Wiadomości z tagiem Andrzej Duda  RSS
Sztandarowy pomysł obozu rządzącego. "Temat umrze śmiercią naturalną"

16.11.2023 19:14

Sześć tygodni temu prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że Polska włączy się do walki o organizację igrzysk olimpijskich w 2036 roku. Na inauguracyjnym posiedzeniu Sejmu powtórzył deklarację. Czy jest w ogóle szansa na realizację takiego planu?

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sztandarowy pomysł PiS trafi do kosza?

16.11.2023 19:14

Sześć tygodni temu prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że Polska włączy się do walki o organizację igrzysk olimpijskich w 2036 roku. Na inauguracyjnym posiedzeniu Sejmu powtórzył deklarację. Czy jest w ogóle szansa na realizację takiego planu?

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Były poseł podsumował słowa prezydenta. "Mocna megalomania"

16.11.2023 11:03

Były polski lekkoatleta i poseł Szymon Ziółkowski w dosadnych słowach podsumował słowa prezydenta Andrzeja Dudy, który wspomniał o chęci organizacji igrzysk olimpijskich przez Polskę. — Po pierwsze, na organizację takiej imprezy zwyczajnie nas nie stać. Po drugie, ale chyba najważniejsze, w moim rozumieniu organizator igrzysk przede wszystkim powinien pomyśleć o tym, by mieć reprezentację tak silną, że tabelę medalową rozwali w proch i pył — stwierdził 47-latek w rozmowie z Eurosportem.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Szybko odpowiedział Dudzie. "Zwyczajnie nas nie stać"

14.11.2023 10:01

Prezydent Polski Andrzej Duda niedawno przedstawił pomysł, który zakłada organizację igrzysk olimpijskich w 2036 roku. W rozmowie z Eurosportem głowę państwa skrytykował legendarny młociarz Szymon Ziółkowski.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tuż przed wyborami prezydent Duda ogłosił wielki plan. "Temat nie został zużyty"

23.10.2023 9:18

Prezydent Andrzej Duda pod koniec września zapowiedział, że Polska złoży aplikację o prawa do zorganizowania IO 2036. Co o tym pomyśle sądzi czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym - Robert Korzeniowski?

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Letnie igrzyska w Polsce, czy wrzutka wyborcza prezydenta Dudy?

01.10.2023 10:50

Polska jest gotowa, by starać się o organizację letnich igrzysk olimpijskich w 2036 roku - ogłosił cztery dni temu w Zakopanem prezydent Andrzej Duda. Dziennikarz sportowy powinien skoczyć z radości, a ja wciąż siedzę wbity w fotel.

Źródło: sport.dziennik.pl

Bortniczuk: Większość Polaków chce igrzysk

29.09.2023 8:24


Igrzyska olimpijskie w naszym kraju to inicjatywa, która cieszy się poparciem większości Polaków – powiedział minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk w programie “Gość Wiadomości” w TVP. W środę kandydaturę Polski do organizacji igrzysk w 2036 roku ogłosił prezydent Andrzej Duda. Pytany, z kim była konsultowana ta propozycja, Bortniczuk odpowiedział, że nie wymaga ona szerokich […]

Źródło: wiadomosci.com

Bortniczuk: Jesteśmy już poważnym organizatorem wielkich imprez

28.09.2023 10:50

„Jesteśmy już poważnie traktowani jako sprawdzony organizator wielkich imprez sportowych” – powiedział PAP minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk po ogłoszeniu przez prezydenta Andrzeja Dudę kandydatury Polski do organizacji igrzysk olimpijskich w 2036 roku.

Źródło: sport.dziennik.pl

To nie koniec "zaczepek" Wojciecha Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka. Padły słowa o prezydencie

28.09.2023 10:24


Wiadomość Grzegorza Krychowiaka o zakończeniu kariery w reprezentacji wywołała spore poruszenie w internecie. Do głosu zaczęli dochodzić koledzy z szatni zawodnika. Z kolei na dość osobiste wyznanie decydował się z kolei przyjaciel "Krychy", Wojciech Szczęsny. Bramkarz z przymrużeniem oka wypalił, że choć piłkarz żegna się z zespołem, "nie może powiedzieć o nim dobrego słowa". Na tym się jednak nie skończyło, bowiem później zacytował słynny cytat prezydenta Polski Andrzeja Dudy.

Źródło: sport.interia.pl

reklama
Kontakt z nami