Wiadomości z tagiem Bartosz Zmarzlik  RSS
Będzie przyszłą gwiazdą Włókniarza? Już ma na rozkładzie wielkie gwiazdy

27.09.2022 11:03

Żużel. Po raz kolejny w tym sezonie ukraiński żużlowiec, Marko Lewiszyn pokazał się z bardzo dobrej strony. Zawodnik związany z Włókniarzem Częstochowa w tym sezonie pokonywał już m.in. Bartosza Zmarzlika i Patryka Dudka. Teraz dołożył kolejnych żużlowców do swojego dorobku.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Miał być trzecim muszkieterem, ale... zabłądził. "Bardzo współczuję Woźniakowi"

27.09.2022 11:03

Żużel. Jechał w tym roku sezon życia. W wielu meczach zachwycał, dokładając solidne punkty do dorobku Moje Bermudy Stali Gorzów. Gdy zabrakło Martina Vaculika i Andersa Thomsena, razem z Bartoszem Zmarzlikiem ciągnął drużynę "za uszy". W najważniejszym momencie sezonu, rewanżowym finałowym spotkaniu z Motorem Lublin, jednak zawiódł. Wywalczył tylko 2 punkty i chociaż znakomite spotkanie pojechali: Bartosz Zmarzlik i Martin Vaculik, to właśnie punktów "trzeciego muszkietera" zabrało gorzowianom do mistrzowskiego tytułu.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Mistrz świata przemówił po przegranym finale: To aż srebro

27.09.2022 11:03

Żużel. Moje Bermudy Stal nie wróciła na tron. Gorzowianie przegrali w Lublinie 37:53 i zaprzepaścili szanse na pierwsze od sześciu lat mistrzostwo Polski. - Myślę, że dla Gorzowa to aż srebro. Należy się z tego cieszyć patrząc z perspektywy całego sezonu - powiedział po zawodach trzykrotny mistrz świata Bartosz Zmarzlik.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Szarże Zmarzlika na nic się zdały. Motor Lublin mistrzem Polski!

27.09.2022 11:03

Czekali, czekali i doczekali się! Po emocjonującym, dramatycznym rewanżowym meczu finału PGE Ekstraligi lublinianie pokonali Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 53:37 i po raz pierwszy w historii zostali drużynowymi mistrzami Polski. W szeregach Stali szalał Bartosz Zmarzlik, swoje robił Martin Vaculik, ale zabrakło im wsparcia kolegów, a zwłaszcza Szymona Woźniaka, który w całym meczu zdobył zaledwie dwa punkty.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Mistrz Świata nowym zawodnikiem Motoru Lublin w sezonie 2023

26.09.2022 10:13

LublinBartosz Zmarzlik w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Motoru Lublin. Po wygranym finale prezes Motoru Lublin powiedział na antenie Canal+ Sport 5, że Mistrz Świata zostanie nowym zawodnikiem Motoru w sezonie 2023.

Źródło: speedway.info.pl

Żużel. Siódemka finałów. Popisowa jazda Zmarzlika i Kubery w obu meczach o złoto

26.09.2022 8:00

Bartosz Zmarzlik i Dominik Kubera okazali się najlepszymi zawodnikami meczów finałowych w PGE Ekstralidze. Jeszcze tylko Martin Vaculik i Jakub Miśkowiak tak jak oni w obu spotkaniach decydujących o medalach kończyli jazdę z wynikami dwucyfrowymi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Prezes Motoru Lublin potwierdził hitowy transfer!

25.09.2022 23:18

Prezes mistrzów Polski, Jakub Kępa, po finale PGE Ekstraligi ogłosił to, o czym mówiło się od dłuższego czasu. Bartosz Zmarzlik w sezonie 2023 będzie zawodnikiem Motoru Lublin!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Kapitanowie zabrali głos po finale w Lublinie. Vaculik nie pamięta, kiedy ostatni raz zerwał mu się łańcuch

25.09.2022 22:39

Sezon ligowy w Polsce dobiegł końca. W niedzielny wieczór drużyna Motoru Lublin sięgnęła po złoty medal w PGE Ekstralidze. Po meczu głos zabrali bohaterowie wieczoru - Jarosław Hampel i Bartosz Zmarzlik.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 53:37

25.09.2022 21:48

LublinGorzowDrużyna Motoru Lublin odrobiła stratę z pierwszego meczu finałowego i została Drużynowym Mistrzem Polski 2022. Najlepszym zawodnikiem meczu był Bartosz Zmarzlik, który zdobył dla gości 16 pkt.

Źródło: speedway.info.pl

reklama