Turnieje  RSS
Earvin N'Gapeth aresztowany w Brazylii pod zarzutem napaści seksualnej

Earvin N'Gapeth został aresztowany w Belo Horizonte pod zarzutem napaści seksualnej. Jak podaje serwis Globo Esporte, słynny siatkarz miał zachować się niestosownie wobec jednej z uczestniczek imprezy, w której uczestniczył.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Klubowe Mistrzostwa Świata. Cucine Lube Civitanova wygrało w finale. Wielki sukces Mateusza Bieńka

Mateusz Bieniek w finale Klubowych Mistrzostw Świata zdobył trzy punkty, a na koniec mógł świętować wielki sukces. Cucine Lube Civitanova wygrało 3:1 z Sada Cruzeiro.

Klubowe Mistrzostwa Świata: Cucine Lube Civitanova nie zawiodło. Klub Mateusza Bieńka w finale

Cucine Lube Civitanova zmierzy się z Sadą Cruzeiro w niedzielnym finale Klubowych Mistrzostw Świata. W półfinale drużyna Mateusza Bieńka nie miała problemu z pokonaniem 3:0 Al-Rayyan.

Klubowe Mistrzostwa Świata: drużyny Mateusza Bieńka, Joanny Wołosz i Zuzanny Góreckiej najlepsze w grupach

W Klubowych Mistrzostwach Świata zakończyła się pierwsza faza. Cucine Lube Civitanova, Imoco Volley Conegliano i Igor Gorgonzola Novara awansowały z najlepszym wynikiem do półfinałów.

Klubowe Mistrzostwa Åšwiata 2019 bez polskich ekip i w nowej formule

Znamy komplet uczestników i zasady rywalizacji w Klubowych Mistrzostwach Świata 2019. Turniej odbędzie się w dniach 3-8 grudnia. W zmaganiach tym razem nie weźmie udziału żadna z polskich ekip.

Puchar Świata siatkarzy: Sportowcy traktowani jak niewolnicy. Bo pieniądze są ważniejsze...

59 godzin - tyle "wolnego" dostali polscy siatkarze między mistrzostwami Europy, a Pucharem Świata. "Wolnego", bo w tym czasie musieli pokonać 10 tysięcy kilometrów. Z Francji do Japonii.

Brazylijski siatkarz przyłapany na dopingu! Został tymczasowo zawieszony

Rodriguinho - siatkarz Sady Cruzeiro i reprezentacji Brazylii - stosował niedozwolone środki. Grozi mu kara dyskwalifikacji. Na razie został tymczasowo zawieszony.

Mirosław Przedpełski: Klubowe Mistrzostwa Świata w Polsce nie zakończyły się sukcesem finansowym

- Turnieje, które odbyły się w Polsce, były bardzo dobre pod kątem organizacji, ale nie skończyły się sukcesem finansowym - powiedział o rezygnacji z organizacji u nas Klubowych Mistrzostw Świata Mirosław Przedpełski.

FIVB przygotowała pakiet poważnych zmian. Polska na nich skorzysta

Wiemy, jakie zmiany w swoich rozgrywkach zamierza przeprowadzać Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB). Część z nich ucieszy polskich kibiców, szczególnie te dotyczące mistrzostw świata w 2022 roku.