punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Kamil Stoch  RSS
Michal Doležal trenerem Kamila Stocha. „Na początku byłem w szoku”

08.06.2024 2:00

Po dwóch latach pracy u boku Stefana Horngachera w reprezentacji Niemiec, Michal Doležal powrócił do Polski. Były trener naszej kadry od pięciu tygodni jest indywidualnym szkoleniowcem Kamila Stocha. Czech nie ukrywa, iż propozycja trzykrotnego mistrza olimpijskiego bardzo go zaskoczyła.

Źródło: www.skijumping.pl

Powstał "Team Kamil Stoch". Czech będzie trenować naszego mistrza

07.06.2024 19:50

Kamil Stoch będzie miał swój własny sztab ludzi, pod okiem których będzie przygotowywał się do kolejnego sezonu Pucharu Świata. W ekipie trzykrotnego mistrza olimpijskiego znaleźli się jego dobrzy znajomi - Michal Doleżal, Łukasz Kruczek, Łukasz Gębala oraz Kacper Skrobot.

Źródło: sport.dziennik.pl

Kamil Stoch z indywidualnym sztabem. „Postawiłem wszystko na jedną kartę”

07.06.2024 17:18

Kamil Stoch będzie przygotywywał się do sezonu 2024/2025 we własnej grupie szkoleniowej, pod wodzą Michala Doležala. Trzykrotny mistrz olimpijski nie ukrywa zadowolenia z tej sytuacji i zdradza jak wyglądały kulisy powstania "Team Stoch".

Źródło: www.skijumping.pl

Stoch dostał czego chciał [OPINIA]

07.06.2024 15:53

Kamil Stoch zbudował wokół siebie prawdziwy sztab szkoleniowy, stworzył wręcz jednoosobową kadrę. Teraz winić za potencjalne słabe wyniki będzie mógł wyłącznie siebie. Do stracenia jednak miał niewiele. Do zyskania bardzo dużo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Doležal i Kruczek poprowadzą Kamila Stocha

07.06.2024 15:09

W piątek podczas konferencji prasowej w Szczawnicy poznaliśmy skład indywidualnego zespołu szkoleniowego Kamila Stocha. Do najbliższego sezonu skoczka przygotowywać będzie Michal Doležal, który wraca do Polski po dwóch latach spędzonych w sztabie reprezentacji Niemiec. Jego asystentem będzie inny dawny trener trzykrotnego mistrza olimpijskiego - Łukasz Kruczek.

Źródło: www.skijumping.pl

Doležal i Kruczek poprowadzą Stocha

07.06.2024 15:04

Już od dłuższego czasu wiadomo, że Kamil Stoch do kolejnego sezonu będzie przygotowywać się indywidualnie. Zgodnie z przewidywaniami w jego sztabie znalazł się Michal Doležal, a także inne znane twarze... O tym, że Stoch będzie się przygotowywać do nowego sezonu z indywidualnym trenerem,......

Źródło: www.skokinarciarskie.pl

Kamil Stoch zapowiedział konferencję prasową

04.06.2024 11:14

Już w najbliższy piątek powinniśmy poznać plany szkoleniowe dotyczące Kamila Stocha. 37-letni reprezentant Polski zwołał konferencję prasową, która odbędzie się w Szczawnicy – w województwie małopolskim. Na miejscu obecny będzie także Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego (PZN).

Źródło: www.skijumping.pl

Wiadomo, co z Kamilem Stochem w kadrze

29.05.2024 14:54

- Zespoły zostały zbudowane z myślą o przyszłości - powiedział Thomas Thurnbichler, tłumacząc swoje wybory. Wiemy już, że w kadrze A znalazł się także Kamil Stoch, który jednak zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami będzie trenował indywidualnie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szturc ostrzega ws. Stocha

25.04.2024 15:37

Kamil Stoch będzie miał indywidualnego trenera. W wywiadzie dla Interii Jan Szturc, pierwszy szkoleniowiec Adama Małysza wskazał, jakie zagrożenia dla polskiej reprezentacji mogą wiązać się z taką decyzją.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Małysz komentuje decyzję Stocha

25.04.2024 8:04

Kamil Stoch chce nadal skakać, ale na innych zasadach. Stąd pojawił się pomysł skoczka, że chce pracować indywidualnie z Michalem Doleżalem. Kulisy tej decyzji zdradził Adam Małysz w rozmowie z Interią.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami