Wiadomości z tagiem Kevin Magnussen  RSS
Magnussen: w Monako niepotrzebnie zaufałem Perezowi

07.06.2024 10:14

Kevin Magnussen w Montrealu stwierdził, że w Monako popełnił duży błąd ufając Sergio Perezowi, że ten zostawi mu wystarczająco dużo miejsca, dodając, że jest pewny iż Meksykanin widział go w lusterku.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Villeneuve: Magnussen zasłużył na wykluczenie z wyścigu

06.06.2024 8:32

Jacques Villeneuve uważa, ze Kevin Magnussen swoją jazdą w Monako w pełni zasłużył na wykluczenie z jednego wyścigu i poddaje w wątpliwość system punktów karnych w F1.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Brawurowy atak Magnussena wpłynął na rezultat Hulkenberga

26.05.2024 18:59

Start z końca stawki zawsze ogranicza szanse na dobry wynik w wyścigu, a co dopiero na torze ulicznym w Monako, na którym manewry wyprzedzania są raczej rzadkością. Kevin Magnussen chciał od początku wyścigu zaznaczyć swoją obecność na torze i udowodnić, że da się tutaj walczyć o lepsze pozycje. Duńczyk pokusił się na optymistyczny atak na Sergio Pereza, co zakończyło się wielką kraksą już na samym początku zmagań, która wyeliminowała Duńczyka i Meksykanina. Rykoszetem oberwał również Nico Hulkenberg i oba Haasy już na 1. okrążeniu pożegnały się z myślą o dobrym rezultacie.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Oba Haasy zostały wykluczone z rezultatów kwalifikacji do GP Monako

25.05.2024 21:07

Zgodnie z oczekiwaniami, Nico Hulkenberg i Kevin Magnussen zostali zdyskwalifikowani z wyników sobotnich zmagań w Monte Carlo. Wszystko jest efektem złamania regulaminu technicznego F1.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Q3 nie dla Haasa

25.05.2024 18:44

Kierowcy amerykańskiego zespołu mieli chrapkę na wynik w pierwszej dziesiątce stawki w czasówce na krętych ulicach Księstwa. Ostatecznie Nico Hulkenberg i Kevin Magnussen zakończyli zmagania w kwalifikacjach w Q2, odpowiednio na dwunastej i piętnastej pozycji. Do ostatniej części sobotniej sesji Niemcowi zabrakło trochę ponad pół sekundy.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Świetny występ Magnussena, ale Haas opuszcza Imolę bez punktów

19.05.2024 18:09

W zespole Haasa po GP Emilii-Romanii panują mieszane nastoje. Mimo iż żaden z kierowców nie zdobył punktów Nico Hulkenberg narzeka, a Kevin Magnussen jest zadowolony ze swojego występu. Niemiec został podcięty przez Yukiego Tsunodę i nie utrzymał się w czołowej dziesiątce na mecie wyścigu. Kevin Magnussen po słabszej czasówce i starcie z 18. pola, na mecie awansował na 12. miejsce, co można uznać za duży wyczyn zważywszy na to, jak ciężko wyprzedzało się dzisiaj kierowcom.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Piastri nie wystartuje z pierwszego rzędu

18.05.2024 19:52

Oscar Piastri nie uniknął kary przesunięcia o trzy pola startowe za blokowanie w Q1 Kevina Magnussena.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Hulkenberg w debiucie na Imoli awansował do Q3

18.05.2024 18:29

W ekipie Haasa po czasówce ponownie panują mieszane nastroje. Nico Hulkenberg w swoim pierwszym występie na torze Imola po raz czwarty w tym roku awansował do Q3. Kevin Magnussen z kolei odpadł już w Q1. Tym razem winę za gorszy występ może jednak zrzucić na przyblokowanie przez Oscara Piastriego, który najpewniej otrzyma za swój manewr karę przesunięcia na polach startowych.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Hulkenberg: Magnussen w Miami chciał walczyć o swój punkt, a nie pomagać mi

16.05.2024 23:14

Nico Hulkenberg nie wierzy, że Kevin Magnussen swoją mocno kontrowersyjną obroną w Miami robił coś na korzyść Haasa twierdząc, że raczej myślał o obronie własnej pozycji, aniżeli pomocy zespołowemu koledze.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Magnussen został oczyszczony z zarzutów o niesportowe zachowanie

05.05.2024 10:59

Po wielu godzinach oczekiwania sędziowie wreszcie podzielili się swoimi rozstrzygnięciami niebezpiecznych sytuacji, do których doszło podczas sobotnich rywalizacji w Miami. Najważniejsze z nich dotyczy braku jakiejkolwiek surowej sankcji dla Kevina Magnussena.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

reklama
Kontakt z nami