Wiadomości z tagiem Zbigniew Boniek  RSS
Zbigniew Boniek: Jeszcze jeden mecz Lewandowskiego bez gola i będziemy go zwalniać

28.03.2023 19:50

Zbigniew Boniek powiedział PAP, że wygrana 1:0 z Albanią w eliminacjach Euro 2024 przyniosła spokój po "czeskiej katastrofie", czyli porażce 1:3 w Pradze. "Przy okazji selekcjoner zebrał świetny materiał do analizy" - dodał były prezes PZPN. Pochwalił Bartosza Salamona m.in. za charyzmę.

Źródło: sport.dziennik.pl

Boniek: Wrócił spokój po “czeskiej katastrofie”, charyzma Salamona

28.03.2023 14:29


Zbigniew Boniek powiedział PAP, że wygrana 1:0 z Albanią w eliminacjach Euro 2024 przyniosła spokój po “czeskiej katastrofie”, czyli porażce 1:3 w Pradze. “Przy okazji selekcjoner zebrał świetny materiał do analizy” – dodał były prezes PZPN. Pochwalił Bartosza Salamona m.in. za charyzmę. Podopieczni Fernando Santosa na inaugurację występów w grupie E kwalifikacji mistrzostw Europy ulegli […]

Źródło: wiadomosci.com

Zbigniew Boniek zadowolony po meczu z Albanią: Wszystko wynikowo grało

28.03.2023 9:58


Zbigniew Boniek nie przejął się stylem prezentowanym przez reprezentację Polski w spotkaniu z Albanią. Były...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Tak Zbigniew Boniek ocenił postawę Polaków. Zwrócił uwagę na jedno

28.03.2023 9:45


Reprezentacja Polski w drugim meczu eliminacji Euro 2024 pokonała na PGE Narodowym w Warszawie Albanię. Pozwoliło nam to awansować w tabeli grupy E z ostatniego na drugie miejsce. Poza tym punkty straciły Czechy, a taki przebieg drugiej kolejki bardzo spodobał się Zbigniewowi Bońkowi, byłemu prezesowi PZPN-u.

Źródło: sport.interia.pl

Zbigniew Boniek ma podpowiedź dla Fernando Santosa. To może być duża zmiana

27.03.2023 8:17


Reprezentacja Polski już dziś postara się zmazać plamę z piątkowego meczu przeciwko Czechom. "Biało-Czerwoni" na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się z Albanią, w walce o pierwsze punkty w eliminacjach do mistrzostw Europy. Selekcjoner Fernando Santos podczas wczorajszej konferencji prasowej dał do zrozumienia, że możemy spodziewać się zmian w składzie, a swoich faworytów do występu na środku obrony wskazał Zbigniew Boniek.

Źródło: sport.interia.pl

Zbigniew Boniek zabrał głos ws. Juventusu. "Jakieś zagrożenie jest"

26.03.2023 18:59

Włoski dziennik "Repubblica" w ostatnim czasie przeprowadził wywiad z byłym prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem. Ten zabrał głos w sprawie Juventusu, który zmaga się z problemami pozaboiskowymi. - Dla Juventusu jakieś zagrożenie jest - przyznał.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zbigniew Boniek: Jak się podnieść z tej porażki? Do tego potrzeba kwadratowych jaj

25.03.2023 10:49

Biało-czerwoni eliminacje do Euro 2024 zaczęli katastrofalnie. Po bardzo słabej grze przegrali w Pradze z Czechami 1:3. W poniedziałek podopiecznych Fernando Santosa czeka kolejny mecz. Czy uda im się podnieść po piątkowej porażce?

Źródło: sport.dziennik.pl

Zbigniew Boniek nie wytrzymał. "Szkoda, że nie przestrzegł trenera"

25.03.2023 8:45


Nie tak wyobrażano sobie w Polsce start eliminacji Euro 2024. "Biało-Czerwoni" przegrali w Pradze z reprezentacją Czech 1-3 i była to w pełni zasłużona porażka. Fernando Santos zanotował więc bardzo słaby debiut w naszej kadrze. Być może wpływ na to miało "złe rozeznanie" w naszych realiach, o czym napisał Zbigniew Boniek, były prezes PZPN-u.

Źródło: sport.interia.pl

Szymon Mierzyński: Komedia z Paulo Sousą idzie na konto Zbigniewa Bońka [OPINIA]

24.03.2023 11:10

Zamieszanie wokół Paulo Sousy to kompromitacja samego selekcjonera, ale nie tylko. Osobistą porażkę może zapisać na swoje konto Zbigniew Boniek, który dopuścił, by selekcjonerem reprezentacji Polski został kompletnie niepoważny człowiek.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami