Wiadomości z tagiem FIA  RSS
Wszystkie zespoły zaprzeczyły złożeniu skargi na Wolffów

06.12.2023 19:50

Dzieje się za kulisami w świecie F1! Zespoły jak jeden mąż wydały oświadczenie odnoszące się do śledztwa FIA ws. potencjalnego konfliktu interesów. Każdy z nich zapewnił, że to nie on złożył donos na małżeństwo Wolffów.

Tagi: FIA
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

FIA najprawdopodobniej opóźni łatanie przepisów aerodynamicznych

06.12.2023 13:40

Międzynarodowa Federacja Samochodowa przyznaje, że wdrożenie przepisów zamykających luki, które zespoły wykorzystują w celu maksymalizacji efektu outwashingu odbędzie się dopiero w sezonie 2026.

Tagi: FIA
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Przyjmujący Asseco Resovii: Takie sytuacje przytrafiały nam się już kilkukrotnie

06.12.2023 12:11


– Z takich opresji musimy wychodzić znacznie szybciej niż miało to miejsce w meczu z GKS-em czy we wcześniejszych spotkaniach. Musimy wreszcie wyciągnąć wnioski i lepiej radzić sobie z przestojami, w sytuacjach, gdy gra przestaje układać się po naszej myśli – powiedział w rozmowie z serwisem plusliga.pl po wygranej z GKS-em przyjmujący Asseco Resovii, Klemen Cebulj. […]

Tagi: PlusLiga, FIA
Źródło: siatka.org

Sofia Ennaoui: To nie było łatwe

06.12.2023 9:44

- Zajęło mi to bardzo dużo czasu. Musiałam wrócić do równowagi, bez tego nie mogłabym już liczyć na sukcesy - opowiada Sofia Ennaoui. Lekkoatletka ma za sobą bardzo trudny rok. Los jej nie oszczędzał.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1, Mercedes i Susie Wolff zareagowali na komunikat o śledztwie FIA

06.12.2023 0:37

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze reakcje stron zaangażowanych w sprawę potencjalnego konfliktu interesów powiązanym z małżeństwem Wolffów. Swoje oświadczenia wydały bowiem królowa motorsportu, Mercedes i Susie, odcinając się od śledztwa Federacji.

Tagi: Mercedes, FIA
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

FIA rozpoczęła dochodzenie ws. Wolffów i potencjalnego konfliktu interesów

05.12.2023 18:55

Prawdziwa bomba została zrzucona przez FIA, która rozpoczęła śledztwo ws. przekazywania poufnych informacji jednemu z szefów zespołów F1 przez członka FOM-u. Błyskawicznie okazało się, że chodzi w tym wypadku o Susie i Toto Wolffów.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Piłkarz West Hamu ofiarą włamania, klub oferuje nagrodę za wskazanie włamywacza

05.12.2023 15:57


West Ham United wyznaczył nagrodę w wysokości 25 tysięcy funtów w za informacje, które doprowadzą...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Jan Tomaszewski nokautuje PZPN. Mówi o braku szacunku... do samych siebie

05.12.2023 8:11


Jan Tomaszewski zawsze jest na miejscu, gdy trzeba wypunktować błędy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie inaczej było i tym razem. W rozmowie z Przemysławem Ofiarą z "SuperExpressu" były bramkarz reprezentacji Polski stwierdził, że PZPN na czele z Cezarym Kuleszą skompromitował się, nie zabierając Michała Probierza na losowanie grup do Mistrzostw Europy w 2024 roku.

Źródło: sport.interia.pl

Ukrainka zrobiła mu jedzenie. Po chwili jej odpowiedź wbiła go w fotel

05.12.2023 6:00

- Gospodyni zrobiła jedzenie, a ja zacząłem pytać o osoby znajdujące się na licznych fotografiach. Mocno się zdziwiłem, gdy goszcząca nas pani odpowiedziała, że nie ma pojęcia, kto to jest - mówi nam Kamil Pyziak.

Tagi: FIA
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami