Wiadomości z tagiem Mundial  RSS
Miss mundialu w Katarze zaprezentowała swoje umiejętności taneczne [WIDEO]

28.05.2023 19:50

O Ivanie Knoll zrobiło się głośno w trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej. Chorwatka została okrzyknięta "miss mundialu" w Katarze. 30-latka stara się nie dać o sobie zapomnieć i dlatego często do internetu wrzuca filmiki ze sobą w roli głównej.

Tagi: Mundial
Źródło: sport.dziennik.pl

Arabia Saudyjska w trudnej sytuacji. Jest odmowa w sprawie mundialu

25.05.2023 10:19


Komplikuje się sprawa mundialu 2030. Egipt spełnił swoje zapowiedzi i rzeczywiście postanowił się wycofać z ubiegania się o turniej wespół z Arabią Saudyjską. Ta została na placu jedynie z Grecją, co stawia ją w niezwykle trudnej sytuacji. Dotąd uważano, że Saudyjczycy są najpoważniejszym kandydatem do organizacji mistrzostw świata w 2030 roku, ale teraz sytuacja się zmieniła.

Tagi: Mundial
Źródło: sport.interia.pl

Hiszpania może pożegnać się z marzeniami o mundialu? Wszystko przez rasizm

24.05.2023 18:28


Znany brytyjski dziennik "The Times" postanowił wziąć na tapet hiszpański problem z rasizmem, po wydarzeniach z meczu Valencia - Real Madryt, kiedy to rasistowskie obelgi kierowano wobec Viniciusa Juniora. Brytyjczycy mają dla Hiszpanów kilka rad z "własnego podwórka". Ale też ostrzegają, że jeśli Hiszpanie z rasizmem w futbolu w najbliższym czasie sobie nie poradzą, to nie powinni zostać współorganizatorami mundialu w 2030 roku.

Źródło: sport.interia.pl

Zachwycał na mundialu. Teraz wyląduje w Premier League?

23.05.2023 13:13

"Kanonierzy" nie chcą spocząć na laurach. Na ich radarze znalazł się przebojowy pomocnik Ajaxu Amsterdam. Jednak nie tylko oni obserwują tego piłkarza.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Przewidział występ Marciniaka w finale mundialu. Teraz również się nie pomylił

22.05.2023 15:56

- To historyczny moment. Chyba tylko raz się zdarzyło, żeby ten sam arbiter poprowadził finał mundialu i Ligi Mistrzów - mówi Adam Lyczmański, były sędzia międzynarodowy, obecnie ekspert Canal +.

Tagi: Mundial
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mateusz Łajczak: Nie boję się powiedzieć, że liga Arabii Saudyjskiej jest mocniejsza od polskiej ekstraklasy [WYWIAD]. Kącik egzotyczny #20

22.05.2023 14:20


Dwa lata temu Mateusz Łajczak pracował w reprezentacji Polski jako analityk w sztabie Jerzego Brzęczka. Po zakwalifikowaniu się na mistrzostwa Europy oraz kilkumiesięcznej przerwie trafił do Arabii Saudyjskiej. Tam tuż przed mundialem poprowadził w dwóch meczach Abha Club jako pierwszy trener. Efekt? Sześć zdobytych punktów. Podstawowe pytanie, które zaczyna całą historię – jak to się […]

Źródło: igol.pl

KMŚ 2018: pierwsze złoto Jenii Grebennikova. "Tylko w ten sposób można osiągać wielkie rzeczy"

21.05.2023 20:08

- Jeśli bym zagrał fantastyczne zawody, a przegralibyśmy finał, nie cieszyłbym się z indywidualnej nagrody – mówił najlepszy libero Klubowych Mistrzostw Świata Jenia Grebennikov. Francuz po raz pierwszy w karierze wygrał klubowy mundial.

Tagi: Mundial
Źródło: sportowefakty.wp.pl

KMŚ 2018. Optymizm w Asseco Resovii Rzeszów. "Walczyliśmy jak równy z równym"

21.05.2023 20:08

Asseco Resovia Rzeszów była blisko zdobycia medalu w Klubowych Mistrzostwach Świata, ale ostatecznie zakończyła je na czwartym miejscu. Po udanym występie w mundialu, w klubie z Podkarpacia panuje duży optymizm przed rywalizacją w PlusLidze.

Tagi: Mundial
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami