Wiadomości z tagiem Puchar Polski  RSS
Gruziński temperament na miarę Superpucharu. "Wszystkie czułyśmy, że musimy dokonać niemożliwego"

22.10.2021 17:46

Rzeszowianki wygrywając Superpuchar Polski zdobyły pierwsze krajowe trofeum. - Kiedy tie-break rozpoczął się od stanu 1:6 czułyśmy, że musimy dokonać czegoś niemożliwego - mówiła po meczu przyjmująca Developresu Bella Dolina Rzeszów, Anna Kalandadze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Weszła do zespołu wicemistrzyń Polski jak do siebie. "Nigdy nie przypuszczałabym, że do tego dojdzie"

22.10.2021 14:12

Jedną z bohaterek spotkania o Superpuchar Polski została środkowa zespołu Developresu Bella Dolina Rzeszów, która w tie-breaku wykonała 10 zagrywek z rzędu. - Nigdy nie przypuszczałabym, że dojdzie do takiej sytuacji - mówiła Magdalena Jurczyk.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dwa duże turnieje na lodowisku w Bytomiu!

22.10.2021 13:44

W grudniu na nowym lodowisku imienia braci Nikodemowiczów w Bytomiu odbędą się dwa duże turnieje!  Pierwszym z nich będzie Turniej Finałowy Pucharu Polski, o czym już na Walnym Zjeździe Polskiego Związku Hokeja na Lodzie poinformował Mirosław Minkina.

Źródło: hokej.net

Martyna Czyrniańska: Chyba myślałyśmy, że tie-break sam się wygra

21.10.2021 20:21


– Mam nadzieję, że tylko się źle zaczyna, ale później wszystko będzie dobrze. W tamtym sezonie Chemik przegrał mecz o Superpuchar, ale później wygrał Puchar Polski i mistrzostwo kraju. Teraz jedyne co nam zostało, to walka o te dwa trofea – powiedziała przyjmująca Chemika Martyna Czyrniańska po przegranej batalii o Superpuchar Polski. Siatkarki Grupy Azoty […]

Źródło: siatka.org

Mistrzowie Polski znów są na piedestale. "Dostaliśmy prztyczek w nosa, ale napisaliśmy historię"

21.10.2021 13:45

Siatkarze Jastrzebskiego Węgla wykonali pierwszy cel postawiony przed sezonem i sięgnęli po SuperPuchar Polski. - Czuliśmy, że jesteśmy lepsi - powiedział po zwycięstwie nad zespołem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Jakub Popiwczak.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kara Bajema: Nie mogłyśmy uwierzyć

21.10.2021 13:38


Developres Bella Dolina Rzeszów wywalczył Superpuchar Polski, wygrywając z Grupą Azoty Chemik Police 3:2. Z trofeum bardzo cieszyła się Kara Bajema, amerykańska przyjmująca rzeszowianek. – Patrzyłyśmy z podziwem na Magdę Jurczyk, która zachowała zimną krew na zagrywce, sprawiała problemy rywalkom i nie popełniła żadnego błędu. To było coś niesamowitego – komplementowała koleżankę z drużyny. Po […]

Źródło: siatka.org

Jeden kryzys zniweczył cały wysiłek. Jacek Nawrocki: Cały ten mecz to rollercoaster

21.10.2021 12:24

Zespół Grupy Azoty Chemika Police przegrał batalię o SuperPuchar Polski. Mistrzynie Polski odrobiły dwusetową stratę do rywala, ale przestój w końcówce meczu okazał się bardzo kosztowny - Cały ten mecz to rollercoaster - mówił trener Jacek Nawrocki.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Superpuchar Polski siatkarzy dla Jastrzębskiego Węgla

21.10.2021 10:50

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrywając w Lublinie z Grupa Azoty Zaksą Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:18, 25:22, 30:28) zdobyli Superpuchar Polski. Drużyna z Jastrzębia Zdroju po raz pierwszy sięgnęła po to trofeum.

Źródło: rss.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami