Wiadomości z tagiem PlusLiga  RSS
Ukraiński rozgrywający testowany przez Enea Czarnych Radom

22.09.2023 9:40


W ekipie Enea Czarnych Radom przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi nie idą do końca zgodnie z planem. Jeden z rozgrywających musiał zrezygnować z treningów na rzecz rehabilitacji. Klub znalazł zastępstwo, ale do drużyny na okres testowy dołączył także ukraiński rozgrywający, Witalij Parhamienko. Do pewnego czasu przygotowania Enei Czarnych Radom przebiegał pomyślnie. Jednakże problemy zdrowotne Mateusza […]

Tagi: PlusLiga
Źródło: siatka.org

Częstochowski memoriał dla Skry. Beniaminek postraszył

21.09.2023 23:39

Exact Systems Hemarpol Częstochowa i PGE GiEK Skra Częstochowa zmierzyły się w finale Memoriału Janusza Sikorskiego. To był ważny test dla beniaminka PlusLigi. Górą była Skra.

Tagi: PlusLiga
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mateusz Janikowski: Konsekwentnie idziemy do przodu

21.09.2023 21:12


AZS Olsztyn w najbliższy piątek oraz sobotę rozegra swoje pierwsze spotkania sparingowe. Oba mecze będą mieć miejsce w Węgorzewie. Rywalem ekipy z województwa warmińsko-mazurskiego będzie Ślepsk Malow Suwałki. Pierwsza z batalii rozpocznie się o godz. 17:00, podczas gdy sobotnia o godz. 11:00. Gracze Indykpolu AZS Olsztyn rozpoczęli swoje przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi. Ich cykl […]

Tagi: PlusLiga
Źródło: siatka.org

Paweł Woicki: Na pewno wszystko zgodnie z planem nie idzie

20.09.2023 17:15


W zbliżającym się sezonie PlusLigi, Paweł Woicki dalej będzie trenerem siatkarzy Enea Czarnych Radom. Drużyna ma za sobą kilka tygodni przygotowań i powoli wkracza w fazę meczy kontrolnych. – Szukamy rozwiązań i dalej ciężko pracujemy – mówi w rozmowie z klubowymi mediami, Paweł Woicki. Trener Enea Czarnych Radom podkreśla, że nie wszystko w trakcie przygotowań […]

Tagi: PlusLiga
Źródło: siatka.org

Sezon się nie zaczął, a on już ma kontuzję. Problem beniaminka PlusLigi

20.09.2023 8:47

Exact Systems Hemarpol Częstochowa intensywnie przygotowuje się do debiutanckiego sezonu w PlusLidze. Jednak beniaminek zmaga się z pechem. Kontuzji wykluczającej z treningów na kilka tygodni doznał Krzysztof Gibek.

Tagi: PlusLiga
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Światowa federacja grozi Polsce. Teraz się tłumaczy

19.09.2023 11:15

Światowa Federacja Siatkówki zażądała skrócenia finałowej rywalizacji o PlusLigę, grożąc klubom i polskiej federacji surowymi karami w przypadku niezrealizowania nakazu. Zwróciliśmy się do władz FIVB o wyjaśnienia kuriozalnej decyzji.

Tagi: PlusLiga, FIVB
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Faworyt nie zawiódł. Zagra o awans do PlusLigi

19.09.2023 11:15

Chociaż półfinałowa rywalizacja w Tauron 1. lidze rozpoczęła się od niespodzianek, to dalej już zaskoczeń nie było. O awans do PlusLigi powalczą dwie czołowe drużyny po fazie zasadniczej.

Tagi: PlusLiga
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Poznaliśmy zwycięzcę fazy zasadniczej Tauron 1. ligi mężczyzn

19.09.2023 11:15

W ten weekend zakończyła się faza zasadnicza w Tauron 1. lidze mężczyzn. Wiemy już, które drużyny zagrają w play-off i powalczą o awans do PlusLigi.

Tagi: PlusLiga
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polskie zespoły dominują w klubowym rankingu. Aż trzy są w czołowej dziesiątce!

19.09.2023 11:15

Aż trzy polskie zespoły są w czołowej dziesiątce najnowszego klubowego rankingu. Najwyżej sklasyfikowana spośród przedstawicieli PlusLigi jest ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Tagi: PlusLiga
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami