Wiadomości z tagiem Wilfredo Leon  RSS
Zabawna wpadka. Wilfredo Leon pokazał zdjęcie hotelowego pokoju w Indiach

05.12.2023 8:20


Już niebawem, 6.12 rozpoczną się klubowe mistrzostwa świata siatkarzy jednym z uczestników jest Sir Susa Vim Perugia, klub z dwoma reprezentantami Polski w składzie. Włoska drużyna jest już w Indiach, gdzie nie uniknięto zabawnych wpadek.  Wilfredo Leon pokazał w swoich mediach społecznościowych zdjęcie pokoju hotelowego, który przypadł jemu i Flavio Gualberto.  Było tam…jedno podwójne łóżko.  […]

Źródło: siatka.org

Włochy M: Kryzys w Lube trwa, Perugia nadal wygrywa

05.12.2023 7:42


We Włoszech 8. kolejka przyniosła tylko jeden podział punktów. W Taranto w tie-breaku triumfowała Modena. Komplet oczek wywalczyli siatkarze z Perugii, a w jej szeregach ponownie zabrakło Wilfredo Leona. Za wydarzenie kolejki można jednak uznać debiut młodego Manuela Zlatanowa, który w wieku 15 lat został najmłodszym graczem debiutującym w Serie A. perugia nadal swoje […]

Źródło: siatka.org

Liga włoska M: Semeniuk znowu błyszczał

23.11.2023 10:45


Sir Susa VIM Perugia w środę rozegrał awansem spotkanie dziewiątej kolejki włoskiej Serie A. We własnej hali ekipa Kamila Semeniuka i Wilfredo Leona rozbiła drużynę z Padwy. Na boisku brylował tylko jeden zawodnik. Był to oczywiście Kamil Semeniuk. W lidze włoskiej w najbliższy weekend rozegrana zostanie siódma kolejka. Jednak Sir Susa VIM Perugia rozegrał już […]

Źródło: siatka.org

Semeniuk szaleje we Włoszech

23.11.2023 6:54

Po raz kolejny w tym sezonie Kamil Semeniuk był liderem Sir Susa Vim Perugii, która pokonała Pallavolo Padovę w meczu 9. kolejki włoskiej Serie A. Wilfredo Leon wciąż ogląda mecze swojej drużyny z ławki rezerwowych z uwagi na uraz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wilfredo Leon zdetronizowany? Niebywałe, co zrobił polski siatkarz. Komentatorzy aż nie dowierzali

19.11.2023 8:47


Trefl Gdańsk próbował postawić się Projektowi Warszawa w hicie PlusLigi, ale ostatecznie musiał uznać wyższość rozpędzonego lidera. Dla przegranej ekipy pewnym pocieszeniem po tym meczu może być fakt, że jeden z zawodników prawdopodobnie pobił rekord należący do Wilfredo Leona. Wyczyn Mikołaja Sawickiego nie umknął uwadze komentatorów Polsatu Sport, którzy aż nie dowierzali w to, co zrobił siatkarz.

Źródło: sport.interia.pl

140 km/h! Zawodnik Trefla pobił rekord świata w prędkości serwisu? WIDEO

18.11.2023 21:55


W drugim secie sobotniego meczu PlusLigi pomiędzy Treflem Gdańsk a Projektem Warszawa mógł paść rekord świata w prędkości zagrywki. Mikołajowi Sawickiemu z Trefla zmierzono niebotyczne 140 km/h! Jeżeli aparatura pomiarowa nie kłamała, Polak pobił dotychczasowy rekord Wilfredo Leona, który zaserwował podczas meczu Sir Safety Perugia z Itas Trentino z prędkością 138 km/h.

Źródło: sport.interia.pl

Bardzo dobry mecz Semeniuka we Włoszech. Leon znów nie zagrał

16.11.2023 11:02

Sir Susa Vim Perugia z kolejnym zwycięstwem. Ekipa Polaków we Włoszech odniosła kolejne zwycięstwo. Znakomity mecz rozegrał Kamil Semeniuk. Niestety, Wilfredo Leon po raz kolejny siedział na ławce.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Perugia zwycięska, Semeniuk znów zabłysnął

16.11.2023 9:20


W 5. kolejce Serie A nie doszło do podziału punktów. Faworyci wywiązywali się ze swojej roli, komplet oczek zapisali na swoim koncie między innymi gracze z Trydentu, Piacenzy czy Perugii. Kolejny dobry występ zanotował Kamil Semeniuk, natomiast nadal na parkiecie zabrakło drugiego z polskich przyjmujących – Wilfredo Leona. Semeniuk ponownie w gronie liderów Sir […]

Źródło: siatka.org

Semeniuk znów skradł serce Włochów. Leon tylko się przyglądał

12.11.2023 23:51

Sir Safety Susa Perugia w ramach 4. kolejki włoskiej Serie A pokonała Valsa Group Modenę 3:1. Kamil Semeniuk ponownie skradł serce Włochów, którzy w mediach społecznościowych zamieścili zdjęcie jednej z jego obron. Wilfredo Leon był tylko rezerwowym.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zachwyty nad polskim siatkarzem. Tego w klubie mu nie zapomną

12.11.2023 22:16


Trwa świetna seria reprezentanta Polski. Kamil Semeniuk, który tego lata zdobył z kadrą złote medale Ligi Narodów i mistrzostw Europy, znów błysnął w lidze włoskiej. Tym razem pomógł Sir Safety Vim Perugii w zwycięstwie z Valsa Group Modena. Duże wrażenie zrobiło zwłaszcza jedno niesamowite zagranie Polaka. Wciąż brak jednak dobrych wieści w sprawie Wilfredo Leona, drugiego reprezentanta "Biało-Czerwonych" z Perugii.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami