Wiadomości z tagiem Arkadiusz Milik  RSS
Wszystko jasne. Zapadła decyzja ws. najbliższej przyszłości Milika

28.01.2022 17:58

Wiele informacji pojawiało się w ostatnich tygodniach na temat przyszłości Arkadiusza Milika. Zdaniem francuskich mediów, decyzja została już podjęta, a napastnik reprezentacji Polski pozostanie do końca sezonu w Olympique Marsylia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wiemy, co dalej z przyszłością Arkadiusza Milika

28.01.2022 13:00


"L'Equipe" nie ma najmniejszych wątpliwości. Arkadiusz Milik przeżywa trudny okres. Stracił miejsce w wyjściowej jedenastce...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Jest chętny na Arkadiusza Milika! Wykłada na stół 18 mln euro

27.01.2022 6:26

Dużo wskazuje na to, że dni Arkadiusza Milika w Olympique Marsylia są policzone. Francuskie media są przekonane o tym, że ten niedługo zmieni otoczenie. Co dalej? Możliwy powrót do Serie A.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wielki talent na wylocie z Fiorentiny. Ale Krzysztof Piątek może mieć nowego konkurenta

26.01.2022 14:24

Dusan Vlahović, najlepszy napastnik Fiorentiny, jest już jedną nogą w Juve. Wściekli ultrasi grożą piłkarzowi, który dostał ochronę. Krzysztof Piątek traci poważnego konkurenta, ale wśród potencjalnych następców Serba wymienia się Arkadiusza Milika.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Oferta "last minute" za Arkadiusza Milika?! Padła kwota transferu

25.01.2022 18:45


Włoskie media donoszą o możliwym transferze Arkadiusza Milika do Fiorentiny. Włodarze "Violi" są gotowi na to, by złożyć ofertę "last minute" za Polaka. By do tego doszło, najpierw z ekipą z Florencji musi pożegnać się Dusan Vlahović.

Źródło: sport.interia.pl

Arkadiusz Milik jednak nie zmieni klubu w styczniu

25.01.2022 18:00


Jak podaje stacja RMC, Arkadiusz Milik najprawdopodobniej nie opuści Olympique'u Marsylia w trwającym okienku transferowym...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Olympique Marsylia podjęła decyzję ws. Milika

23.01.2022 12:34

Arkadiusz Milik obecnie przeżywa trudny czas w barwach Olympique Marsylia. Tę sytuację chciało wykorzystać kilka klubów, które złożyły oferty transferowe. Francuski klub jednak jasno dał do zrozumienia, co sądzi w tej sprawie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami