Wiadomości z tagiem Bayern Monachium  RSS
Bayern i Konami ogłaszają współpracę. Lewandowski pominięty

29.06.2022 19:57

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony jest coraz bliżej? Dotychczasowy klub Polaka — Bayern Monachium dał wyraźny sygnał, który wielu kibiców może odczytać jako pewnego rodzaju pożegnanie napastnika z bawarską ekipą. W najnowszym filmiku dotyczącym współpracy z firmą Konami, który pojawił się w mediach społecznościowych Bayernu, całkowicie pominięto Lewandowskiego!

Źródło: sport.onet.pl

Nici z transferu Roberta Lewandowskiego?!

29.06.2022 19:18

Nie milkną spekulacje na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego. Bayern Monachium wydaje się twardo stać przy stanowisku, że Polaka nie odda przed wypełnieniem przez niego kontraktu. Słowa Uliego Hoenessa tylko to potwierdzają.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

W Bayernie Monachium rozglądają się za następca Roberta Lewandowskiego

29.06.2022 17:53


"Sport Bild" donosi, że Jonathan David jest kandydatem do Bayernu Monachium w przypadku odejścia Roberta...

Źródło: pilkarskiswiat.com

Prezes Bayernu kpi z Barcelony. Tym stwierdzeniem mógł zaskoczyć Lewego

29.06.2022 17:50


Choć w mediach aż huczy po wiadomości o kolejnej ofercie złożonej przed FC Barcelona w sprawie Roberta Lewandowskiego, honorowy prezes Bayernu Monachium Uli Hoeness zaskoczył wszystkich słowami, że... wcale o niej nie słyszał. Dodatkowo w swojej wypowiedzi zakpił sobie z "Dumy Katalonii" opisując jej starania w walce o Polaka.

Źródło: sport.interia.pl

Stanowisko Bayernu się rozpada! Zaskakujące słowa o buncie "Lewego"

29.06.2022 16:16


Niemieccy dziennikarze na bieżąco śledzą sytuację Roberta Lewandowskiego. Jak poinformowali, stanowisko Bayernu Monachium, które działacze wyrażali słowem "basta" - rozpada się. Przedstawili także przykłady niesubordynacji Polaka, która potwierdza złe stosunki napastnika z trenerem Julianem Nagelsmannem. To jeden z powodów, które skłaniają mistrzów Niemiec do podjęcia negocjacji z FC Barcelona.

Źródło: sport.interia.pl

Ważą się losy transferu Lewandowskiego. Barcelona zapłaci więcej?

29.06.2022 10:49

Barcelona złoży wyższą, ale już ostatnią ofertę zakupu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium - informują niemieckie i hiszpańskie media. Za polskiego piłkarza "Duma Katalonii" jest gotowa zapłacić 45 mln euro, w tym pięć milionów euro bonusów.

Źródło: sport.dziennik.pl

Gwiazdor Bayernu Monachium o odejściu Roberta Lewandowskiego. "Jest jednym z najlepszych"

29.06.2022 10:45

- Jest jednym z najlepszych napastników na świecie - powiedział Sadio Mane w wywiadzie dla dziennika "Sport Bild" odnosząc się do sytuacji Roberta Lewandowskiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sensacyjny kandydat. To on może zastąpić Lewandowskiego w Bayernie

29.06.2022 10:02

Czy to jest znak, że Bayern Monachium w końcu puści Roberta Lewandowskiego do Barcelony? Mistrzowie Niemiec wzięli na celownik kolejnego napastnika, który mógłby zająć jego miejsce.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami