Wiadomości z tagiem PZPN  RSS
Tomaszewski wściekły, broni prezesa PZPN. "Kuleszy możemy naskoczyć"

23.02.2024 10:11


Jan Tomaszewski, były znakomity bramkarz reprezentacji Polski, a obecnie ceniony komentator piłkarskiej rzeczywistości, znany jest z ciętego języka i niebanalnych uwag. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" dość nieoczekiwanie wziął w obronę obecnego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszę. I choć ma do niego kilka uwag, to jednak ze złością reaguje na ataki w stronę Kuleszy. "Możemy mu naskoczyć" - ripostuje Tomaszewski.

Źródło: sport.interia.pl

Nielegalny podsłuch, donosy do Infantino i Dudy. Były reprezentant Polski ofiarą stalkera

22.02.2024 9:29


Nielegalny podsłuch, dziesiątki zawiadomień do prokuratury, donosy na biurku prezydenta FIFA Gianniego Infantino i… prezydenta Polski Andrzeja Dudy. To wszystko w ciągu kilku ostatnich lat przeżył Paweł Wojtala, były reprezentant Polski, a obecnie członek zarządu PZPN i prezes WZPN, który w rozmowie z Interią Sport po raz pierwszy opowiedział o gehennie, jaką zgotował mu stalker. – Podczas ślubu mojej córki na gości czekały banery porozwieszane na płotach i ulotki porozrzucane na ziemi, a na nich treści szkalujące mnie i moją rodzinę – mówi...

Tagi: FIFA, FIA, PZPN
Źródło: sport.interia.pl

Afera podsłuchowa w PZPN. Cezary Kulesza teraz odsłania kulisy. "Nawet szept był słyszalny"

22.02.2024 9:23


Ostatnie czasy są mocno burzliwe dla Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zmiany selekcjonerów, afera premiowa po mundialu, wciąż niezakończone eliminacje do Euro 2024, głośne wywiady - to wszystko mocno podgrzewa atmosferę wokół kadry. Prezes Cezary Kulesza w rozmowie z "Faktem" wrócił za to do początków swojej pracy jako prezesa, gdy w jego gabinecie odkryto podsłuch.

Źródło: sport.interia.pl

Sławomir Nitras chce, by kobiety były we władzach PZPN, a Lewandowski wybierał prezesa

21.02.2024 10:49

Minister sportu, jak twierdzi, na brak pracy narzekać nie może. Głównie spotyka się z "ludźmi sportu", zajął się przeglądem tego, co działo się wcześniej w ministerstwie i planuje zmiany na przyszłość. Sławomir Nitras chciałby, żeby we władzach związków sportowych kobiety miały swoją liczną reprezentację.

Tagi: PZPN
Źródło: sport.dziennik.pl

Puste krzesło po Bońku, były prezes PZPN powiedział "nie". Odżył stary zatarg z Błaszczykowskim

20.02.2024 16:22


W piątek 23 lutego swoją premierę na platformie Prime Video będzie mieć film "Kuba" opowiadający o życiu i karierze Jakuba Błaszczykowskiego. W dokumencie - oprócz samego piłkarza i jego rodziny - wystąpiło wiele piłkarskich gwiazd. Zabrakło natomiast Zbigniewa Bońka, który, choć był przez twórców zaproszony, postanowił nie skorzystać z możliwości zabrania głosu. Jak się okazuje - wszystko przez dawny zatarg z Błaszczykowskim.

Tagi: PZPN
Źródło: sport.interia.pl

Polacy nie są pewni gry na Euro 2024, ale PZPN wybrał potencjalne bazy na turniej

15.02.2024 19:49

Piłkarska reprezentacja Polski wystąpi w marcu w dwustopniowych barażach o awans na Euro 2024 w Niemczech, ale PZPN musi już przygotowywać się do ewentualnego udziału w turnieju. Jak dowiedziała się PAP, wybrano trzy potencjalne bazy - w okolicach Bremy, w Berlinie i Dortmundzie.

Źródło: sport.dziennik.pl

Znamy już obsadę sędziowską 21. kolejki Ekstraklasy

15.02.2024 15:36


Już w najbliższy piątek (16 lutego) Ekstraklasa startuje z drugą odsłoną wiosennych zmagań. PZPN ogłosił nazwiska sędziów, którzy poprowadzą spotkania 21. kolejki. Kilka z nich zapowiada się bardzo ekscytująco Na pierwszy plan wysuwa się zdecydowanie sobotni mecz nowego lidera z Białegostoku z wciąż marzącym o powrocie na tron Lechem Poznań. Spotkanie na Podlasiu poprowadzi Damian […]

Źródło: weszlo.com

Baraże o awans na Euro 2024. PZPN musi już przygotowywać się do ewentualnego udziału w turnieju

15.02.2024 13:10


Piłkarska reprezentacja Polski wystąpi w marcu w dwustopniowych barażach o awans na Euro 2024 w Niemczech, ale PZPN musi już przygotowywać się do ewentualnego udziału w turnieju. Jak dowiedziała się PAP, wybrano trzy potencjalne bazy – w okolicach Bremy, w Berlinie i Dortmundzie. UEFA już 1 lutego poinformowała, że wszystkie drużyny pewne udziału w mistrzostwach […]

Tagi: UEFA, PZPN
Źródło: wiadomosci.com

PZPN wypożyczy polskich sędziów do Japonii

15.02.2024 10:50

Nowy towar eksportowy. Polscy sędziowie piłkarscy mają świetną markę w świecie. Ich praca jest bardzo dobrze oceniana. Z naszych rodaków skorzystają Japończycy. PZPN wypożyczy trzech arbitrów do prowadzenia meczów tamtejszej ligi.

Tagi: PZPN
Źródło: sport.dziennik.pl

Były rzecznik PZPN wyjawił, że Cezary Kulesza kłamał na temat premii od premiera Morawieckiego

10.02.2024 19:49

Jakub Kwiatkowski długo milczał. Były rzecznik PZPN jednak po zmianie pracy przemówił. W jednym z wywiadów ujawnił kulisy tzw. "afery premiowej". Przy okazji wyszło na jaw, że Cezary Kulesza w tej sprawie mijał się z prawdą.

Tagi: PZPN
Źródło: sport.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami