punkta kod zniżkowy
RJJ TYPUJE REWANŻ USYKA Z FURYM

10.06.2024 15:31

Roy Jones Jr, który przed majową walką Oleksandra Usyka (22-0, 14 KO) z Tysonem Furym (34-1-1, 24 KO) typował wygraną Brytyjczyka, przed planowanym na 21 grudnia rewanżem pięściarzy większe szanse na zwycięstwo daje Ukraińcowi.

- Nie sądzę, by Fury mógł wygrać - przyznał w rozmowie z Betway RJJ. - Jest to możliwe, ale według mnie Usyk już się teraz upewnił, że może zranić Fury'ego. Ten mniejszy gość wie, że jest w stanie zranić tego większego.

- Usyk będzie faworytem rewanżu. Fury jest co prawda sprytny i umie skorygować błędy, jednak moim skromnym zdaniem Usyk znów się po nim przejedzie - dodał legendarny czempion wag średniej, superśredniej, półciężkiej i ciężkiej.

Zapytany, czy "Król Cyganów" może rozstrzygnąć grudniowe starcie przez nokaut, Jones Jr odparł: - Anthony Joshua trafiał mocno Usyka i go nie znokautował, to jak mógłby to zrobić Fury? To trochę nierealne. Joshua nie potrafił znokautować Usyka, a znokautował Ngannou, którego nie mógł położyć Fury. Jak on miałby znokautować kogoś, kogo nie znokautował Joshua?

Więcej w serwisie www.ringpolska.pl

Tagi: FIA
Kod z obrazka
Komentarze (0):