Wiadomości z tagiem Adrian Meronk  RSS
Golf: Dobry debiut Meronka w słynnym The Open. Niespodziewany zwycięzca

17.07.2022 19:00

Adrian Meronk do udanych może zaliczyć swój pierwszy występ w prestiżowym turnieju golfowym The Open na Wyspach Brytyjskich. Polak grał na tyle dobrze, że mógł wziąć udział we wszystkich czterech rundach. Zakończył udział na 42. miejscu ex aequo z kilkoma rywalami.

Źródło: sport.onet.pl

Golf: Polak zagra przeciwko Tigerowi Woodsowi. I wcale nie musi być gorszy

13.07.2022 15:16

Najlepszy polski golfista Adrian Meronk i legenda dyscypliny Tiger Woods po raz pierwszy wystąpią razem w jednym turnieju – słynnym The Open w dniach 14-17 lipca. Zawody jeszcze się nie zaczęły, ale już mieli okazję się spotkać.

Źródło: sport.onet.pl

Golf: Po wielkim sukcesie Meronka wielkie rozczarowanie Polaka

08.07.2022 22:10

Adrian Meronk odpadł już po dwóch dniach rywalizacji w golfowym turnieju Genesis Scottish Open. To rozczarowanie, bo zaledwie kilka dni temu Polak po raz pierwszy w historii wygrał imprezę cyklu DP World Tour - Horizon Irish Open w Irlandii.

Źródło: sport.onet.pl

Adrian Meronk o historycznej wygranej: cały czas miałem kontrolę

04.07.2022 14:00

– Doświadczenia z poprzednich turniejów w czołówce dużo mi dały. Wtedy bardziej to przeżywałem. Teraz czułem, że byłem gotowy — mówi Przeglądowi Sportowemu Onet Adrian Meronk, który po raz pierwszy w karierze triumfował w turnieju golfowego cyklu DP World Tour. Wygrał Horizon Irish Open i awansował na 64. miejsce w rankingu światowym. Wcześniej w tym sezonie był sześciokrotnie w czołowej szóstce innych turniejów.

Źródło: sport.onet.pl

Golf: Wielki awans Polaka. Tak wysoko w rankingu światowym jeszcze nie był

04.07.2022 11:43

Adrian Meronk znalazł się na najwyższym w historii polskiego golfa miejscu w rankingu światowym. Po zwycięstwie w Horizon Irish Open jest na 64. pozycji.

Źródło: sport.onet.pl

Golf: Polak z gigantyczną nagrodą. Prawie milion euro!

04.07.2022 11:24

Adrian Meronk dzięki zwycięstwu w golfowym turnieju Horizon Irish Open zarobił więcej niż wcześniej od początku sezonu. Polak zgarnął prawie milion euro!

Źródło: sport.onet.pl

Historyczny triumf Adriana Meronka w Horizon Irish Open

04.07.2022 10:49

Adrian Meronk zwyciężył w Horizon Irish Open, to jego premierowy triumf w zawodach pierwszej ligi zawodowej DP World Tour. Sukces w Irlandii zapewni mu mocny awans w światowym rankingu, a przed biało-czerwonym golfistą start w Scottish Open i wielkoszlemowy The Open, w którym będzie rywalizował m.in. z Tigerem Woodsem.

Źródło: sport.dziennik.pl

Historyczny sukces polskiego sportowca!

03.07.2022 19:48

Adrian Meronk wygrał turniej Horizon Irish Open. To historyczny sukces. Meronk jest pierwszym Polakiem, który triumfował w rywalizacji pierwszej ligi zawodowej DP World Tour.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Golf: Historyczny sukces Polaka. Meronk wygrał turniej w Irlandii

03.07.2022 18:25

Adrian Meronk odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w cyklu DP World Tour. Polak wygrał turniej Horizon Irish Open w Irlandii.

Źródło: sport.onet.pl

Adrian Meronk liderem golfowego turnieju Horizon Irish Open

03.07.2022 10:49

Przed niedzielnym finałem turnieju Horizon Irish Open Adrian Meronk jest samodzielnym liderem. Najlepszy polski golfista notuje uderzenie przewagi nad najbliższymi konkurentami, stojąc przed szansą na swój premierowy triumf w zawodach pierwszoligowej DP World Tour.

Źródło: sport.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami