Wiadomości z tagiem Szymon Marciniak  RSS
Klopp zwrócił się do Marciniaka po polsku. Było ostro

20.06.2022 15:42

Szymon Marciniak w programie "Pogadajmy o Piłce" na kanale meczyki.pl zdradził, jak - w trakcie jednego z meczów - odezwał się do niego Juergen Klopp. Trener Liverpoolu rozładował emocje.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Duże wyróżnienie dla Szymona Marciniaka. Poprowadzi hit Ligi Narodów

08.06.2022 11:38

Szymon Marciniak został wyznaczony na sędziego głównego meczu 3. kolejki grupy 3 dywizji A Ligi Narodów, w którym Anglia zmierzy się z Włochami. Ciekawy mecz dostał także Daniel Stefański.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szymon Marciniak sędzia hitu Ligi Narodów. To rewanż za finał EURO

08.06.2022 10:41


Szymon Marciniak otrzymał bardzo prestiżową nominację od UEFA. Najlepszy polski sędzia poprowadzi mecz trzeciej kolejki Ligi Narodów, gdzie Anglia zagra z Włochami.

Źródło: sport.interia.pl

Marciniak zdradził, co usłyszał od Ancelottiego

30.05.2022 12:07

Po tegorocznym ćwierćfinale Ligi Mistrzów spore pretensje do Szymona Marciniaka miał Thomas Tuchel. - Byłem rozczarowany tym, że sędzia dobrze się bawił z Carlo Ancelottim - grzmiał. Teraz Marciniak zdecydował się ujawnić kulisy tamtej sytuacji.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szymon Marciniak dla Interii: Zawsze znajdziemy malkontentów. Wideo

25.05.2022 10:00


- Jeśli chodzi o poziom Ekstraklasy, to nie możemy narzekać, choć oczywiście zawsze znajdziemy malkontentów. Nie mam wątpliwości, że za rok, do trzech obecnie najlepszych drużyn dołączy Legia Warszawa. Myślę, że będzie też jakiś "Czarny koń" - mówi w rozmowie ze Zbigniewem Czyżem sędzia piłkarski Szymon Marciniak.

Źródło: sport.interia.pl

Szymon Marciniak posędziuje na mundialu w Katarze

19.05.2022 20:00


FIFA ujawniła listy sędziów, którzy zostali wybrani do prowadzenia meczów na najbliższych mistrzostwach świata w...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Marciniak, Listkiewicz, Kwiatkowski i Sokolnicki będą sędziować na mundialu w Katarze

19.05.2022 19:50

Szymon Marciniak znalazł się w gronie 36 sędziów głównych na mistrzostwa świata w Katarze - poinformował w czwartek PZPN. Wśród nominowanych asystentów są Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki, a w gronie sędziów VAR – Tomasz Kwiatkowski.

Źródło: sport.dziennik.pl

MŚ 2022. Kobiety po raz pierwszy wśród arbitrów na mundialu

19.05.2022 16:06


Po raz pierwszy w historii wśród arbitrów nominowanych na piłkarskie mistrzostwa świata są kobiety - ogłosiła FIFA. W gronie sędziów głównych, gdzie będzie m.in. Szymon Marciniak, znalazły się trzy panie, a trzy kolejne jako asystentki.

Źródło: sport.interia.pl

Szymon Marciniak znalazł się w gronie 36 sędziów głównych na mistrzostwa świata w Katarze

19.05.2022 14:56


Szymon Marciniak znalazł się w gronie 36 sędziów głównych na mistrzostwa świata w Katarze – poinformował w czwartek PZPN. Wśród nominowanych asystentów są Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki, a w gronie sędziów VAR – Tomasz Kwiatkowski. Mundial zostanie rozegrany od 21 listopada do 18 grudnia. Biało-czerwoni w tegorocznych mistrzostwach świata trafili do grupy C, […]

Źródło: wiadomosci.com

reklama
Kontakt z nami