Wiadomości z tagiem Clemens Aigner  RSS
CoC Rena: Villumstad wygrywa, Juroszek szósty

19.02.2022 12:38

Fredrik Villumstad wygrał konkurs Pucharu Kontynentalnego w Renie. Reprezentant gospodarzy dwukrotnie uzyskał 133,5 metra i wyprzedził o 0,8 punktu Zigę Jelara. Trzecie miejsce zajął Michael Hayboeck z odległością konkursu - 136 metrów. Tuż za podium znalazł się Clemens Aigner, a za nim Joacim......

Źródło: www.skokinarciarskie.pl

CoC Brotterode: Zwycięstwo Juroszka, Wolny na drugim miejscu!

13.02.2022 11:29

Kacper Juroszek wygrał, a Jakub Wolny zajął drugie miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Kontynentalnego w Brotterode. Podium uzupełnił Clemens Aigner. Takiego obrazka jeszcze tej zimy nie oglądaliśmy. Po wczorajszym pierwszym podium Kacpra Juroszka w karierze dziś Polak spisał się jeszcze lepiej,......

Źródło: www.skokinarciarskie.pl

Koronawirus w austriackiej drużynie. Nie wszyscy olimpijczycy skoczą w Willingen

27.01.2022 13:32


Widmo koronawirusa zaczęło krążyć nad coraz większą liczbą reprezentacji, a teraz zakażenie dopadło jednego z Austriaków. Pechowcem okazał się Clemens Aigner, który jednak nie miał ostatnio kontaktu z olimpijczykami wybranymi przez trenera Andreasa Widhölzla. Mimo tego, jego zespół pojawi się na Pucharze Świata w Willingen w mocno eksperymentalnym składzie. Clemens Aigner może mówić o […] first appeared on .

Źródło: www.skokipolska.pl

Austriacki debiutant w Willingen, Aigner z pozytywnym wynikiem testu

27.01.2022 11:50

19-letni Markus Mueller to jeden z reprezentantów Austrii, którzy pokażą się w najbliższy weekend na Muehlenkopfschanze (HS147). W Willingen wystartuje tylko dwóch olimpijczyków powołanych przez trenera Andreasa Widhoelzla. Tymczasem w szeregach jego drużyny pojawił się pozytywny wynik testu na koronawirusa, który uzyskał Clemens Aigner.

Źródło: www.skijumping.pl

Trudna selekcja Horngachera i Widhoelzla

24.01.2022 15:35

Clemens Aigner, Philipp Aschenwald, Severin Freund czy Andreas Wellinger to tylko wąskie grono skoczków, którzy nie otrzymali powołania do olimpijskich reprezentacji Austrii i Niemiec. W miniony weekend ostatecznego wyboru dokonali niegdysiejsi kompani z austriackiej kadry narodowej - Stefan Horngacher i Andreas Widhoelzl.

PK Engelberg: Triumf Sondre Ringena, Stefan Hula na trzynastym miejscu

28.12.2021 13:17


Sondre Ringen (127 m) zwyciężył w drugim konkursie Pucharu Kontynentalnego w Engelbergu. Podium zawodów uzupełniło dwóch Austriaków, Clemens Aigner (115,5 m) oraz Michael Hayboeck (117,5 m). Najlepszym z Polaków był ponownie Stefan Hula (125,5 m), którego sklasyfikowano na 13. miejscu.   Sondre Ringen sięgnął po zwycięstwo w drugim konkursie Pucharu Kontynentalnego w Engelbergu. Norweg dzięki […] first appeared on .

Źródło: www.skokipolska.pl

CoC Engelberg: Sondre Ringen wygrywa konkurs

28.12.2021 12:14

Sondre Ringen wygrał konkurs CoC w Engelbergu. Norweg uzyskał 128,5 i 127 metrów i w drugim skoku awansował z piątej pozycji. Na podium stanęli też Clemens Aigner (140 i 115,5 m) oraz Michael Hayboeck (135 i 117,5 m). W czołówce znaleźli się też Soleve Jokerud Strand (życiówka), Thomas Lackner, Jan......

Źródło: www.skokinarciarskie.pl

PK w Engelbergu: Triumf Ringena, pięciu Polaków z punktami

28.12.2021 12:12

Sondre Ringen został zwycięzcą wtorkowego konkursu Pucharu Kontynentalnego na Gross-Titlis-Schanze (HS140) w Engelbergu. Reprezentant Norwegii triumfował po skokach na odległość 128,5 m i 127 m. Drugi był Clemens Aigner, a trzeci Michael Hayboeck. Awans do finału uzyskało pięciu Polaków, a najwyższe miejsce z tego grona zajął trzynasty Stefan Hula.

Źródło: www.skijumping.pl

FIS Cup Notodden: Aigner wygrywa, totalna dominacja Austriaków, Juroszek osiemnasty

18.12.2021 16:00


Austriaccy skoczkowie, którzy wczoraj zgarnęli pięć czołowych miejsc, dzisiaj w konkursie FIS Cup w norweskim Notodden zgarnęli aż osiem najwyższych pozycji! Ponownie na czele stawki uplasował się Clemens Aigner, a na podium towarzyszyli mu Markus Rupitsch oraz Mika Schwann. Najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem był niezmiennie osiemnasty Kacper Juroszek. Dzisiejszy konkurs, tak jak wczoraj, padł […] first appeared on .

Źródło: www.skokipolska.pl

FIS Cup Notodden: Dominacja Austriaków, zwycięstwo Aignera

18.12.2021 15:34

Drugi konkurs FIS Cup w Notodden zakończył się totalną dominacją Austriaków. Zwyciężył Clemens Aigner, któy wyprzedził siedmiu swoich kolegów. Najlepszy z Polaków, Kacper Juroszek, był osiemnasty. Aigner prowadził już po pierwszej serii, a w finale jeszcze nieco powiększył przewagę. Ostatecznie skoki na......

Źródło: www.skokinarciarskie.pl

reklama
Kontakt z nami