Wiadomości z tagiem PGE Skra  RSS
Atanasijević zastąpi Luburicia?

09.09.2023 22:00


Jak donosi Sportal.bg Aleksandar Atanasijević ma w nadchodzącym sezonie wystąpić w dwóch klubach. Początek sezonu klubowego Serb ma spędzić w Chinach a po zakończeniu tamtejszych rozgrywek serbski atakujący ma przenieść się do Lokomotiwu Nowosybirsk. Już w lutym pojawiły się pierwsze plotki o tym, że Aleksandar Atanasijević odejdzie z PGE Skry Bełchatów. Oficjalnie siatkarza pożegnano w […]

Tagi: PGE Skra
Źródło: siatka.org

Wielka strata Skry Bełchatów. Pilne poszukiwania następcy

06.09.2023 17:07


Razem z Dawidem Konarskim, Grzegorzem Łomaczem i Mateuszem Porębą miał być siłą napędową PGE Skry Bełchatów i pomóc klubowi odzyskać utracony w ubiegłym sezonie blask. Przy podpisywaniu kontraktu przypominano jednak, że jest podatny na kontuzje. I pech chciał, że Mateusz Mika nabawił się urazu i czeka go operacja. Dziewięciokrotny mistrz Polski ma już na oku zastępcę.

Tagi: PGE Skra
Źródło: sport.interia.pl

​Świetne wieści dla klubu PlusLigi. Podano datę otwarcia

05.09.2023 11:47


Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po dwuletniej "banicji" w Iławie wrócą do zmodernizowanej hali Urania. Obiekt nie będzie jeszcze gotowy na rozpoczęcie sezonu PlusLigi, "Akademicy" z Kortowa wrócą do niej zapewne na rozegrany w Święto Niepodległości mecz z PGE Skrą Bełchatów. Na trybunach głównej hali będzie mogło zasiąść 4000 kibiców. W hali rozgrzewkowej przygotowano miejsce dla 1000 osób.

Źródło: sport.interia.pl

Radosław Kolanek: Widzę siebie w roli trenera

11.08.2023 8:51


Radosław Kolanek pochodzi z Bełchatowa i to właśnie z miejscową PGE Skrą był związany praktycznie przez całą karierę siatkarską. Również w bełchatowskim zespole rozpoczął swoją drogę trenerską. Od 2019 do 2023 roku pracował jako asystent trenera, a przez chwilę prowadził nawet PGE Skrę jako pierwszy trener, kiedy z posadą pożegnał się Slobodan Kovać. W rozmowie […]

Tagi: PGE Skra
Źródło: siatka.org

Przemysław Kupka zagra w PlusLidze

03.08.2023 13:10


Przemysław Kupka, 22-letni atakujący, wraca do Bełchatowa po trzech latach na wypożyczeniu. W ostatnim sezonie reprezentował barwy 1-ligowego KPS-u Siedlce. Nadchodzące rozgrywki będą dla Przemysława Kupki debiutem w PlusLidze. Młody atakujący podpisał kontrakt z PGE Skrą już w 2020 roku. Umowa została zawarta aż na 5 lat. Bełchatowski klub zdecydował się wypożyczyć zawodnika do KPS-u […]

Źródło: siatka.org

Mistrz świata wraca do PlusLigi, nowy przyjmujący w drużynie złotych medalistów

02.08.2023 11:23

W przyszłym sezonie na parkietach PlusLigi ponownie będziemy mogli oglądać mistrza świata z 2014 roku. Nowym zawodnikiem PGE Skry Bełchatów został bowiem Mateusz Mika. Z kolei do Jastrzębskiego Węgla, mistrza Polski, dołączył przyjmujący LUK Lublin.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Reprezentant Polski zdecydował o swojej przyszłości

02.08.2023 11:23

- W nadchodzącym sezonie życzyłbym zarówno sobie, jak i całej drużynie przede wszystkim więcej spokoju i stabilności - przyznał Grzegorz Łomacz po tym, jak PGE Skra Bełchatów ogłosiła podpisanie nowego kontraktu ze swoim rozgrywającym.

Tagi: PGE Skra
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Co dalej ze Skrą Bełchatów? Klub żegna się z zawodnikami

02.08.2023 11:23

PGE Skra Bełchatów dokonuje rewolucji w składzie swojego zespołu. Najważniejsi siatkarze opuszczają szeregi 12. drużyny ostatniego sezonu. Wiele wskazuje na to, że klub zdoła w pełni zapełnić luki i wystartować w nowej edycji PlusLigi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mocne słowa p.o. prezesa PGE Skry Bełchatów. "Kasa była opróżniona właściwie do zera!"

02.08.2023 11:23

- Wierzę w to, że przyszłość klubu jest niezagrożona, choć jest jeszcze wiele znaków zapytania - podkreślił Piotr Bielarczyk, pełniący obowiązki prezesa PGE Skry Bełchatów na konferencji prasowej na temat aktualnej sytuacji klubu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kolejne wzmocnienie PGE Skry Bełchatów. Sprowadzili wicemistrza świata

27.07.2023 17:15


PGE Skra Bełchatów marzy o powrocie na najwyższe miejsce w hierarchii polskich klubów siatkarskich. Do tego niezbędna jest przebudowa kadry, która odbywa się tego lata. Z drużyną kontraktem właśnie związał się wicemistrz świata z 2022 roku. Nowym środkowym zespołu z Bełchatowa będzie Mateusz Poręba.

Tagi: PGE Skra
Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami