Wiadomości z tagiem FIFA  RSS
Kto zostanie nowym snajperem w Wiśle? Możliwości nie brakuje

29.06.2022 19:57

Problemy w Wiśle All in! Games Kraków narastają. Kłopoty finansowe po spadku z Ekstraklasy odbijają się również na esportowej części klubu. Dwie dywizje — FIFA oraz Dota 2 zostały całkowicie zamknięte, a teraz ze składu CS:GO odeszła największa gwiazda, czyli Michał "snatchie" Rudzki. Pora sprawdzić kto może go zastąpić. Bez wątpienia kandydatów do gry w barwach Białej Gwiazdy kilku się znajdzie i niewykluczone, że wakat na pozycji snajpera szybko się wypełni.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.onet.pl

Dotychczas sprzedano 1,8 miliona biletów na mecze mistrzostw świata w Katarze

29.06.2022 13:35


Dotychczas sprzedano 1,8 miliona biletów na mecze mistrzostw świata w Katarze – ogłosiła w środę Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA). Najwięcej wejściówek zakupili obywatele kraju-gospodarza. Kolejna faza sprzedaży rozpocznie się 5 lipca. Według danych FIFA, poza Katarczykami najwięcej biletów trafiło do fanów w Kanadzie, Anglii, Francji, Niemczech, Indii, Arabii Saudyjskiej, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz […]

Tagi: FIFA
Źródło: wiadomosci.com

Na takie zmiany właśnie czekamy. Oto nowości, które mogą pojawić się w FIFIE 23

28.06.2022 19:55

FIFA 23 to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier w świecie gier. Na nową edycję symulatora piłki nożnej od EA Sports będziemy musieli jeszcze poczekać do jesieni, natomiast dostajemy o niej coraz więcej informacji. Prawdopodobnie czekają nas nowości w grze dotyczące m.in. Ultimate Team i trybu kariery. Co jeszcze zmieni się w FIFIE 23?

Tagi: FIFA
Źródło: sport.onet.pl

Jerome Valcke nie składa broni. Francuz odwoła się od wyroku ws. korupcji

27.06.2022 10:50

Były sekretarz generalny Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) Jerome Valcke złoży odwołanie do szwajcarskiego sądu najwyższego od wyroku sądu apelacyjnego, skazującego go na 11 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu - poinformowali jego prawnicy.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.dziennik.pl

Jerome Valcke złoży odwołanie do szwajcarskiego sądu najwyższego

27.06.2022 10:36


Były sekretarz generalny Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) Jerome Valcke złoży odwołanie do szwajcarskiego sądu najwyższego od wyroku sądu apelacyjnego, skazującego go na 11 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu - poinformowali jego prawnicy.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.interia.pl

Korupcja w FIFA. Były sekretarz generalny Jerome Valcke usłyszał wyrok

24.06.2022 19:50

Szwajcarski sąd apelacyjny uznał byłego sekretarza generalnego FIFA Jerome'a Valcke za winnego fałszowania dokumentów i przyjmowania łapówek w sprawie dotyczącej praw medialnych związanych z piłkarskimi mistrzostwami świata i skazał go na 11 miesięcy w zawieszeniu.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.dziennik.pl

Reprezentacja Danii – czy podczas mundialu ponownie zaskoczy świat?

24.06.2022 13:48


W najnowszym notowaniu rankingu FIFA reprezentacja Danii powróciła do pierwszej dziesiątki. Nikt już nie sugeruje się tym zestawieniem, ale w kontekście Skandynawów akurat oddaje ono rzeczywistość. Czy tego chcemy, czy nie, Dania w tym momencie jest jedną z najlepszych drużyn narodowych na całym świecie. Czerwcowe zgrupowanie i zwycięstwo z Francją tylko to potwierdzają. „Gang Olsena” […]

Tagi: FIFA, Mundial
Źródło: igol.pl

Ranking FIFA: Polska zachowała 26. miejsce, Brazylia dalej liderem

23.06.2022 22:32


Reprezentacja Polski zachowała 26. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA). Pozycję lidera utrzymała Brazylia, która wyprzedza rywala biało-czerwonych z Ligi Narodów, Belgię. Najnowsze zestawienie uwzględnia wyniki czerwcowych meczów Ligi Narodów. Zespół Czesława Michniewicza wygrał z Walią 2:1, zremisował z Holandią 2:2, a z Belgią przegrał dwukrotnie, 1:6 i 0:1. Ostatni ranking […]

Tagi: FIFA
Źródło: wiadomosci.com

Najlepsi Polacy w historii FIFA. Lewandowski TOP, ale inni też są mocni

23.06.2022 19:54

O tym, że Robert Lewandowski jest piłkarzem klasy światowej nie trzeba nikogo przekonywać. Wiedzą o tym także twórcy gier FIFA, którzy w trybie FIFA Ultimate Team od lat przyznają kapitanowi reprezentacji Polski jedną z najwyżej ocenianych kart w grze. Jednak nie tylko napastnik Bayernu Monachium może pochwalić się wysokim ratingiem w FUT. W historii mieliśmy też innych "kozaków", o których część graczy mogła już zapomnieć w ostatnich latach. Dlatego sprawdziliśmy, kim byli najwyżej oceniani polscy zawodnicy w historii gier FIFA.

Źródło: sport.onet.pl

Kadra Michniewicza zachowała 26. miejsce w rankingu FIFA

23.06.2022 19:49

Reprezentacja Polski zachowała 26. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA). Pozycję lidera utrzymała Brazylia, która wyprzedza rywala biało-czerwonych z Ligi Narodów, Belgię.

Tagi: FIFA
Źródło: sport.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami