Wiadomości z tagiem Manchester City  RSS
Erling Haaland uciekł przed podatkami do... Luksemburga

29.03.2023 10:50

Norweski piłkarz Manchesteru City Erling Haaland założył firmę w Luksemburgu, aby poprzez inwestycje na całym świecie zmniejszyć wysokie podatki, które płaci w Wielkiej Brytanii i w swoim kraju.

Źródło: sport.dziennik.pl

Erling Haaland założył firmę w Luksemburgu, by zmniejszyć wysokie podatki, które płaci w Wielkiej Brytanii i w Norwegii

29.03.2023 8:31


Norweski piłkarz Manchesteru City Erling Haaland założył firmę w Luksemburgu, aby poprzez inwestycje na całym świecie zmniejszyć wysokie podatki, które płaci w Wielkiej Brytanii i w swoim kraju. Po otwarciu firmy w Luksemburgu piłkarz zarejestrował w Norwegii jej spółkę córkę pod taką samą nazwą ”Pillage 3 AS”. Jej prezesem jest ojciec Alf, a dyrektorem handlowym […]

Źródło: wiadomosci.com

Barcelona dopina wielki transfer. Pozostał jeden problem

29.03.2023 7:42


FC Barcelona przygotowuje się do letniego okna transferowego. Klub pieniędzmi nie będzie szastał, ale celuje w pozyskiwanie piłkarzy z kartą na ręku. Jednym z nich jest Ilkay Gundogan, któremu kończy się umowa z Manchesterem City. Strony uzgodniły już większość szczegółów dotyczących kontraktu, ale problemem jest finansowe fair-play.

Źródło: sport.interia.pl

Premier League: Zawodnik Manchesteru City nie myśli o odejściu, chce walczyć o skład

28.03.2023 15:55


Według "Football Insider" Manchester City nie planuje sprzedać Kalvina Philipsa w najbliższym okienku transferwowym. 27-latek...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Niespodziewany kłopot reprezentanta Anglii. Musiał przejść pilną operację

26.03.2023 21:22

W ostatniej Phil Foden wypadł z kadry reprezentacji Anglii na mecz z Ukrainą (2:0). Już wiadomo, czym była spowodowana absencja pomocnika Manchesteru City.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Manchester City osłabiony. Phil Foden przeszedł operację usunięcia wyrostka

26.03.2023 18:55


Reprezentant Anglii, Phil Foden poddał się dzisiaj operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. Dokładna długość przerwy 22-letniego...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Plan Manchesteru City na Haalanda. Tak chcą go zatrzymać

26.03.2023 14:36

Erling Haaland wszedł do Manchesteru City z przytupem. Norweg strzela z niesamowitą regularnością i nic dziwnego, że już pojawiają się informacje dotyczące jego kolejnych ruchów w karierze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Manchester City żegna gwiazdę. Guardiola wyjaśnił sytuację

24.03.2023 11:10

Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Ferran Torres lada moment zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik Barcelony. - Jeśli piłkarz nie jest szczęśliwy, to powinien odejść - zaznaczył Pep Guardiola.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami