Wiadomości z tagiem Dawid Kubacki  RSS
Jest rozczarowany zachowaniem Kubackiego

25.02.2024 7:00

Dawid Kubacki nie przebrnął przez pierwszą serię konkursu w Oberstdorfie i nie po raz pierwszy w tym sezonie zwrócił uwagę na warunki wietrzne. - Nic nie idzie po jego myśli. W głowie się gotuje. To zupełnie inny zawodnik - mówi działacz Rafał Kot.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PŚ w skokach. Kamil Stoch w Oberstdorfie wyrównał swój najlepszy występ w sezonie

24.02.2024 19:49

Kamil Stoch był 12., Aleksander Zniszczoł 19., Piotr Żyła 26., a Dawid Kubacki 39. w sobotnim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w Oberstdorfie. Wygrał Słoweniec Timi Zajc. Na podium stanęli też jego rodak Peter Prevc i Austriak Stefan Kraft.

Źródło: sport.dziennik.pl

Wpadka Kubackiego i wielka radość Stocha

24.02.2024 17:51

Dawid Kubacki jak najszybciej będzie chciał zapomnieć o sobotnim konkursie Pucharu Świata w Oberstdorfie, z kolei w zupełnie innym nastroju skocznię opuścił Kamil Stoch. Szczególnie po jego próbie w drugiej serii.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PŚ w skokach. Kwalifikacje na mamucie w Oberstdorfie odwołane

22.02.2024 19:49

Z powodu zbyt silnego wiatru odwołano czwartkowe kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata na mamuciej skoczni w Oberstdorfie. Mieli w nich wystąpić Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Aleksander Zniszczoł.

Źródło: sport.dziennik.pl

Zniszczoł, Kubacki i Stoch z kolejnymi punktami PŚ – wypowiedzi po niedzielnym konkursie w Sapporo

18.02.2024 20:19

Trzech polskich skoczków zdobywało punkty Pucharu Świata podczas zmagań w japońskim Sapporo. W sobotę i niedzielę swój dorobek w obecnym sezonie poprawili Aleksander Zniszczoł, Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch. Po niedzielnej rywalizacji reprezentanci Polski opowiedzieli o swoich wrażeniach z tego konkursu, jak i całego weekendu na skoczni Okurayama.

Źródło: www.skijumping.pl

PŚ w skokach. Piotr Żyła zdyskwalifikowany w Sapporo

18.02.2024 19:49

Piotr Żyła nie będzie dobrze wspominał wyprawy do Sapporo. W sobotę nie zakwalifikował się do drugiej serii, natomiast dzień później został zdyskwalifikowany. W niedzielnym konkursie Pucharu Świata najlepszy z Polaków był Aleksander Zniszczoł, który zajął 14. miejsce. Kamil Stoch był 18., a Dawid Kubacki 25. Zwyciężył Słoweniec Domen Prevc.

Źródło: sport.dziennik.pl

PŚ Sapporo: Kwalifikacje dla Geigera, Kubacki piąty

18.02.2024 2:32

Karl Geiger wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Sapporo. Wśród Polaków najwyżej - na piątym miejscu - znalazł się Dawid Kubacki. Geiger w sprzyjających warunkach (2,08 m/s pod narty; belka dwunasta) poleciał na odległość 136 metrów. To pozwoliło mu minimalnie - o......

Źródło: www.skokinarciarskie.pl

PŚ w Sapporo: Geiger najlepszy w kwalifikacjach, Kubacki piąty

18.02.2024 2:30

Karl Geiger wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata na Okurayamie (HS137) w Sapporo. Reprezentant Niemiec poszybował na odległość 135 metrów. Piąte miejsce zajął Dawid Kubacki (136 m). Polacy w komplecie awansowali do zawodów.

Źródło: www.skijumping.pl

Kubacki w „10” sobotnich zawodów w Sapporo. Zniszczoł poza czołówką, powtarzalny Stoch

17.02.2024 19:27

Sobotni konkurs Pucharu Świata na skoczni Okurayama w Sapporo (HS137) zapadnie w pamięci wielu kibiców z pewnością z uwagi na zdobycie jednego pucharowego punktu przez legendarnego, blisko 52-letniego Noriakiego Kasai. Oprócz tego, oglądaliśmy jednak także niezły konkurs w wykonaniu reprezentantów Polski. Pucharowe punkty zdobyli Dawid Kubacki, Kamil Stoch oraz Aleksander...

Źródło: www.skijumping.pl

Dawid Kubacki ósmy w Sapporo, wygrana Krafta

17.02.2024 13:26


Dawid Kubacki zajął ósme miejsce w sobotnim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w japońskim Sapporo. Zwyciężył lider klasyfikacji generalnej PŚ Austriak Stefan Kraft. Drugi był reprezentant gospodarzy Ryoyu Kobayashi, który prowadził po pierwszej serii. Trzecie miejsce wywalczył Niemiec Andreas Wellinger. Kubacki zajął ósmą lokatę, najlepszą w sezonie. Na 12. pozycji został sklasyfikowany Kamil […]

Źródło: wiadomosci.com

reklama
Kontakt z nami