punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Bartosz Zmarzlik  RSS
Zmarzlik czarował w Szwecji. Hampel łapał się za głowę

21.05.2024 21:36

Cztery mecze trzeciej kolejki szwedzkiej Bauhaus-Ligan odbyły się we wtorek. Popisowy występ zanotował Bartosz Zmarzlik, który poprowadził Lejonen Gislaved do wyjazdowego zwycięstwa w Kumli. Mistrz świata zdobył komplet 15 punktów. Uratował zespół, w którym totalnie zawiódł Jarosław Hampel (3 pkt.). Oprócz Zmarzlika w całej kolejce niepokonany był także inny Polak, Wadim Tarasienko, który wywalczył 15 "oczek" dla Smederny.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Senator Komarnicki mówi co teraz czeka Woźniaka

19.05.2024 18:30

Szymon Woźniak zanotował bardzo dobry występ w sobotę w Grand Prix Niemiec w Landshut. Polak w pięknym stylu pokonał Bartosza Zmarzlik, zdobył osiem punktów, ale w półfinale nie pojechał. Ostatecznie zajął dziewiąte miejsce. Zazwyczaj osiem „oczek” wystarcza jednak do półfinału. W Landshut tak nie było. Był to efekt bardzo spłaszczonej tabeli punktowej po 20 biegach. Jej zwycięzca Zmarzlik wywalczył zaledwie 12 punktów.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Nikt się tego nie spodziewał! Zmarzlik się dziwił i odsuwał

19.05.2024 10:13

Bardzo długi, liczący aż 390 metrów tor w Landshut, na którym bardzo trudno wyprzedzać, miał być areną najnudniejszego turnieju Grand Prix w tegorocznym cyklu, a tymczasem nadkomplet kibiców na stadionie OneSolar Arena zobaczył znakomite zawody. — Sam gdy oglądałem w parku maszyn, to się dziwiłem — przyznał Bartosz Zmarzlik. Polak w Bawarii nie wygrał, ale dzięki drugiemu miejscu został liderem klasyfikacji generalnej.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Marek Cieślak: Zmarzlik popełnił błąd. Najbardziej żal Woźniaka

18.05.2024 22:23

Bartosz Zmarzlik drugi, Dominik Kubera czwarty, a Szymon Woźniak dziewiąty. To wyniki Polaków podczas sobotniej Grand Prix Niemiec w Landshut. Najlepszy okazał się Mikkel Michelsen. Ale to Zmarzlik jest nowym liderem cyklu. Za nami trzy rundy GP. Przed nami osiem.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Zmarzlik zabrał głos po finale w Landshut. „Nie mogę powiedzieć, to prywatna sprawa”

18.05.2024 22:03

Bartosz Zmarzlik drugi w Grand Prix Niemiec, ale pierwszy w klasyfikacji przejściowej Grand Prix po trzech z jedenastu turniejów. W finale w Landshut szybszy od Polaka był tylko Mikkel Michelsen, który wygrał pierwszą Grand Prix w karierze. Czwarty był Dominik Kubera, a dziewiąty Szymon Woźniak.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Niewiarygodny ścisk w czołówce Grand Prix. Co runda to nowy lider

18.05.2024 21:45

Mikkel Michelsen wygrał w sobotę Grand Prix Niemiec w Landshut. W klasyfikacji generalnej po trzech z zaplanowanych jedenastu rund Duńczyk jest dopiero piąty. Awansował jednak z dziesiątego miejsca. Nowym liderem został Bartosz Zmarzlik. Dotychczasowy Jason Doyle spadł na trzecie miejsce.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Niesamowita walka Bartosza Zmarzlika w finale GP. Polak liderem mistrzostw świata!

18.05.2024 21:37

Mikkel Michelsen zwyciężył w turnieju o Grand Prix Niemiec w Landshut. Dla Duńczyka to pierwsze zwycięstwo w zawodach cyklu. Na drugim miejscu zawody ukończył Bartosz Zmarzlik, który tuż przed metą minął Jacka Holdera, dzięki czemu to Polak opuszcza Bawarię jako lider mistrzostw świata.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Piekielna prędkość Zmarzlika. Polacy zdominowali kwalifikacje

18.05.2024 16:08

Fantastycznie wypadli Biało-Czerwoni podczas kwalifikacji przed dzisiejszym Grand Prix Niemiec. Całe trio uplasowało się w pierwszej piątce. Szczególnie imponująco wyglądała jazda Bartosza Zmarzlika. Czterokrotny indywidualny mistrz świata nie dość, że był najszybszy, to pokonywał owal w Landshut wręcz idealną linią.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Tak tam radzi sobie nasz mistrz!

16.05.2024 14:01

Po wielu latach najlepsi żużlowcy na świecie ponownie będą rywalizować w Grand Prix Niemiec na torze w Landshut. Bartosz Zmarzlik nie miał jeszcze okazji do startu w tym turnieju w roli stałego uczestnika zmagań o tytuł mistrzowski na miejscowym torze. Przypominamy dzisiaj jak nasz rodak radził sobie w poprzednich edycjach Grand Prix Niemiec.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Sprint mu nie pomógł, a teraz rusza w nieznane. Zawodnik ROW-u da mu rady?

14.05.2024 9:55

Miał być głównym rywalem Bartosza Zmarzlika w walce o indywidualne mistrzostwo świata, a tymczasem tegoroczny cykl Grand Prix rozpoczął się dla niego słabiutko. Po dwóch turniejach ma już 14 pkt straty do Polaka i aż 20 pkt do lidera klasyfikacyjny generalnej, Jasona Doyle'a. A jeszcze w piątek wydawało się, że Grand Prix Polski na PGE Narodowym może być dla Daniela Bewleya popisowe.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami