Baner Fuksiarz
Liga Europy  RSS
Jose Mourinho skomentował zaskakującą porażkę. "Nic mi się nie podobało"

To nie był wieczór AS Romy. Podopieczni Jose Mourinho ponieśli klęskę, która drastycznie odbiła się na ich sytuacji w tabeli. - Zabrakło nam wszystkiego - skwitował "The Special One" dla Sky Sport.

Tagi: AS Roma
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Gorzki wieczór dla Juergena Kloppa. "Zasłużyliśmy na porażkę"

To nie był dobry dzień dla Liverpoolu. Porażka z Toulouse nieco osłabiła ich pozycję w tabeli Ligi Europy. Teraz przed Kloppem czas na wyciągnięcie wniosków, niektóre z nich wysnuł już nawet podczas konferencji prasowej.

Portugalskie media po meczu Rakowa piszą w kółko o czerwonej kartce

Sporting Lizbona pokonał Raków Częstochowa 2:1 w meczu Ligi Europy. Tym samym mistrzowie Polski nie mają już szans na zajęcie drugiego miejsca w grupie. Portugalskie media są zadowolone z wyniku Sportingu.

Raków zaskoczył. Trener mistrza Polski o tym, co stało się w Lizbonie

- Dopóki będziemy mieć matematyczne szanse na wyjście z grupy, to będziemy robić wszystko, żeby to zrobić - mówił Dawid Szwarga po meczu ze Sportingiem. Raków Częstochowa przegrał 1:2, a od 12. minuty grał w osłabieniu.

"Skręcił Raków". Sędzia oszukał Polaków w Lizbonie?

Raków Częstochowa poniósł trzecią porażkę w fazie grupowej Ligi Europy. W Lizbonie przegrał ze Sportingiem 1:2. Najwięcej po tym spotkaniu mówi się jednak o pracy arbitra. Nie zabrakło mocnych komentarzy na temat jego decyzji.

Kolejna premia dla Legii Warszawa! Konto wicemistrza Polski coraz bardziej okazałe

Mieszane uczucia mogą mieć polscy kibice po czwartkowych meczach w europejskich pucharach. Raków Częstochowa niestety przegrał, ale zwyciężyła Legia Warszawa, dokładając do swojego konta kolejną okazałą premię.

Kapitan Rakowa był dumny z drużyny. "Wyciągnęliśmy maksimum"

Mimo gry w osłabieniu od 12. minuty Raków Częstochowa przegrał w Lizbonie ze Sportingiem tylko 1:2 i do samego końca mógł mieć nadzieje na zdobycie kolejnego punktu w Lidze Europy. - To nie jest zły wynik - mówił Fran Tudor w rozmowie z "Viaplay".

Atalanta zamknęła ostatnie drzwi przed Rakowem

Nie będzie Rakowa Częstochowa w fazie pucharowej Ligi Europy. Pozostała mu nadzieja na spadek do Ligi Konferencji Europy. Wygrana Atalanty 1:0 ze Sturmem Graz przesądziła o pożegnaniu mistrza Polski.

Ekstremalnie trudna sytuacja Rakowa Częstochowa, został jeden cel. Oto tabela

Walka była ambitna, ale efektów punktowych nie ma. W tabeli grupy D Ligi Europy sytuacja Rakowa Częstochowa jest już bardzo trudna.

Na własne życzenie. Rzuty karne pogrążyły Raków w Lizbonie

Niespodzianki nie było, choć końcówka przyniosła nieoczekiwane emocje. Grający w osłabieniu od 12. minuty Raków Częstochowa przegrał w Lizbonie ze Sportingiem 1:2 w meczu 4. kolejki Ligi Europy.

Jest kontakt! Raków nie składa broni (WIDEO)

Grający w "10" Raków Częstochowa nie złożył broni w Lizbonie. Mimo osłabienia i straty dwóch bramek mistrz Polski zdołał nawiązać walkę ze Sportingiem (1:2) w Lidze Europy. Jej efektem był gol Milana Rundicia.

"Przepis mówi jasno". Słynny sędzia o decyzji ws. czerwonej kartki

- Pierwsza decyzja arbitra była prawidłowa - tłumaczył nam były sędzia międzynarodowy, Adam Lyczmański. Raków Częstochowa w meczu ze Sportingiem Lizbona grał w osłabieniu po kontrowersyjnej czerwonej kartce Bogdana Racovitana.

"Bardzo surowa decyzja". Duża kontrowersja w meczu Rakowa

Mnóstwo kontrowersji pojawiło się już na początku meczu Sporting - Raków Częstochowa. W 12. minucie sędzia sięgnął po czerwoną kartkę i wyrzucił z boiska Bogdana Racovitana. Eksperci Viaplay jednoznacznie ocenili tę sytuację.

Co za absurd! I to na oczach selekcjonera

Michał Probierz czeka z ogłoszeniem powołań do reprezentacji Polski na koniec meczu Rakowa w Lidze Europy. Tymczasem Dawid Szwarga (znów) pokrzyżował jego plany. W I połowie, przez blisko pół godziny, zespole mistrza Polski... nie grał żaden Polak.

AS Roma i Liverpool FC zahamowali w Lidze Europy

Po trzech kolejkach piłkarze AS Romy i Liverpool FC prowadzili w grupach Ligi Europy z kompletem punktów. Passa obu zespołów zakończyła się. Klub z Rzymu przegrał 0:2 ze Slavią Praga, a The Reds ponieśli porażkę 2:3 z Toulouse FC.

Znamy składy na mecz Sporting - Raków Częstochowa

Przed Rakowem Częstochowa kolejny mecz w fazie grupowej Ligi Europy. W czwartek mistrz Polski zagra w Lizbonie ze Sportingiem. Początek rywalizacji o godz. 21. Znamy składy!

Raków Częstochowa już ma fortunę, a to nie koniec

Raków już zdążył rozbić bank w tegorocznej edycji europejskich pucharów, ale to wcale nie musi być koniec. Mistrz Polski powalczy w czwartek o następną premię.

Derby na dalszy plan. Raków ważniejszy od Benfiki

Trener Sportingu podkreśla znaczenie meczu z Rakowem Częstochowa w Lidze Europy. Ruben Amorim stawia mecz z mistrzem Polski wyżej niż niedzielne derby Lizbony z Benficą.

Żaden polski klub jeszcze tego nie dokonał. Raków przed historyczną szansą

W czwartek Raków Częstochowa zmierzy się na wyjeździe ze Sportingiem Lizbona w fazie grupowej Ligi Europy. To spotkanie będzie arcytrudne dla mistrzów Polski. Tym bardziej, że w Portugalii nie wygrał jeszcze ani jeden klub z naszego kraju.

Piękna blondynka wspiera piłkarza rywala Rakowa. Ich miłość zaczęła się w liceum

W czwartek Raków Częstochowa czeka trudny wyjazdowy mecz ze Sportingiem Lizbona w ramach 4. kolejki Ligi Europy. Wsparcie ze strony swojej partnerki na pewno otrzyma pomocnik gospodarzy, Morten Hjulmand.