tym trener Byków, Piotr Baron.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Unia "szyje" jak tylko się da. Kolejny debiutant w składzie

02.06.2023 11:03

To niesamowite z jakimi problemami kadrowymi musi radzić sobie Fogo Unia Leszno w tym sezonie. Szereg kontuzji sprawił, że włodarze klubu z menedżerem Piotrem Baronem na czele muszą "szyć" i łatać dziury na wszelakie sposoby. Na niedzielną potyczkę z ebut.pl Stalą Gorzów znalazło się miejsce dla kolejnego debiutanta.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Kołodziej o torze w Lublinie. "Jest tam odwrotnie niż wszędzie"

02.06.2023 11:03

Janusz Kołodziej nie będzie miło wspominał wyjazdowej potyczki w Lublinie przeciwko Platinum Motorowi Lublin w tym sezonie PGE Ekstraligi. Jego Fogo Unia Leszno przegrała aż 25:65, a doświadczony żużlowiec wywalczył jedynie sześć punktów.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Były trener przestrzega Miedzińskiego. "Na jego miejscu nie wracałbym do żużla"

02.06.2023 11:03

Adrian Miedziński po koszmarnym wypadku w sierpniu ubiegłego roku wrócił do ścigania. Doświadczony żużlowiec został awaryjnie wypożyczony do Fogo Unii Leszno, która zmaga się z problemami kadrowymi. Niezadowolony z takiego ruchu "Byków" jest były trener 37-latka, Jacek Woźniak.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

reklama
Kontakt z nami