Wiadomości z tagiem Fogo Unia  RSS
Żużel. Sajfutdinow żegna się z kibicami Unii. "Cieszę się, że byłem z wami"

26.09.2021 19:43

Emil Sajfutdinow jeszcze w trakcie rozgrywek PGE Ekstraligi potwierdził, że odchodzi po tym sezonie z Fogo Unii Leszno. W ostatnim meczu w barwach Byków pojechał tak, jak na lidera przystało.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Prezesowi Unii nie spodobało się zachowanie podopiecznego

26.09.2021 19:35

Żużel: Emil Sajfutdinow już w lipcu podjął decyzję o zmianie barw klubowych, a chwilę później zdążył nawet oficjalnie potwierdzić te informacje. Problem jednak w tym, że akurat zbiegło się to z kiepskimi wynikami Fogo Unii Leszno. Wielu obserwatorów zwracało uwagę, że decyzja żużlowca bardzo niekorzystnie wpłynęła na jego kolegów.

Źródło: sport.onet.pl

Żużel. Prezes Unii Leszno mówi o odejściu Sajfutdinowa. "Takich rzeczy w ogóle nie powinno być"

26.09.2021 19:06

W trakcie meczu o brązowy medal pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów a Fogo Unią Leszno, prezes "Byków" - Piotr Rusiecki - odebrał od redakcji Eleven Sports specjalny puchar. Dodatkowo skomentował on odejście z drużyny jednego z liderów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Brązowy medal dla Stali Gorzów. Moje Bermudy Stal Gorzów- Fogo Unia Leszno 49:41

26.09.2021 18:35

IMG 4808Moje Bermudy Stal Gorzów trzecią drużyną PGE Ekstraligi. Fogo Unia Leszno została zdetronizowana i wylądowała poza podium. Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 49:41.

Źródło: speedway.info.pl

Żużel. Stal dokończyła zadanie i ma brąz. Odmieniony Sajfutdinow pożegnał się godnie [RELACJA]

26.09.2021 18:33

Mimo porażki u siebie Fogo Unia podjęła walkę i nie sprzedała tanio skóry Moje Bermudy Stali w rewanżu o brąz w PGE Ekstralidze. Leszczynianie przegrali w Gorzowie - 41:49. Bartosz Zmarzlik został najlepszym zawodnikiem sezonu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno [NA ŻYWO]

26.09.2021 15:30

Po ośmiopunktowym zwycięstwie w Lesznie, Stal Gorzów jest już od krok od brązowych medali. Spotkanie będzie ostatnim dla Emila Sajfutdinowa w barwach Fogo Unii Leszno. Lider będzie chciał się zrehabilitować za serię bardzo słabych meczów. Początek meczu w niedzielę, 26 września, o godzinie 16:30.

Źródło: sport.onet.pl

Kolejny lider wkrótce odejdzie z klubu?

26.09.2021 5:00

Żużel: Piotr Pawlicki w tym roku dość szybko podjął decyzję odnośnie przedłużenia kontraktu z Fogo Unią Leszno. Choć zostało to przyjęte w Lesznie z dużym entuzjazmem, to być może akurat w przypadku tego zawodnika, lepiej byłoby, gdyby na rok zrobił sobie przerwę od startów w macierzystym klubie i rok spędził w innym zespole.

Źródło: sport.onet.pl

reklama