Wiadomości z tagiem PlusLiga  RSS
Początek walki o polski finał. Siatkarski plan na środę

29.03.2023 7:19

W środę początek walki w półfinałach Ligi Mistrzów i w obu zagra klub z PlusLigi. Przeciwnikiem Jastrzębskiego Węgla będzie Halkbank Ankara, a Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie Sir Safety Susa Perugia. Tego samego dnia hit w Tauron Lidze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zbigniew Bartman nie przebierał w słowach. Oberwało się siatkarzom. "Frajerski sposób"

29.03.2023 6:38


PGE Skra Bełchatów przegrała spotkanie ligowe z Indykpolem AZS Olsztyn, tracąc tym samym szanse na udział w fazie play-off PlusLigi. Występ wielokrotnych mistrzów Polski dosadnie skomentował Zbigniew Bartman, który przypomniał, że Skrze w trakcie sezonu wprawdzie przytrafiały się dobre momenty, ale i tak zespół zawiódł. - Czas na sportowe zmiany. Z tego co mnie dochodzą głosy, to będą one naprawdę duże - mówił w programie "Misja Sport".

Źródło: sport.interia.pl

13 sezonów i koniec. Ikona opuszcza PGE Skrę Bełchatów

28.03.2023 19:55

PGE Skra Bełchatów sprawiła ogromne rozczarowanie w sezonie zasadniczym PlusLigi. W poniedziałek drużyna straciła szansę na awans do fazy play-off, a we wtorek Karol Kłos poinformował o nadchodzącym pożegnaniu z klubem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Karol Kłos odchodzi z PGE Skry Bełchatów

28.03.2023 19:25


Potwierdziły się doniesienia mówiące o tym, że sezon 2022/2023 jest ostatnim Karola Kłosa, które spędził on w barwach PGE Skry Bełchatów. Po porażce z Indykpolem AZS-em Olsztyn w przedostatniej kolejce fazy zasadniczej PlusLigi jego zespół zaprzepaścił szansę na grę w fazie play-off. O swojej decyzji środkowy poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Straciliśmy wszystkie matematyczno-hipotetyczne szanse […]

Źródło: siatka.org

Lider ligi nie czeka na koniec sezonu. Znamy przyszłość trenera

28.03.2023 18:16


Giampaolo Medei pozostaje na kolejny sezon w Asseco Resovii. Lider PlusLigi na kolejkę przed końcem sezonu zasadniczego ogłosił przedłużenie kontraktu z włoskim szkoleniowcem. - Jestem pewny, że klub zrobi wszystko, aby wciąż budować bardzo dobrą drużynę i grać o najwyższe cele w Polsce, a może też w Europie - podkreśla Medei.

Tagi: PlusLiga
Źródło: sport.interia.pl

Giampaolo Medei na dłużej w Asseco Resovii

28.03.2023 18:09

Asseco Resovia Rzeszów rozpoczyna kompletowanie składu na przyszły sezon. Podkarpacki klub potwierdził, że Giampaolo Medei będzie trenował rzeszowskich siatkarzy w następnej edycji rozgrywek PlusLigi.

Tagi: PlusLiga
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami