Wiadomości z tagiem Liga Europy  RSS
Ostatnie rozdanie w Serie A. Walka o Ligę Europy i utrzymanie

02.06.2023 9:00

Kolejka Serie A nie zostanie rozegrana w całości w formule multiligi. Jednocześnie rozpocznie się sześć z 10 spotkań, a stanie się to w niedzielę o godzinie 21. To wtedy poznamy odpowiedzi na ostatnie istotne pytania w sezonie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Skandaliczne obrazki na lotnisku. Sędzia musiał uciekać z rodziną

01.06.2023 23:00

Finał Ligi Europy sędziowany przez Anthonego Taylora był daleki od ideału. Z wielu stron nie brakuje krytyki w kierunku sędziego. Na lotnisku arbiter został zaatakowany przez kibiców AS Romy, która w finale uległa Sevilli FC.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sevilla pognębiła... Lecha Poznań. Koniec złudzeń, mogą być wielkie kłopoty

01.06.2023 18:45


Choć przeciętnego kibica może to całkowicie zaskoczyć, wynik finału Ligi Europy między Romą i Sevillą miał spore znaczenie dla niedalekiej przyszłości Lecha Poznań. Piłkarze i kibice "Kolejorza" trzymali zapewne kciuki za klub z Włoch, ale ten ostatecznie przegrał finałową rozgrywkę i... utrudnił życie poznaniakom. Środowy wynik może bowiem znacznie utrudnić drogę Lechowi do fazy grupowej Ligi Konferencji.

Źródło: sport.interia.pl

Obsceniczny gest w finale Ligi Europy. Zdjęcie obiegło sieć

01.06.2023 13:59

Finał Ligi Europy obfitował w spięcia i toczył się w nerwowej atmosferze. W serii rzutów karnych Joan Jordan, piłkarz Sevilli, wykonał nieprzyzwoity gest. Włosi są oburzeni, ale Hiszpanie twierdzą, że nie było w tym żadnej złośliwości.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Przeklęte rzuty karne". Taka porażka w finale dla Romy jest bolesna i nie do przyjęcia.

01.06.2023 10:50

"Gigantyczne rozczarowanie"- to najczęściej powtarzany komentarz we włoskich mediach po przegranej piłkarzy AS Roma z Sevillą w finale Ligi Europy w Budapeszcie. Klub z Sewilli zwyciężył w rzutach karnych. To była "niekończąca się i przeklęta noc"- oceniła agencja Ansa.

Źródło: sport.dziennik.pl

Sevilla wygrywając Ligę Europy zrekompensowała sobie krajowe niepowodzenia

01.06.2023 10:50

Piłkarze Sevilli pokazali na stadionie w Budapeszcie charakter godny mistrza - twierdzą hiszpańskie media podsumowując finał piłkarskiej Ligi Europy, w której ekipa z Andaluzji wygrała z Romą w rzutach karnych 4-1, po remisie 1:1 w regulaminowym czasie gry i dogrywce.

Źródło: sport.dziennik.pl

Świętując dowiedział się, co z jego przyszłością w klubie. Tak zareagował

01.06.2023 10:13

Jednym z autorów przemiany Sevilli w drugiej części sezonu jest Loic Bade. Wypożyczony obrońca miał w kontrakcie opcję pierwokupu i po środowym finale Ligi Europy, jeszcze na murawie, obrońca dowiedział się, czy klauzula zostanie aktywowana.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Wszedł bez strachu". Włoskie media doceniają Polaka

01.06.2023 9:56

AS Roma przegrała finał Ligi Europy z Sevillą FC po konkursie rzutów karnych. Na boisku pojawił się jeden Polak - Nicola Zalewski. Jego grę doceniły włoskie media.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Finał piłkarskiej Ligi Europy/ Hiszpańskie media: Zawodnicy Sevilli pokazali charakter godny mistrza. Włoskie media: Gigantyczne rozczarowanie, przeklęta noc

01.06.2023 8:42


Piłkarze Sevilli pokazali na stadionie w Budapeszcie charakter godny mistrza – twierdzą hiszpańskie media podsumowując finał piłkarskiej Ligi Europy, w której ekipa z Andaluzji wygrała z Romą w rzutach karnych 4-1, po remisie 1:1 w regulaminowym czasie gry i dogrywce. Relacjonujące środowy pojedynek rozgłośnie Cadena SER i Radio Marca zgodnie nazwały go „emocjonującym” i „bardzo […]

Źródło: wiadomosci.com

reklama
Kontakt z nami