Wiadomości z tagiem Logan Sargeant  RSS
Williams w formie, ale to nie wystarczyło, by dostać się do Q3

25.11.2023 17:28

Widać, że obaj kierowcy Williamsa dobrze wstrzelili się w weekend wyścigowy zarówno charakterystyką bolidu, jak i ustawieniami. Alex Albon miał szansę na kolejny występ w Q3 w tym sezonie, ale niestety jego okrążenie w drugiej części czasówki nie było tak dobre, jak to z pierwszej. Logan Sargeant nie pokonał niestety żadnego czystego okrążenia i nie ustanowił żadnego czasu. Alex Albon pokonał zatem swojego kolegę zespołowego we wszystkich sesjach kwalifikacyjnych tego sezonu.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Sargeant otrzymał reprymendę. Williams i Aston Martin z grzywnami

24.11.2023 14:46

Sędziowie rozstrzygnęli dwie sporne sytuacje z 1. treningu do GP Abu Zabi. Za jedną z nich Logan Sargeant otrzymał drugą w tym sezonie reprymendę.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Niefortunny wyścig dla kierowców Williamsa

19.11.2023 10:48

Alex Albon i Logan Sargeant podsumowując swoje dzisiejsze zmagania, wskazali negatywny wpływ samochodu bezpieczeństwa na ich strategie. Obaj podkreślili, że mieli dobry plan, jednak pech przeszkodził w jego wykonaniu.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Sargeant o włos od punktowanych pozycji

05.11.2023 21:42

W wymagającym wyścigu na torze Interlagos, ekipa Williamsa otarła się o zdobycz punktową. Na jedenastym miejscu uplasował się Logan Sargeant. Z rywalizacji szybko wypadł Alex Albon, który uczestniczył w kolizji z Kevinem Magnussenem jeszcze przed pierwszym zakrętem.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Alex Albon narzeka na wysoką degradację opon

04.11.2023 22:18

Kierowcy Williamsa nie zaskoczyli wysokim wynikiem w wyścigu sprinterskim. Alex Albon - który niejednokrotnie zdobywał punkty dla zespołu z Grove - ukończył zmagania na piętnastym miejscu. Taj wspominał również o zaskakująco wysokiej degradacji opon. Drugi kierowca Williamsa - Logan Sargeant zakończył sesję na ostatnim miejscu.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Williams cierpi na przegrzewające się opony w Brazylii

03.11.2023 21:24

Ekipa z Grove nie odegrała żadnej znaczącej roli w głównych kwalifikacjach na Interlagos, czym jej kierowcy nie są zaskoczeni. Zarówno Alex Albon, jak i Logan Sargeant zdają sobie sprawę z ogólnych trudności FW45 na tym torze. Taj zwrócił uwagę zwłaszcza na aspekt przegrzewającego się ogumienia.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Po trudnych kwalifikacjach Williams cieszy się z poprawy wyników

30.10.2023 1:00

Kierowcy Williamsa są zadowoleni ze swoich osiągnięć podczas GP Miasta Meksyk. Po fatalnych dla nich kwalifikacjach, skupili się na zrekompensowaniu strat i pozytywnie zaskoczyli rezultatem. Logan Sargeant, mimo nie ukończenia wyścigu, również cieszy się z postępu, jaki zrobił zespół.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Frustrujący dzień dla obu kierowców Williamsa

29.10.2023 9:34

Alex Albon wyraził swoją wątpliwość co do decyzji sędziów dotyczącej limitów toru. Jego niezadowolenie pogłębił brak oczekiwanej prędkości w aucie i konieczność zarządzania oponami. Z kolei Logan Sargeant, który nie ukończył kwalifikacji, zapowiada, że musi skupić się na odrabianiu strat.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Hamilton i Leclerc zdyskwalifikowani z GP USA! Sargeant z punktem!

23.10.2023 2:31

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, Lewis Hamilton i Charles Leclerc zostali wykluczeni z ostatecznych wyników GP USA 2023. Oznacza to, że miejsce na podium zyskał Carlos Sainz, a pierwsze punkty w karierze wywalczył Logan Sargeant.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Albon prawie z punktami, Sargeant ostatni na mecie

22.10.2023 9:14

Alex Albon pokazał się z bardzo dobrej strony w sobotnim sprincie. Tajski kierowca, który niejednokrotnie zdobywał punkty w tym sezonie, uplasował się na dziewiątym miejscu. Do punktowanych pozycji i zmieszczenia się w oknie kary George'a Russella zabrakło mu niecałych trzech dziesiątych sekundy. Logan Sargeant nie zachwycił przed własną publicznością i zajął dziewiętnaste miejsce.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

reklama
Kontakt z nami