Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Arkadiusz Milik  RSS
Holendrzy reagują po meczu Polaków. Mówią wprost o Probierzu, wskazali największy problem

11.06.2024 10:12


Słodko-gorzki smak dla Michała Probierza miało ostatnie przed EURO zgrupowanie reprezentacji Polski. Wprawdzie Polacy wygrali z dwoma finalistami mistrzostw Europy - Ukrainą i Turcją, ale kontuzjami przypłacili to Arkadiusz Milik, Taras Romanczuk, Karol Świderski i prawdopodobnie także Robert Lewandowski. Holenderskie media szeroko komentowały wydarzenia z meczu Polska - Turcja. Wiele uwagi poświęcono właśnie kwestii problemów zdrowotnych u biało-czerwonych.

Źródło: sport.interia.pl

Nowe informacje ws. zdrowia kadrowiczów. Wiadomo, co dalej z Lewandowskim

11.06.2024 10:05


Spotkanie z Turcją było ostatnim sprawdzianem reprezentacji Polski przed startem w Euro 2024. Niestety już w pierwszej połowie murawę PGE Narodowego w Warszawie musieli opuścić kontuzjowani Karol Świderski i Robert Lewandowski. Biorąc pod uwagę, że już wcześniej było wiadomo, iż na turniej do Niemiec z powodu urazu nie pojedzie Arkadiusz Milik, to selekcjoner Michał Probierz będzie miał o czym myśleć przed premierowym pojedynkiem. Właśnie pojawiły się nowe informacje na temat zdrowia Świderskiego i Lewandowskiego.

Źródło: sport.interia.pl

Poruszające słowa partnerki Arkadiusza Milika. Wprost o jego kontuzji. I to w tak ważnym dla niej dniu

10.06.2024 18:40


Arkadiusz Milik już na początku mecz z Ukrainą na PGE Narodowym pogrzebał szansę na wyjazd na mistrzostwa Europy do Niemiec. Napastnik doznał kontuzji i boisko opuszczał już w piątej minucie spotkania. Dramat gracza Juventusu przeżywała jego partnerka Agata Sieramska, która kilka dni po tym meczu (10 czerwca) obchodzi urodziny. Influencerka za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała za życzenia. Padły również znaczące słowa o stanie zdrowia piłkarza. 

Źródło: sport.interia.pl

Arkadiusz Milik już po operacji. Pierwsze wieści od polskiego napastnika

10.06.2024 16:06


Arkadiusz Milik niestety swoją karierę miał często przerywaną przez kontuzje. Najdłużej pauzował oczywiście przez zerwanie więzadeł krzyżowych, co dotknęło obu jego nóg. W związku z tym, każdy moment, gdy Milik łapie się za kolano, przyprawia kibiców o dreszcze. Tak też było, gdy po ledwie dwóch minutach napastnik usiadł na murawie w meczu towarzyskim z Ukrainą. Szybko okazało się, że będzie konieczna operacja. Tę już Polak przeszedł, a PZPN opublikował pierwsze zdjęcie ze szpitala.

Źródło: sport.interia.pl

Milik: Jest mi ogromnie przykro

10.06.2024 7:00


Arkadiusz Milik zabrał głos po kontuzji, która wyeliminowała go z EURO 2024. Przymusowa pauza Milika...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Probierz zaskoczył na konferencji. Potwierdził, kto na pewno zagra z Turcją

09.06.2024 16:19


Sparing z reprezentacją Ukrainy tragicznie zakończył się dla Arkadiusza Milika. Snajper doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na EURO. Spotkanie z dolegliwościami zakończył także Taras Romanczuk, a jego stan zdrowia przed mistrzostwami Europy jest niepewny. Stąd też dziennikarzy podczas niedzielnej konferencji prasowej interesowało, czy selekcjoner w meczu z Turcją będzie miał z tyłu głowy minimalizowanie ryzyka kolejnych kontuzji. Odpowiedź Michała Probierza zaskoczyła.

Źródło: sport.interia.pl

Reprezentant Polski walczy z czasem. Występ pod znakiem zapytania

09.06.2024 16:15


Reprezentacja Polski w piątek zdołała w dobrym stylu pokonać na stadionie PGE Narodowym Ukrainę (3:1). Pewne zwycięstwo nie mogło jednak w pełni usatysfakcjonować Michała Probierza, bo w trakcie spotkania kilku kadrowiczów doznało urazów. Właściwie od razu było wiadomo, że kontuzja wyklucza Arkadiusza Milika z wyjazdu do Niemiec. Inny z graczy otrzymał powołanie na Euro 2024, ale nie poleci tam w pełni zdrowy. Selekcjoner zabrał głos w tej sprawie podczas niedzielnej konferencji prasowej.

Źródło: sport.interia.pl

Probierz: Szkoda mi Milika, zwłaszcza tak po ludzku

08.06.2024 19:50

Trener reprezentacji Polski Michał Probierz przyznał, że "szkoda mu Arkadiusza Milika, zwłaszcza tak po ludzku". Podał też, jak długo potrwa przerwa piłkarza

Źródło: sport.dziennik.pl

We Włoszech reagują na kontuzję Milika. “Juventus w obawach”

08.06.2024 15:31


Kontuzja wykluczyła Arkadiusza Milika z nadchodzących mistrzostw Europy. Już na początku meczu towarzyskiego z Ukrainą,...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Arkadiusz Milik – największy pechowiec reprezentacji Polski ostatnich lat?

08.06.2024 13:39


Na konferencji prasowej po zwycięskim sparingu „Biało-czerwonych” nad reprezentacją Ukrainy selekcjoner Michał Probierz oznajmił, iż Arkadiusz Milik nie pojedzie na zbliżające się mistrzostwa Europy. Tym samym będzie to druga impreza tej rangi, którą zawodnik Juventusu ominie z powodu kontuzji. Jest to ogromny cios dla samego piłkarza, którego w ostatnich latach nie omijały urazy. Na samym […]

Źródło: igol.pl

reklama
Kontakt z nami