Wiadomości z tagiem Michel Platini  RSS
Tak polski dziennikarz wpłynął na życie światowej gwiazdy tenisa. "Był popularniejszy od Platiniego"

10.08.2022 19:52

Komentator sportowy Polsatu Sport, głównie tenisa, w przeszłości pomógł Yannickowi Noahowi poznać żonę. Po latach Tomasz Tomaszewski wspomina francuskiego tenisistę, który zdaniem dziennikarza był niezwykle popularny. — Był tak samo popularnym sportowcem jak piłkarz Michel Platini, a może nawet bardziej. Ja jednak poznałem go, zanim stał się tak sławny — stwierdził w rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet.

Źródło: przegladsportowy.onet.pl

Blatter i Platini oczyszczeni z zarzutów o przestępstwa finansowe

08.07.2022 19:50

Był prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) Joseph Blatter oraz były szef Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) Michel Platini zostali oczyszczeni z zarzutów o przestępstwa finansowe przez szwajcarski Federalny Sąd Karny w Bellinzonie.

Źródło: sport.dziennik.pl

Szwajcarski sąd oczyścił Blattera i Platiniego z zarzutów o przestępstwa finansowe

08.07.2022 14:51


Był prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) Joseph Blatter oraz były szef Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) Michel Platini zostali oczyszczeni z zarzutów o przestępstwa finansowe przez szwajcarski Federalny Sąd Karny w Bellinzonie. “Sprawiedliwości wreszcie stało się zadość, po siedmiu latach kłamstw i manipulacji. Walczyłem przeciwko niesprawiedliwości i wygrałem pierwszy mecz” – skomentował Platini. Prokuratura […]

Źródło: wiadomosci.com

Sepp Blatter i Michel Platini usłyszeli wyrok, wielu może być zaskoczonych

08.07.2022 10:57


Były prezydent FIFA Sepp Blatter i francuska legenda futbolu Michel Platini zostali w piątek oczyszczeni...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Najbardziej brutalny faul w historii piłki nożnej. Gwizdek sędziego milczał

08.07.2022 10:15


40 lat mija od półfinału mistrzostw świata w Sewilli. Mecz Francji z RFN miał wszystko. Piękne bramki, dramaturgię, pierwszą w historii mundiali serię rzutów karnych i skandal sędziowski. Niemiecki bramkarz sfaulował Francuza Patricka Battistona, Michel Platini myślał, że jego kolega nie żyje, Francuz stracił 3 zęby, złamał 3 żebra, a każda drużyna zdobyła po 3 gole. Po tym faulu, bramkarza RFN Haralda Schumachera porównywano do Hitlera. Kanclerz Schmidt i prezydent Mitterrand wydali wspólnie komunikat na rzecz uspokojenia sytuacji.

Źródło: sport.interia.pl

Rusza proces korupcyjny Blattera i Platiniego. Grozi im do 5 lat więzienia

07.06.2022 19:50

Byli szefowie piłkarskich organizacji FIFA i UEFA Sepp Blatter oraz Michel Platini odpowiedzą przed szwajcarskim sądem za korupcję, oszustwa, fałszerstwa i bezprawny przelew byłemu francuskiemu piłkarzowi dwóch milionów franków szwajcarskich. Proces zacznie się w środę i ma trwać do 22 czerwca.

Źródło: sport.dziennik.pl

Piętnaście lat temu Michel Platini ogłosił "Pologne, Ukraine". Dziś wojna

18.04.2022 9:04


Gdyby ktoś piętnaście lat temu powiedział, że Ukraina zostanie zaatakowana przez Rosję i wybuchnie wojna, uznany by został za defetystę. To właśnie wtedy Michel Platini z ramienia UEFA ogłaszał, że Ukraina z Polską zorganizuje piłkarskie Mistrzostwa Europy. To ona je wymyśliła.

Źródło: sport.interia.pl

Platini pozywa Infantino. Chodzi o płatną protekcję

05.04.2022 19:07


Były prezydent UEFA Michel Platini poinformował, że złożył zawiadomienie przeciwko Gianniemu Infantino. Francuz oskarża szefa FIFA o "płatną protekcję" i handel wpływami.

Źródło: sport.interia.pl

Blatter i Platini oskarżeni przez prokuraturę o oszustwo

02.11.2021 19:49

Byli działacze Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) - jej szef Sepp Blatter oraz Francuz Michel Platini zostali oskarżeni przez szwajcarską prokuraturę federalną o oszustwa i inne przestępstwa finansowe.

Źródło: rss.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami